Martyna Wojciechowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

a ja lubie Martyne za rĂłwno jak jej program ,,Misja Martyna". Wydaje siĂŞ sympatycznÂą babkÂą
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis Martyna Wojciechowska bedzie gosciem w programie Kuby Wojewodzkiego - "Kuba Wojewodzki". :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w serialu "Aniol Stroz" goscinnie wystapi martyna Wojciechowska. Bedzie grala chyba nauczycielke. :roll: :D

Edit: tu jeszcze jest artykol z "Gali": http://gala.onet.pl/1,1280668,gwiazdy.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Dzis Martyna Wojciechowska bedzie gosciem w programie Kuby Wojewodzkiego - "Kuba Wojewodzki". :D :D :D

nikt tego nie zuwaÂżyÂł to ja dodam
a co mi tam
nieÂżle zbiÂła z pantaÂłyku Kube, wyraÂżnie widaĂŚ, Âże siĂŞ nie lubujÂą
a Kuba po tym odcinku ( w przeciwieĂąstwie do odcinka z damÂą BeatÂą yszkiewicz) ma u mnie minus, totalnie biedne Âżarty na poziomie depresji na ÂŻuÂławach, juÂż z Nim nie zataĂącze po tym jak z MartnKi chciaÂł zrobiĂŚ faceta :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

I ciekawostka prasowa:
W styczniowej "13-ce", tzn. magazynie dla nastolatek, byÂł taki krĂłtki wywiad z MartynÂą. Nie ze bym to czytaÂła, tylko w moim domu jest nastolet nia lokatorka, ktĂłra jest niewiernÂą czytelniczkÂą tego magazynu.
13 pisze:Kobieta z pasj¹, podró¿niczka z wielkim apetytem na ¿ycie, mi³oœniczka motoryzacji. Uwielbia odkrywaÌ to, co nowe, nieznane. Pracuje w TVN i TVN Turbo, prowadzi programy "Automaniak", "Dzieciaki z klas¹", "Misja Martyna".

- JakÂą byÂła pani nastolatkÂą?

Nale¿a³am do dzieci grzecznych, dobrze u³o¿onych i raczej nieœmia³ych. Ale to by³o wczesne dzieciùstwo. Bo ju¿ w wieku 13 lat by³am ma³¹ ch³opczyc¹, jeŸdzi³am na motorynce, a moim ulubionym zajêciem sta³o siê pomaganie tacie w gara¿u. Od zawsze lepiej dogadywa³am siê z ch³opakami.

- Jak trafiÂła pani do telewizji?

To mo¿e zabrzmieÌ ma³o efektownie, ale poprostu przez przypadek. Od najm³odszych lat marzy³am o zawodzie lekarza, póŸniej o malarstwie. Nigdy wiêc nie chodzi³am na castingi. Zawsze interesowa³am siê motoryzacj¹ i to dziêki niej trafi³am do telewizji. Kiedyœ, na zlocie motocyklowym, udzieli³am wywiadu jako dziewczyna-motocyklistka, potem ktoœ wa¿ny ten wywiad przeczyta³ i...tak siê zaczê³o.

- ProszĂŞ podaĂŚ trzy cechy dobrej dzinnikarki.

- Pasja i aktywne jej realizowanie.
- Wiara w sukces.
- PracowitoœÌ.
Ponadto, dzewczyny, pamiêtajcie, ¿e w dziennikarstwie nie liczy siê uroda! Oczywiœcie, trzeba o siebie dbaÌ i dobrze wygl¹daÌ, ale dziennikarz powinien mieÌ osobowoœÌ, wiedzê i du¿o skromnoœci.

- Plusy i minusy sÂławy?

Plusy: ciekawe ¿ycie, poznawanie interesuj¹cych osób, koniecznoœÌ ci¹g³ego podwy¿szania kwalifikacji zawodowych, dobra p³aca, nienormowany czas pracy.
Minusy: takÂże nienormowany czas pracy, ciÂągÂłe zmiany - nigdy nie wiem, co siĂŞ moÂże wydarzyĂŚ, stres, nieustanne obserwowanie przez innych i negatywne strony bycia rozpoznawalnym.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tutaj moÂżecie przeczytaĂŚ wywiad z MartynÂą WojciechowskÂą - dlaczego odwoÂłaÂła Âślub? - tytuÂł z "Gali". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Eeee. Ja to ju¿ od pó³ miesi¹ca wiem. Bo by³em na konkursie w WoŸnikach, gdzie goœciem by³a w³aœnie Martyna. Mówi³a, ¿e jesteœmy pierwszymi osobami, które dowiaduj¹ siê o jej wyjeŸdzie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martyna wraz z kolegami ma kÂłopoty:
Super Express pisze:Dziennikarka Martyna Wojciechowska (31 l.) przeÂżywa dramatyczne chwile w Himalajach.

Jak siê dowiedzieliœmy, wraz z kolegami zosta³a uwiêziona w namiocie rozbitym na wysokoœci 6060 m n.p.m. Wokó³ szaleje œnie¿yca, a im lada moment mo¿e skoùczyÌ siê prowiant.

W wielkanocny poniedzia³ek uczestnicy wyprawy rozpoczêli wspinaczkê w okolice niebezpiecznego lodowca Khumbu. Wczoraj mieli wspi¹Ì siê na wysokoœÌ 6400 m, ale nad ranem obudzi³ ich potê¿ny podmuch wiatru. Po chwili rozpêta³a siê œnie¿yca. Martyna i jej koledzy zostali odciêci od bazy. - Wed³ug prognozy pogody dla Everestu, wiatr powinien ustaÌ ju¿ jutro. Jeœli to siê nie sprawdzi, zespó³ mo¿e prze¿yÌ naprawdê dramatyczne chwile, bo zabraknie im po¿ywienia - zdradzi³a nam osoba zwi¹zana z wypraw¹.
Bez komentarza...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Moim zdaniem Martyna niepotrzebnie tak ryzykuje. Wspinaczka na MOunt Everst nie przyniesie jej popularnoÂści a jedynie osobistÂą satysfakcjĂŞ. Niepotrzebnie media robiÂą z tego taki szum.
hitmancontract
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 21:32

Post autor: hitmancontract »

Martyna to niesamowita, odwaÂżna i przede wszystkim piĂŞkna dziewczyna
BÓG HONOR OJCZYZNA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martyna Wojciechowska wystÂąpiÂła w reklamie. :) W "Fakcie" byÂła... :roll: Na niej Martyna stoi na stacji benzynowej.

"Tajemniczym goÂściem, ktĂłremu umyliÂśmy szyby byÂła...
... prezenterka telewizyjna Martyna Wojciechowska."
.

To jest reklama ORLEN'u. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Martyna to wyborowa dziewczyna :tanczy: Mieliœmy nawet w kalsie kiedyœ mini fan club Martyny :D PóŸniej rozeszliœmy siê ka¿dy w swoj¹ stronê i fan club os³ab³ na sile :/ Mo¿na œmia³o stwierdziÌ ¿e by³em kiedyœ tak wielkim fanem Martyny jak Black Jack Anity :lol2:
Podró¿owa³em z ni¹ po tych wszystkich zak¹tkach œwiata ale siedz¹c przed telewizorem jej towarzyszy³em :/ Jedynie do Indii zdecydowa³em siê wybraÌ tak mnie zachêci³ do tego odcinek 'Misja Martyna' :D Szuka³em na tym forum kiedyœ informacji o tym odcinku, ale widzê ¿e szuka³em w niew³aœciwym miejscu i pewnie dlatego wtedy zablokowano mój post :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Martyna Wojciechowska zdobyÂła Mount Everest

Martyna Wojciechowska zdobyÂła Mount Everest. "SpeÂłniÂłam swoje najwiĂŞksze marzenie Âżyciowe" - powiedziaÂła w rozmowie z TVN24.
Martyna jest trzeciÂą PolkÂą po Wandzie Rutkiewicz (1978) oraz Annie CzerwiĂąskiej (2000), ktĂłra zdobyÂła ten szczyt.


Wyprawa wyruszyÂła 28 marca do stolicy Nepalu - Katmandu. Na czele zespoÂłu stoi 40- letniego BogusÂław Ogrodnik (WrocÂław), w wyprawie uczestniczÂą: Martyna Wojciechowska (Warszawa, 31 lat), Dariusz ZaÂłuski (Warszawa, 46 lat), Rosjanin Jura Jermaszek (40 lat), Janusz Adamski (Szczecin, 37 lat) i Wojciech Trzcionka (Cieszyn, 31 lat).
REKLAMA Czytaj dalej

Droga, któr¹ obra³a ekipa, jest wiernym odtworzeniem pierwszego udanego wejœcia na szczyt w roku 1953 (29 maja) Edmunda Hillary'ego i Norkaya Tenzinga. Spoœród tras dostêpnych od strony Nepalu jest to najd³u¿sze przejœcie Po³udniowo-Wschodni¹ Grani¹ z Prze³êczy Po³udniowej, gdzie od 1979 roku spoczywa w pozycji siedz¹cej zamarzniête cia³o Niemki Hannelore Schamatz.
Brawo :brawa: JuÂż siĂŞ baÂłem Âże coÂś im siĂŞ stanie.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Martyna - zuch dziewczyna :tanczy:
Brwa dla niej i dla jej odwagi :brawa:

niech no teraz wróci i wyleczy te odmro¿enia bo niezbyt dobrze wygl¹da teraz po tej mr¹¿¹cej krew w ¿y³ach wyprawie :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiekie brawa :brawa: mimo problemĂłw z pogodÂą doszÂła na szczyt. :P :D Dobrze, ze jest caÂła no i chyba zdrowa. :D To niech teraz wÂłaÂśnie wraca, odpocznie chwilĂŞ i zaczyna robiĂŚ kolejnÂą edycjĂŞ programu "Misja Martyka". :lol2: I Âżeby byÂła na jesieĂą, bo na niÂą czekam. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości