Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

FAN_J.KRYÑSKIEJ pisze:To jednym s³owem Piotrus Jacoñ mia³ du¿± frajdê,¿e prowadzi to z Joasi±.Móg³ siê chocia¿ napatrzeæ na ni±.
Faktycznie zerka³ na ni¹ dok³adnie. :lol: Ja oczywiœcie nie widzia³am jej debiutu chocia¿ przemknê³a mi myœl, ¿e powinna zostaÌ prezenterk¹! :evil: No, ale có¿. Takie ¿ycie.

[ Dodano: PiÂą Lip 21, 2006 12:14 am ]
Przewertowalam sobie strony w internecie bo lubiĂŞ wiedzieĂŚ co nieco o ludziach, ktĂłrymi siĂŞ interesujĂŞ i znalazÂłam skÂąpe informacje o Joannie. OtĂłz pochodzi ona z BiaÂłegostoku i zanim "dostaÂła job w TVN" (cytat z netu) pracowaÂła w lokalnym oÂśrodku TVP i agencji TAI. Jak ktoÂś coÂś jeszcze znajdzie to niech siĂŞ podzieli.

[ Dodano: PiÂą Lip 28, 2006 10:28 pm ]
Jak siĂŞ dowiedziaÂłam o tym, Âże Joanna ma juÂż pewne doÂświadczenie w telewizji to ogarnĂŞÂło mnie zdziwienie. MyÂślaÂłam, Âże to jakaÂś nowicjuszka, ktĂłra niedawno skoĂączyÂła studia a tu proszĂŞ... taka niespodzianka. :shock: Telewizja odmÂładza. :devil: :lol:
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

Joasi jest zimno

Obrazek Obrazek

Jest Âśliczna
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

KrĂłlowa Âśniegu z Narni :P Kiedy prowadziÂła raport z AnitÂą,wypadÂła jak plastik.ten diament jest tak oszlifowany,Âże...Âże jest taki jak reszta oszlifowanych diamentĂłw. :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

aveo pisze:Ten diament jest tak oszlifowany,Âże...Âże jest taki jak reszta oszlifowanych diamentĂłw.
No nie do konca siĂŞ zgadzam. PrzecieÂż ma charakterystyczny gÂłos, ktory niewÂątpliwie wyrĂłznia ja z tÂłumu dzienikarzy. Inna sprawa, Âże byĂŚ moÂże pali jak smok wawelski. :lol: ZresztÂą nie ona jedna na swiecie ma tak. SÂłyszaÂłam jeszcze gorszy gÂłos w amerykaĂąskiej TV. :roll:
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

okoÂło 30 minut temu
Joanna KryĂąska - 2-SierpieĂą-2006
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Rufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 02 sie 2006, 15:12

Post autor: Rufus »

czy ktoœ wie, ile ona ma lat? szukam i szukam i znale¿Ì nie mogê :((

aha, to pierwszy moj post, wiêc padam do nó¿ek bywalcom :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Rufus pisze:czy ktoœ wie, ile ona ma lat? szukam i szukam i znale¿Ì nie mogê :((

aha, to pierwszy moj post, wiêc padam do nó¿ek bywalcom :)

Witamy, witamy-chwaÂła Ci za to, Âże ten pierwszy post daÂłeÂś w wÂątku o Joasi- doceniamy :)
a tak na oko to ona gdzieÂś plus minus 30 latek :P niestety tez nie posiadam precyzyjnych info na ten temat
Rufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 02 sie 2006, 15:12

Post autor: Rufus »

ee, no chyba 30 jeszcze nie ma. obracam sie w pracy wÂśrĂłd zadbanych 30stek i chyba jednak nie wyglÂądajÂą tak mÂłodo jak Joanna.
A moÂże siĂŞ mylĂŞ? Panie? Macie cos do powiedzenia na ten temat?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przesada z tÂą 30-stkÂą ;) Dziewczyna mÂłoda, pewnie po studiach dopiero co :D
To zapewne jej wiedza, opanowanie, dojrza³e wypowiedzi i obeznanie mog¹ co niektórych wprowadzaÌ w b³¹d :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Rufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 02 sie 2006, 15:12

Post autor: Rufus »

dobrze gada, w gĂłrĂŞ dziada :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

dobrze gada, w gĂłrĂŞ dziada
Kto? Ja, czy Joasia? :D A moÂże zarĂłwno Joasia jak i ja? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Rufus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 02 sie 2006, 15:12

Post autor: Rufus »

ty w górê, Joanna na dó³, do mnie :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co to? Black ma kolejnÂą dziennikarkĂŞ na oku do tematu najwiĂŞkszego fana? :lol: No tak - Asia - na A - to byÂło do przewidzenia. :D Dawno jej w studiu nie byÂło. Ostatni raz chyba w raporcie z AnitÂą, wczeÂśniej z Piotrem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To takie zaskoczenie, Âże zaglÂądam do innych wÂątkĂłw? :lol2:
Po prostu wykorzystujĂŞ (brrr jak to okropnie zabrzmiaÂło :D ) ostatnie chwile wolnego czasu najowocniej jak potrafiĂŞ :lol2:
Pozza tym, przyznajĂŞ, Asia zrobiÂła na mnie ostatnio bardzo pozytwne wraÂżenie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marcin pisze:A co to? Black ma kolejnÂą dziennikarkĂŞ na oku do tematu najwiĂŞkszego fana? :lol: No tak - Asia - na A - to byÂło do przewidzenia
Asia jest owszem na 'a',ale Joanna na 'j'...Jakby to przekalkulowaĂŚ,to Black powinien rĂłwnieÂż lubiĂŚ AniĂŞ(ah,niewaÂżne,ktĂłrÂą,znam odpowiedÂź :cry: ),bo..
JO+ANNA=JOANNA :D tadaaaa..dobra niewaÂżne..

Joannie dajĂŞ 26..Fajnie by byÂło wiedzieĂŚ co ukoĂączyÂła(pewnie UW),z czego mgr-kĂŞ pisaÂła,Âżyciorys - tak z ciekawoÂści,ale nigdzie tego nie ma... :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości