Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A wczoraj - w niedzielê by³a ok po³udnia.Prowadz¹ca serwis - Marta Kuligowska mia³a '³¹czenie' z Joasi¹,która zdawa³a relacjê jak to zala³o WaWe.pod Kuligowsk¹ podpisano : ' PO UPA£CH - ULEWA' :D :D A Kryùska opowiada³a jak to poziom wody na ulicach ju¿ siê obni¿y³,bo wczeœniej 'wsadziliœmy'(po³ozyliœmy-jakoœ tak) butelke do ka³u¿y i by³a ca³a pe³na,a teraz poziom itd. Pomys³owi s¹ ci nasi reporterzy jak niegdyœ bohater dobranocek 'Pomys³owy Dobromi³' :lol: Ciekawe kto wpad³ na taki pomys³ z t¹ butelk¹.Wpatrywa³em siê w ni¹ i nie potrafiê jednak okreœliÌ czy to butelka po coli czy piwie :lol: :lol: Eeh,œmiesznie by³o :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzisiaj o godzinie 20.37 ze zdziwieniem , zaskoczeniem , lekkim opadem szczêki- odnotowa³am ten wiekopomny fakt , którym by³:... debiut Joasi Kryùskiej w prowadzeniu serwisu i to samego RW, z tego co pamietam z tej jak¿e szokuj¹cej chwili wspó³prowadz¹c¹ by³a Beata Tadla. Ludzie jak ktos zrobi³ historycznego capsa to wrzucaÌ tu i to prêciutko! :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No nareszcie trafiÂłam na serwis z JoasiÂą. ObejrzaÂłam caÂły od A do Z. PoczÂątek byÂł dobry, ale niestety potem zaliczyÂła cztery sÂłowne wpadki. NajpowaÂżniejsza to ta z ks. Jankowskim. BrzmiaÂło tak jakby sugerowaÂła, Âże to wÂłaÂśnie on jest tym agentem. PoglÂądy poglÂądami, ale dziennikarz nie moÂże sie z nimi zdradzaĂŚ. :nie: :grozi: ChoĂŚ Joasia byÂła pewna siebie i relacjonowaÂła niemalÂże jak karabin maszynowy to przez ten poÂśpiech gubiÂła siĂŞ i stÂąd te wpadki. Moim zdaniem ona jest perfekcjonistkÂą (tak jak ja :D). Mam nadzieje, Âże wyrobi siĂŞ w przyszÂłoÂści.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marcin miaÂł racjĂŞ,w shoutbox-ie pow.,Âże to nie byÂł jej debiut.No wÂłaÂśnie,przecieÂż ona miaÂła wczeÂśniej RW z AnitÂą! :tanczy: pisaÂłem,Âże wypadÂła jak plastik.Z TadlÂą lepiej. :brawa: Za duÂży kontrast byÂł z AnitÂą,widaĂŚ,Âże Asia dopiero zdobywa doÂświadczenie.

Wysokie obcasy - niski gÂłos... ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ten niski gÂłos dobrze siĂŞ prezentuje na wizji. Joasia nie ma krzykliwego gÂłosu jak niektĂłrzy prezenterzy. Spokojna, opanowana i rzeczowa. Szkoda, Âże zalicza wpadki. W podsumowaniu dnia dwa razy wchodziÂła w sÂłowo swojemu rozmĂłwcy. To takie nietaktowne. Musi bardziej nad soba panowaĂŚ. Zanim zobaczyÂłam ja w roli prowdzÂącej obawiaÂłam siĂŞ, Âże ten jej specyficzny gÂłos bedzie stanowiÂł przeszkode, ale na szczĂŞÂście nie miaÂłam racji. ZauwaÂżyÂłam, iÂż Joanna juÂż tak nie "skrzeczy" jak to byÂło niedawno w reportaÂżach. MoÂże ograniczyÂła lub nawet rzuciÂła palenie? :lol: MoÂżliwe, Âże to zasÂługa cudownej techniki. W kaÂżdym bÂądÂź razie wyszÂło jej to na dobre. :brawa: Niech tylko ograniczy iloÂśc wpadek bo dobry dziennikarz nie powinien non stop sie zacinaĂŚ. Co do wieku Joanny to sÂądzĂŞ, Âże moÂże spokojnie mieĂŚ 35 latek. Taka Kinga Rusin liczy sobie 38 wiosen a wcale na tyle nie wyglada (przynajmniej w makijaÂżu).
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Nie rozumiem zachwytu. Horror! Wpadka co drugie sÂłowo, czyta i wiadomo, Âże nic z tego nie rozumie, gÂłos skrzekliwy zostaÂł, mnĂłstwo niedociÂągniĂŞĂŚ. Przy dziewczynach z doÂświadczeniem- AnitÂą czy BeatÂą widaĂŚ jakie ma potĂŞÂżne braki. Zero osobowoÂści, moÂże byĂŚ najwyÂżej POPRAWNA. A to jednak za maÂło.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

riki pisze:Nie rozumiem zachwytu. Horror! Wpadka co drugie sÂłowo, czyta i wiadomo, Âże nic z tego nie rozumie, gÂłos skrzekliwy zostaÂł, mnĂłstwo niedociÂągniĂŞĂŚ. Przy dziewczynach z doÂświadczeniem- AnitÂą czy BeatÂą widaĂŚ jakie ma potĂŞÂżne braki. Zero osobowoÂści, moÂże byĂŚ najwyÂżej POPRAWNA. A to jednak za maÂło.
Wg mnie o horrorze nie moÂże byc mowy, ot debiut taki jak wszystkie: zestresowana, pomyÂłki, gÂłos zacinajÂący siĂŞ, ale wyglÂąda na to, Âże z czasem dobije do najlepszych. ÂŻyczĂŞ jej tego z caÂłego serca :)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Moim zdaniem coÂś jest nie tak jak byĂŚ powinno :roll: ÂŁadna, schludna, itp.

Niby dobrze, a niby Âźle :roll:
Nie chcĂŞ jej deprymowaĂŚ na starcie, ale coÂś z tym - tzn. ciÂągÂłym przejĂŞzyczaniem - trzeba zrobiĂŚ i popracowaĂŚ nad obniÂżeniem gÂłosu - zdecydowanie :? Prezenterka powinna jednak zdecydowanie na ''niÂższych obrotach'' nadawaĂŚ ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a mo¿e powinna pójœÌ do logopedy prof.Senyszyn :lol: je¿eli tu mowa o 'skrzekliwym' g³osie
:>

oj spĂłjrzcie jak ona siĂŞ stara... :cicho:

Obrazek

:D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak, juÂż widzĂŞ jak Asia sie kÂładzie na tym podeÂście koÂło ekranu i podczas Poradka cwiczy prawidÂłowe oddychanie. :devil:
SwojÂą drogÂą to byÂłoby ciekawsze niÂż nawijajÂący swoim wiecznie rozepsanym gÂłosem o pogodzie Porada. :D

A jesli mam wybieraĂŚ miĂŞdzy PoradÂą i AsiÂą to zdecydowanie wybieram to drugie.
Taki gÂłos moÂże na prawdĂŞ dobrze obudziĂŚ. Poza tym na dÂługo zapada w pamiĂŞĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nikt nie jest geniuszem a takie "pereÂłki" jak Anita zdarzajÂą siĂŞ bardzo rzadko. Natomiast Beata zanim trafiÂła do TVN24 pracowaÂła w TVN Style wiec miaÂła juÂż jakieÂś doÂświadczenie prezenterskie. A gÂłos Joasi podoba mi siĂŞ i nie mam do niego Âżadnych zastrzeÂżeĂą. A do Senyszyn to Joannie baaardzo daleko. Poza tym na Âświecie sÂą dziennikarki z gorszÂą barwÂą gÂłosu np w USA.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

asia jest najladniejsza z calej zalogi tvn i nikt jej tego nie zabierze :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

¯eby mnie nikt Ÿle nie zrozumia³. Ja nie mam nic przeciwko g³osu Asi, nawet mi siê podoba. Z reszt¹ uwa¿am, ¿e umiejêtne wykorzystywanie takiego g³osu mo¿e byÌ wizywyró¿niaÌ dla dziennikarza. Taki prezenter wyró¿nia siê te¿ z t³umu osób przedstawiaj¹cych newsy w TVN24.

P.S Witamy kolege Adama. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ma dziewczyna cos uzekajacego w barwie swojego glosu gdyz zwrucilem na nia uwage nie ze wzgledu na urode [choc musze przyznac ze jest bardzo ladna],ale na orginalny glos p.s.witam was rowniez nie sluchajcie go- DELEGATEM jestem JA

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 8:21 am ]
MARTWIE SIE O JOASIE ZE JAK BEDZIE SIE DLUGO BEDZIE ZADAWALA Z POLITYKAMI TO NASZ KWIATUSZEK NAM SZYBKO ZWIEDNIE

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 8:26 am ]
NIE WIEM CZY ZWRACACIE UWAGE NA BARDZIEJ DOSWIADCZONYCH DZIENNIKARZY KTORZY PRACUJA OBOK POLITYKOW .WIEKSZOSC WYGLADA GORZEJ NIZ GORNICY FEDRUJACY NA PRZODKU.

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 8:32 am ]
PEWNIE MAJA WRZODY OD SLUCHANIA TYCH BREDNI
SWOJA DROGA JESTEM CIEKAWY CZY DZIENNIKARZE MOGA SIE UBIEGAC O RENTE W ZUSIE Z POWODU PRACY W SZKODLIWYCH WARUNKACH CHOCIAZBY W POLSKIM PARLAMENCIE

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 10:27 am ]
JAK MOZNA ZMUSIC ASIE ZEBY SIE OTWORZYLA NA SWIAT I OPOWIEDZIALA NAM COS O SOBIE !
CZEKAM NA POMYSLY GDYZ W INTERNECIE MUSI BYC WSZYSTKO A O NIEJ NIE MA NIC.

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 10:33 am ]
NIE CHCE ZEBYSCIE MYSLELI ZE JESTEM TAKI CIEKAWSKI ALE W INTERNECIE MUSI COS O NIEJ BYC PO TO INTERNET ZOSTAL STWORZONY.
ASIA NIE MOZE UKRYWAC SIE PRZED SWIATEM -JEST OSOBA PUBLICZNA I NIEWYDAJE MI SIE ZE PRZYLECIALA Z MARSA

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 10:40 am ]
CHCIALEM SIE POPRAWIC ZE CHODZILO MI O WENUS A NIE O MARSA -OCZYWISCIE !!
WEDLUG ZASADY ZE CHLOPAKI POCHODZA Z MARSA A DZIEWCZYNY Z WENUS
WSZYSTKICH KTORZY POCZULI SIE URAZENI -PRZEPRASZAM
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Pisanie CAPSLOCKIEM nie jest tu mĂłwiÂąc delikatnie mile widziane. :spiewa:

Nie, Asia i Wenus :D To mi jakoÂś nie pasuje.
Póki co ¿adnych informacji nikomu nie uda³o siê znaleŸÌ :(
A co do szkodliwoÂści pracy w Sejmie to jest to na prawdĂŞ niebezpieczne. Najlepiej obrazuje to pewien filmik ze SK z MagdÂą SakowskÂą, ktĂłry obecnie moÂżemy oglÂądac w migawce z okazji 5 urodzin TVN24. :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości