Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29550
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Maciek_POZ pisze: niedziela 27 sty 2019, 14:47 Bardzo lubię wspólne zdjęcia Agnieszki i Asi - bije z nich taka pozytywna energia. Pozazdrościć tym, co mogą Je widzieć na co dzień :D.

Opisywać tego, co kto robi na zdjęciu naprawdę nie trzeba, tak jak pisał @Mastrokan. O tym sam kiedyś już pisałem. Wielu z Was ma te instagramy i inne wynalazki, choć dobrze, że czasem @melona wrzuca tu jakieś smaczki za co mu dziękuje, bo sam social mediów nie posiadam (choć wielu mnie naciska!). O tym co się tam dzieje, często informują mnie znajomi.

Po raz kolejny apeluję - szanujmy siebie, swój czas i starajmy się nie pisać bez sensu. Jak pisał @manio136 nie bądźmy jak Cymański ;)

Ponadto apeluję, żeby wreszcie rozwiązać sprawę tzw. multikont. Miejcie odwagę cywilną i piszcie pod własnym imieniem. Każdy powinien odpowiadać za siebie i za to co pisze. Zmienianie nicków jest po prostu słabe... Nawet jeżeli ktoś jest gimnazjalistą (podobno jeszcze jeden rocznik jest) i takim językiem pisze, powinien za to odpowiadać i adekwatnie być oceniony. To największe forum o poważnej stacji telewizyjnej do (ekhm) karmazyna (że zacytuje biskupa Mordowicza)! Dbajmy o tę wartość, wyrobiliśmy sobie jakąś pozycję (którą możemy łatwo utracić przez takie utarczki), odwiedzają nas incognito dziennikarze, o których tu piszemy, apeluję po raz kolejny o zwykłą przyzwoitość i kulturę słowa!
Napisałeś słuszny tekst, eleganckim, inteligenckim językiem. Jak sądzisz, ile z tego zrozumie nasz Wojtuś/Radek? :/

Jestem na tym forum, bo lubię te prezenterki. Lubię jak się zmieniają, to są naprawdę fajne dziewczyny z klasą. Miło popatrzeć, super ekipa ludzka, po prostu. Posiadam żonę sztuk 1 i nie wyrażam fascynacji erotycznych paniami prezenterkami, choć oczywiście są wysoce estetyczne. Dziwię się tym, którzy oczekują odsłaniania nóg, piersi... To jest tak słabe, że szkoda słów, nie chcę nawet kończyć tego zdania.

One tu wchodzą na 100%. Nie 99. 100. Bo ludzka ciekawość tak im nakazuje. To jedyne forum, na którym są rozwinięte wątki dotyczące ich osób. Chcą wiedzieć, jak są odbierane i to zupełnie naturalne.

Dlatego...

...zastanów się jeden z drugim, co piszesz. Jakie wystawiasz sobie świadectwo przy dziewczynach, które podziwiasz. Co ta kobieta sobie myśli, kiedy domagasz się od niej spódniczki mini. Właśnie z tego powodu, na miejscu moderatorów, ciąłbym wypowiedzi o zabarwieniu molestowania seksualnego bardzo agresywnie. Tylko dlatego też ostatnio mocno się uaktywniłem. W niektórych językach istnieją nawet określenia "wstydu za kogoś".

A Wojtuś jest prawdopodobnie nie do wywalenia. Zarejestruje się ponownie i dalej będzie pisał te kocopoły, zdziwiony, że cały świat jest innego zdania niż on. Zły świat, nie zły Wojtuś, wiadomo.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

TommyC pisze: niedziela 27 sty 2019, 16:29 Napisałeś słuszny tekst, eleganckim, inteligenckim językiem. Jak sądzisz, ile z tego zrozumie nasz Wojtuś/Radek? :/

Jestem na tym forum, bo lubię te prezenterki. Lubię jak się zmieniają, to są naprawdę fajne dziewczyny z klasą. Miło popatrzeć, super ekipa ludzka, po prostu.
Dziękuje za dobre słowa. Każdy taki komentarz motywuje do jeszcze lepszej pracy na rzecz naszego forum ;). A to co napisałeś o Paniach to prawda i mówię to nie bez kozery, bo miałem ten niewątpliwy zaszczyt poznać kilka z nich osobiście i są to wspomnienia, których nikt mi nie zabierze. Na każdym takim spotkaniu przekazywałem pozdrowienia i życzenia pomyślności w imieniu całego forum, nadając naszemu istnieniu realny wymiar. Racją jest też to, że dziennikarki TVN prostu budzą sympatię, dobrała się w tej redakcji ciekawa ekipa pozytywnych ludzi.

Czy pewne osoby będą skłonne do przemyślenia pewnych spraw? Na to wpływu już nie mamy, ale jak słusznie zauważyłeś - każdy sam sobie wystawia cenzurkę. Na pewno nie chciałbym się nigdy tłumaczyć czy wstydzić za nieprzemyślane wpisy innych, zwłaszcza nacechowanych językiem napalonego nastolatka. Niech każda taka osoba pomyśli, czy byłaby w stanie osobiście coś takiego powiedzieć, gdyby np. Asia, Małgosia czy Ania stanęła pół metra od niego - czy byłby wtedy taki odważny? Anonimowo każdy jest mocny.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Wszystko to,co piszecie Panowie dwaj( :lol2: )powyżej to prawda.Problem polega na tym, że nie da się połączyć wody z ogniem.Nie wiem jak nas zaklasyfikować,a jak mitycznych ich,bo z jednej strony woda to życie,a z drugiej ogień to też żywiol na wskroś niszczycielski-a my chcemy ich wyniszczyć na forum.W sensie metaforycznym-wiadomo mowa nienawiści niewskazana. 8)

Ja ładnych pare lat temu byłem tu w tym wątku wiodaca postacia 8) i tez zdarzało się czasami coś pikantniej napisać, ale zawsze to miało jakiś urok-tak uważam.Zawsze staraliśmy się z kolegami Seniorami trzymać Weltklasse :lol2:

Cóż może to kwestia czasów, człowiek już nie młodzik.

A zmieniając temat to tak, też mialem wrażenie zawsze, że w tvn24 jest team spirit wiekszy niż w innych redakacjach.
Takie rzeczy się wyczuwa.Po prostu po tych ludziach w większości widać, że to nie jest tylko praca od do albo smutny obowiązek świadczenia pracy :P
Szczególny szacun za to, że widać to także z mojej skromnej perspektywyw nieciekawych dla newsowców politycznych czasach.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29550
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

Panowie @Maciek_POZ, @TommyC, @maxxx , macie racje – trzeba skończyć z „wojtusiowawaniem” bo to nam chluby nie przynosi… Przez 5 lat prowadziłem stronę Asi na FB. Niestety, przez takich radków czy wojtusi musiałem ją zamknąć . Tam tez Wojtek dawał popisy… Pisał do Asi na Instragramie takie rzeczy, że głowa mała… @maxxx dobrze Cię widzieć :) @Maciek_POZ ciekawe czy Wojtek/Radek posłucha Twojego apelu, czy będzie jak z apelami W. Kosiniaka- Kamysza :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 637
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Mastrokan »

To i ja pozwolę sobie zgodzić się z wszystkimi kolegami powyżej.
Szczególnie nawiązując do @maxxx - jestem na tym forum dosyć długo (może nieszczególnie aktywnie :) ), żeby kojarzyć dyskusje starej gwardii i nigdy nie czułem jakiegoś zdegustowania czy zażenowania, nawet przy tych pikantniejszych dyskusjach - co zdarzyło mi się już kilkukrotnie w ostatnim czasie.
Jednym zdaniem - grunt to trzymać fason.

A do Wojtusiów tego forum mam apel - zanim coś napiszecie, zanim wciśniecie przycisk Wyślij, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się czy wasz post wniesie cokolwiek sensownego. Nie ma nic złego w napisaniu, że ktoś ładnie wygląda, ale też nie trzeba tego pisać za każdym możliwym razem. Nadmiar zazwyczaj szkodzi - także w pisaniu komplementów, bo tracą swoją moc.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

Maxxx, może to kwestia czasów, że to co kiedyś było nie do pomyślenia teraz uchodzi, przynajmniej w niektórych środowiskach? Nie jestem w stanie na to odpowiedzieć. Może niektóre kobiety lubią jak mówi się do nich per "laska", choć ja gdybym coś takiego powiedział za młodu przy rodzicach po prostu dostałbym po głowie. Naprawdę nie wiem, co przyjdzie po naszym pokoleniu, ale trochę się tego obawiam...
Co do team spirit tym bardziej musimy trzymać kciuki za nich, bo powoli stają się jak to górnolotnie nie zabrzmi, ostatnią ostoją wolności medialnej w tym kraju. A to że robią to z pasją to tylko dla nich plus. Większość z nas nie ma możliwości, aby robić to czym się pasjonuje. Ilu jest takich co musiało kilka razy profesję zmieniać, często z przymusu i podejrzewam że większość chodzi do pracy, bo po prostu musi. Takich co "robią to co lubią i jeszcze im za to płacą" jest może z 10, góra 20 procent. Hipokryzja społeczeństwa powoduje jednak, że nikt tego otwarcie nie powie - bo oznaczałoby to, że coś w życiu przegrał, a nikt przegrywać nie lubi. Nawet ja od tego podejścia w 100% wolny nie jestem.

Co do Kosiniaka-Kamysza - z tego co się wypowiada sprawia wrażenie uczciwego i dość przyzwoitego jak na polskie warunki. Gdybyśmy mieli więcej Kosiniaków nasza rzeczywistość polityczna byłaby znacznie, znacznie lepsza.

Swoją drogą, na tej fotce to ten słynny sernik Szymona ;) :?: Brawo za to, że okazał się słowny, dobrze pamiętam ten poranek, gdy był w studiu.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Co do komplementów. Czy chcemy tego czy nie, seksizm wymrze. Wszyscy jesteśmy feministami, jeżeli uważamy tylko, że kobiety mają prawo głosu (feminizm 1. fali), kobiety mają takie same prawa w pracy jak mężczyźni (feminizm 2. fali). 3. fala to walka z "ej lala, fajne masz [wstaw_dowolną_częśc_ciała]. Oczywiście nie wpadajmy w totalitaryzm, nie ma nic złego w "Joanna Kryńska lepiej wygląda w pastelowych kolorach/krótszej fryzurze". Norma, jesteśmy odbiorcami jej pracy, mamy prawo do oceny. W 2019 roku w Polsce niestety jeszcze komentarze typu "eee fajne szpilki, ale ona ma nóżki wow" uchodzi za normalny komentarz faceta. W Skandynawii zapanowałoby szczere obruszenie. W Polsce w 2040 roku też by zapanowało, jeżeli świat nagle nie zmieni kursu na obciachowy (np. więcej Trumpów). A jeżeli przeszkadza wam feminizm 3. fali, to pomyślcie, że na jego końcu jest możliwość podejścia do kobiety i zapytania, czy chce z Wami odbyć stosunek seksualny. To będzie zupełnie w porządku, jeżeli kobieta będzie czuła się z założenia bezpiecznie i będzie pewna, że żadnemu idiocie nie przyjdzie do głowy nalegać po odmowie. A i samej kobiecie nie będzie głupio zaproponować Wam seksu, bo wymrze idiotyczne myślenie, że napalona kobieta to "dziwka", a napalony facet to zdobywca. Totalnie nieuczciwe. Tak to mniej więcej działa np. w Norwegii czy Danii. Nie narzekają, mają więcej radości z życia niż my. Równość, partnerstwo, uczciwość, bezpieczeństwo. To właśnie przez creepów rzucających kobietom sprośne teksty w krajach cofniętych w rozwoju społecznym (nasz i tak nie jest ostatni pod tym względem, ogarnijcie komentarze np. Hindusów w internecie) jest tak jak jest. Nikt na tym nie zyskuje. Zasada Pareto - 20% najbardziej debilnych komentarzy robi 80% szkody. Pomyślcie o tym.

@manio - co Wojtuś wypisywał na Insta i Facebooku red. Kryńskiej? Bo zajechało molestowaniem do zgłoszenia w prokuraturze. Jesteś pewny, że to był akurat ten osobnik? Bo wariatów jednak jest dużo. Kiedyś zajrzałem na fanpage Moniki Andrzejczak (pogodynka TVP) na Facebooku. Polecam obejrzeć komentarze. Pod imionami i nazwiskami goście molestują tę kobietę. I z tym zmagają się liczne kobiety na społecznościach. Jak one mają czuć się bezpiecznie? Totalny dramat.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

Ja do tej listy dodałbym jeszcze "szczerość" i "szacunek wzajemny". Z jednej strony pokazuje to, że jesteśmy cały czas w rozkroku - kultury ludzi Zachodu jeszcze nie mamy, a z drugiej strony daleko nam do przysłowiowych Hindusów, co w autobusach robią... co chcą. Swoją drogą bardzo ciekawa analiza problemu. Przy okazji dowiedziałem się o zasadzie Pareto - człowiek jednak zawsze czegoś nowego się dowie ;)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

No, tośmy powymieniali spostrzeżenia na poziomie. A tymczasem Wojtuś zmienił nicka z Radek na Mario. Nikt go teraz nie rozpozna, taki to szczwany lis. Za to jutro się dowiemy, że "musi przyznać", że Dagmara, Anna czy Joanna założyła ładny zielony sweterek i na pewno lubi ten sweterek. Następnie ktoś go za to zjedzie, po czym Wojtuś znów bardzo się zdziwi, że świat go wciąż nie kocha, pod żadnym nickiem. "Insanity is repeating the same mistakes and expecting different results".
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Muszę przyznać, że..( :lol: :lol2: :lol: )
, że 954 strona wątku może przejść do najbardziej merytorycznych w historii.
Ale musimy powrócić do głównej bohaterki!!Do bohaterki, a nie koloru jej sweterka. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29550
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Zgadzam się, to jest wątek dotyczący Asi. Tak poza tym, dzisiaj Asia miała pojawić się w FwP, jednak ważniejsze było ponowne przesłuchanie Jacka Rostowskiego przez komisję ds. VAT :evil:
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29550
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

No dobra. To może tak:

Muszę przyznać, że Asia miała dzisiaj ładny czarny telefon. Na pewno go bardzo lubi. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości