Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

przypakowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 11:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: przypakowany »

A czy telefon lubi Asię?
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

TommyC pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 15:02 No dobra. To może tak:

Muszę przyznać, że Asia miała dzisiaj ładny czarny telefon. Na pewno go bardzo lubi. :D
#JakaIronia ;)

W miniony weekend nie mogłem oglądać od rana TVN24 (w sobotę bardzo krótko), ale uważam, że Asia świetnie sprawdza się w roli współprowadzącej "Wstajesz i weekend". No cóż, doświadczenie swoje robi :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

TommyC pisze: niedziela 27 sty 2019, 22:32 @manio - co Wojtuś wypisywał na Insta i Facebooku red. Kryńskiej? Bo zajechało molestowaniem do zgłoszenia w prokuraturze. Jesteś pewny, że to był akurat ten osobnik? Bo wariatów jednak jest dużo. Kiedyś zajrzałem na fanpage Moniki Andrzejczak (pogodynka TVP) na Facebooku. Polecam obejrzeć komentarze. Pod imionami i nazwiskami goście molestują tę kobietę. I z tym zmagają się liczne kobiety na społecznościach. Jak one mają czuć się bezpiecznie? Totalny dramat.
Asia pisała do mnie ze nie dawał Jej spokoju. Nie wiem co pisał, ale musiał wkurzyć Asie- zgłosiła sprawę na policje.
Do mnie tez pisał. Na FB , na Skypa, Zablokowałem go
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

manio136 pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 20:48
TommyC pisze: niedziela 27 sty 2019, 22:32 @manio - co Wojtuś wypisywał na Insta i Facebooku red. Kryńskiej? Bo zajechało molestowaniem do zgłoszenia w prokuraturze. Jesteś pewny, że to był akurat ten osobnik? Bo wariatów jednak jest dużo. Kiedyś zajrzałem na fanpage Moniki Andrzejczak (pogodynka TVP) na Facebooku. Polecam obejrzeć komentarze. Pod imionami i nazwiskami goście molestują tę kobietę. I z tym zmagają się liczne kobiety na społecznościach. Jak one mają czuć się bezpiecznie? Totalny dramat.
Asia pisała do mnie ze nie dawał Jej spokoju. Nie wiem co pisał, ale musiał wkurzyć Asie- zgłosiła sprawę na policje.
Do mnie tez pisał. Na FB , na Skypa, Zablokowałem go
Ale nadal... masz pewność, że to on?
moonek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 17:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: moonek »

manio136 pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 20:48
Asia pisała do mnie ze nie dawał Jej spokoju. Nie wiem co pisał, ale musiał wkurzyć Asie- zgłosiła sprawę na policje.
Do mnie tez pisał. Na FB , na Skypa, Zablokowałem go
Dzieje się tak dlatego, że wielu myśli, iż będąc za monitorem, który pokazuje tylko w jedną stronę, zalepiona taśma kamerką są "anonimowi" w internecie. Oczywiście się mylą. Jednak ich "świadomość" powoduje, że folgują sobie to tu, to tam. Ogarnięty administrator jest w stanie szybko ustalić skąd takowy jegomość pisze, a potem wysłać organom ścigania co trzeba. Niestety to jedyna możliwa droga, by takich jegomości powstrzymać od rozładowywania się w internecie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

TommyC pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 20:51
manio136 pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 20:48
TommyC pisze: niedziela 27 sty 2019, 22:32 @manio - co Wojtuś wypisywał na Insta i Facebooku red. Kryńskiej? Bo zajechało molestowaniem do zgłoszenia w prokuraturze. Jesteś pewny, że to był akurat ten osobnik? Bo wariatów jednak jest dużo. Kiedyś zajrzałem na fanpage Moniki Andrzejczak (pogodynka TVP) na Facebooku. Polecam obejrzeć komentarze. Pod imionami i nazwiskami goście molestują tę kobietę. I z tym zmagają się liczne kobiety na społecznościach. Jak one mają czuć się bezpiecznie? Totalny dramat.
Asia pisała do mnie ze nie dawał Jej spokoju. Nie wiem co pisał, ale musiał wkurzyć Asie- zgłosiła sprawę na policje.
Do mnie tez pisał. Na FB , na Skypa, Zablokowałem go
Ale nadal... masz pewność, że to on?
Znam sprawę, mam pewność, że to on. Zresztą, nie tylko Asia Kryńska była napastowana.
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 644
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Mastrokan »

Kurcze, myślałem że to po prostu zwykły troll z irytującym stylem pisania, ale widzę że tu mamy do czynienia z głębszym problemem...
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Mastrokan pisze: poniedziałek 28 sty 2019, 22:32 Kurcze, myślałem że to po prostu zwykły troll z irytującym stylem pisania, ale widzę że tu mamy do czynienia z głębszym problemem...
Ja sądziłem identycznie jak przedmówca. Dzięki za wyjaśnienie, teraz kumam. Sądziłem, że to jakieś dziecko, które nie bardzo radzi sobie z usystematyzowaniem otaczającej je rzeczywistości. A to prawdopodobnie osobnik zaburzony, na którego trzeba mocno uważać. I wcale nie taki bardzo głupi. Zauważcie, że jak tylko pojawia się wokół niego smród (teraz chyba największy w historii), to wygasza kolejne konta i znika, żeby znów zaatakować jak tylko kurz opadnie. Niestety dla niego, ten styl pisania zawsze go zdradza. Warto byłoby ustalić jego prawdziwą tożsamość i przekazać odpowiednim służbom, zanim wydarzy się coś złego, np. wizyty pod domami Pań, bo skoro narzucał im się w internecie, to droga do tego już bliska.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

Skoro mleko się wylało to trzeba o tym napisać - niektórzy z nas mają screeny z rozmowami, których treść naprawdę ociera się wręcz o materiał dowodowy dla prokuratury. Za bardzo nie można tego publikować, ze względu na przepisy o ochronie wizerunku i RODO.
Mamy kliniczny dowód na to, że osoby przypominające bohatera filmu "Split" istnieją naprawdę i niestety działają... Asia mogłaby dużo na ten temat powiedzieć i m.in. z tego powodu znikł Jej profil facebookowy.
Gorzej że takie sytuacje biją rykoszetem też w osoby, które są zupełnie w porządku i mogą sumarycznie prowadzić do pewnego ograniczenia zaufania od strony Pań (a odbudowanie zaufania to rzecz niezmiernie trudna, we wszystkich dziedzinach życia) - czy to w świecie realnym czy w wirtualnym, bo każda trzy razy się zastanowi, czy warto na przykład robić spotkania z widzami, bo po prostu takie jednostki mogą się trafić.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Asia dzisiaj zaprasza na ''Dzień na żywo'' :)
pawel87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 09:18

Re: Joanna Kryńska

Post autor: pawel87 »

O której będę mógł zobaczyć Asię w TVN24?
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Nie wiem o której Asia się pojawi, o 10 pewnie, jeśli nie to o 13.
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Joanna Kryńska

Post autor: ukrytaprawda »

Ale Asia dzisiaj ładnie wyglada.
Kocham Martę Klos :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 67 gości