Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 12:37

Post autor: FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ »

ONA JEST PRZEPIeKNA!!! :D
MA WSZYTKO TO CO POWINNA POSIADAC PRAWDZIWA KOBIETA. ŻAŁUJE, ŻE NIE MIESZKAM W WARSZAWIE. :( :?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Szkoda, Âże tak rzadko pojawia siĂŞ na antenie. :( A moÂże to ja za za maÂło oglÂądam TVN24?
FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 12:37

Post autor: FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ »

:D Jak ja j¹ widzê,¿e ma relacje w tvn24 to biegnê przed telewizor i patrze i patrze i patrze wpatrzony jak w muze. :P uwielbiam j¹ ogl¹daÌ,jakoœ humor mi siê zaqwsze poprawia. Uwielbiam jak ona 99% swoich wypowiedzi zaczyna od s³ów "NO W£AŒNIE" zauwa¿yliœcie to?? :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

FAN_J.KRYÑSKIEJ pisze: ona 99% swoich wypowiedzi zaczyna od s³ów "NO W£A¦NIE" zauwa¿yli¶cie to?? :D
ciekawe spostrzeÂżenie, muszĂŞ siĂŞ nastepnym razem wsÂłuchaĂŚ :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

FAN_J.KRYÑSKIEJ pisze: Uwielbiam jak ona 99% swoich wypowiedzi zaczyna od s³ów "NO W£A¦NIE" zauwa¿yli¶cie to??
Ja jak na razie nie zauwaÂżyÂłam. Ciekawe w jakich porach pojawia siĂŞ najczĂŞÂściej na wizji?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze: Ciekawe w jakich porach pojawia siĂŞ najczĂŞÂściej na wizji?
Pory trudno sprecyzowaÌ, jedno jest pewne zazwyczaj s¹ to relacje z sejmu, albo pojawia siê gdy dzieje siê cos wokó³ jakiegos polityka- tak jak ostatnio dymisja premiera, ale o ile siê nie mylê to jeszcze w tym tygodniu bêdzie wyg³oszone expose przez Kaczke w sejmie, wiêc mo¿emy sie spodziewaÌ relacji Joasi.
FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 12:37

Post autor: FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ »

ee nie gadajcie,Âże tylko polityka bo jak byÂł strajk gĂłrnikĂłw i strajk pielĂŞgniarek to Asia miaÂła relacjĂŞ.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

FAN_J.KRYÑSKIEJ pisze:ee nie gadajcie,¿e tylko polityka bo jak by³ strajk górników i strajk pielêgniarek to Asia mia³a relacjê.
aleÂż nie twierdzĂŞ, Âże TYLKO polityka, napisaÂłam ZAZWYCZAJ co nie oznacza, Âże ZAWSZE
FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 12:37

Post autor: FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ »

Heh. Asia chyba poczyta³a nasz¹ stronkê i dzisiaj relacje z sejmu zaczê³¹ od s³ów "rzeczywiœcie" ogl¹dajcie bo jak jest w sejmie to bedzie mia³a sporo wejœÌ!!!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A dlaczego tak wczeÂśnie?! :shock: :evil: MiaÂła byĂŚ jutro! :evil: JuÂż siĂŞ nastawiaÂłam psychicznie a tu taka niemiÂła niespodzianka. :( :evil:
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Joanna KryĂąska prezenterkÂą:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Jaosia ma jednÂą wadĂŞ (chociaÂż nie tylko ona) ma fatalnÂą barwĂŞ gÂłosu, ktĂłrÂą sprawia Âże dÂłuÂższe sÂłuchanie jej mnie mĂŞczy.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

.. a moim zdaniem - zwolennika absolutnego niskich tonacji :lol2: Asia bardzo pracowaÂła nad tym by nie wchodziĂŚ w te charakterystyczne dla niej wysokie tonacje i byÂło caÂłkiem nieÂźle :D
..poza tym jak na debiut poszÂło jej znakomicie :D
..ani trema jÂą nie zjadÂła ani siĂŞ nie myliÂła - byÂło spox ;)

..no i muszĂŞ przyznaĂŚ Âże to spora nispodzianka byÂła dla mnie kiedy zobaczyÂłem jÂą za stoÂłem prezenterskim :) ale chyba nie tylko dla mnie..
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Podczas pierwszego ujêcia kamery z daleka (przed czo³ówk¹ Raportu) myœla³em, ¿e to Danuta Kondratowicz w nowej fryzurze :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 12:37

Post autor: FAN_J.KRYĂ‘SKIEJ »

To jednym s³owem Piotrus Jacoù mia³ du¿¹ frajdê,¿e prowadzi to z Joasi¹.Móg³ siê chocia¿ napatrzeÌ na ni¹ :aniol:
Wiem,Âże to co napisaÂłem nie jest mÂądre,wybaczcie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb, Wojciech 35 xxx i 84 gości