Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja Asi dawaÂłbym tak w okolicach 27. Nisetety juÂż dawno nie byÂło jej w studio, ale teraz wakacje, wiĂŞc moÂże nas spotkaĂŚ jakaÂś niespodzianka.
Czarny Jacek '62 pisze:Pozza tym, przyznajĂŞ, Asia zrobiÂła na mnie ostatnio bardzo pozytwne wraÂżenie :D
A ze mnie siĂŞ ÂśmiaÂł, Âże lubie Asie jak kiedyÂś zapiaÂła do Marcinkiewicza na konferencji podczas Poradka :twisted: .
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze: Asia zrobiÂła na mnie ostatnio bardzo pozytwne wraÂżenie :D
Black witaj w gronie :) wiedziaÂłam, Âże siĂŞ przekonasz co do Joasi- to naprawdĂŞ bystra dziewczynka! :) a co do tej 30stki to moze ciut przesadziÂłam, ale uwaÂżam, Âże dosÂłownie ciut, znam wiele osĂłb w okolicach tego wieku i uwieÂżcie mi teraz kobitki sie naprawde dÂłuuugo dobrze trzymajÂą, wyglÂądajÂą jak nastki, a majÂą pod 30-stkĂŞ. 8)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Niestety w internecie nie ma raczej informacji o Joasi a szkoda... Ja znam takie osoby co wygladajÂą na 20 kilka lat a w rzeczywistoÂści podchodza pod 40tkĂŞ. :D To, Âże Joasia mÂłodo wyglada nie znaczy, Âże tak jest naprawdĂŞ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jest na to sposĂłb. SposĂłb na zdobycie trapiÂących informacji ... z pierwszej rĂŞki :D Czyli np. drogÂą e-mailowÂą :D Ale ja siĂŞ nie podejmujĂŞ tego zadania :lol:
A ze mnie siĂŞ ÂśmiaÂł, Âże lubie Asie jak kiedyÂś zapiaÂła do Marcinkiewicza na konferencji podczas Poradka :twisted:
No chyba nie zaprzeczysz, Âże to byÂła arcyzabawna sytuacja, caÂła sala wybuchÂła Âśmiechem po tym, jak Asia zadaÂła zadziornym tonem pytanie, Marcinkiewicz – wtedy jeszcze poczÂątkujÂący showmen – skierowaÂł do Asi zdanie: pani na mnie krzyczy, czy mi siĂŞ tylko wydaje? :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Black Jack '62 pisze:No chyba nie zaprzeczysz, Âże to byÂła arcyzabawna sytuacja, caÂła sala wybuchÂła Âśmiechem po tym, jak Asia zadaÂła zadziornym tonem pytanie, Marcinkiewicz – wtedy jeszcze poczÂątkujÂący showmen – skierowaÂł do Asi zdanie: pani na mnie krzyczy, czy mi siĂŞ tylko wydaje? :lol:
Szkoda, Âże w TVN nie ma powtĂłrek. :lol: ChĂŞtnie zobaczylabym tĂŞ scenĂŞ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:Jest na to sposĂłb. SposĂłb na zdobycie trapiÂących informacji ... z pierwszej rĂŞki :D Czyli np. drogÂą e-mailowÂą :D Ale ja siĂŞ nie podejmujĂŞ tego zadania :lol:

No tak..Ale trzeba najpierw wiedzieĂŚ jaki adres jest tej mejlowej drogi... :P Metoda szukaj a znajdziesz nie pomaga...NiektĂłre Pierwsze RĂŞce,ktĂłre noszÂą obrÂączki lub pierÂścionki zarĂŞczynowe nie grzeszÂą informacjami na swĂłj temat... :spiewa:

Aaa to KryĂąska,a propos Marcinkiewicza :lol: nie byÂłem pewnien..Hehe,dobre to byÂło :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Niech siĂŞ nikt nie waÂży zadawaĂŚ Joasi tego pytania :stop: To byÂłoby zwyczajne faux paus, a na coÂś takiego chyba nie chcemy sie naraÂżac , co, nie forumowicze?! :>
Albo kiedyÂś sama ujawni w jakimÂś kwestionariuszu , hmm albo moÂże by tak dookoÂła np. zapytac by sie mozna jej jaki jest jej znak zodiaku a tak przy okazji jakim jest zwierzĂŞciem w horoskopie chiĂąskim - zwierzĂŞta siĂŞ powtarzajÂą co 12 lat, tutaj znajÂąc odpowiedÂż dedukcja byÂłaby bezproblemowa :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

O jakie pytanie ci chodzi? :> Bo mi siĂŞ wydajĂŞ,Âże dobrze byÂłoby coÂś wiedzieĂŚ wiĂŞcej,ale nie wszystko!CoÂś po prostu w piguÂłce.i kilka lekkich rzeczy niezwiÂązanych z pracÂą.CoÂś bez fo paa,coÂś normalnego...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Zapewne chodzi o pytanie o liczbĂŞ przeÂżytych wiosen. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

michaek pisze:Zapewne chodzi o pytanie o liczbĂŞ przeÂżytych wiosen. :D
DokÂładnie o to mi chodziÂło :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jest jeszcze jeden sposĂłb delikatny na wyciÂągniĂŞcie infos o wieku :D
Pewien znany mi user pytaÂł o to, w ktĂłrym roku dama maturĂŞ zdawaÂła :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hehe,maturĂŞ,dobre :P spryciarz ten user :lol:

S¹ 2 pytania,które kobietom nie nale¿y zadawaÌ: - ile wa¿¹ i ile maj¹ lat..
No aaale tutaj mowa o Âżyciorysie,ktĂłrego podstawÂą jest data urodzin...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Do tych wszystkich pytaĂą trzeba teÂż dorzuciĂŚ pytanie o studia i hobby. Koniecznie! A propos lat ktoÂś kiedyÂś powiedziaÂł, chyba byÂł to Marcel Proust, Âże nie naleÂży ufaĂŚ kobiecie, ktĂłra zdradza swĂłj wiek bo jeÂśli tego nie umie trzymaĂŚ w tajemnicy to z innych sekretĂłw teÂż nie utrzyma za zamknietymi ustami.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Do tych wszystkich pytaĂą trzeba teÂż dorzuciĂŚ pytanie o studia i hobby.
Ja bym jeszcze dorzuci³ pytanie o to, czy Asia by³a ju¿, czy mo¿e dopiero wybiera siê na pielgrzmkê do Czêstochowy :D Dziœ, kiedy ¿egna³a w strugach deszczu pielgrzymów wydawa³a siê byÌ taka poruszona widokiem ludzi, którzy s¹ gotowi do znoszenia takich trudów pieszej podró¿y :) Mia³em wra¿enie, ¿e j¹ ten pielgrzymi optymizm te¿ rozochoci³ :lol2:

A wczoraj wspó³czu³em jej, ¿e musi wys³uchiwaÌ bredni Celiùskiego :? S³ucha³a go w spokoju, ale na szczêœcie nie da³a siê zwieœÌ i œmia³o d¹¿y³a do tego, by ten zdradzi³ nazwisko ''delegata'' :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dlaczego ona jest tylko rano?! :( :evil: Czemu mi to robiÂą? :( Zawsze gdy sÂą najfajniejsze momenty z JoasiÂą to mnie przy tym nie ma. :( :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 63 gości