Robert Stanilewicz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster

Robert Stanilewicz

Post autor: Monster »

Robert Stanilewicz - redakcja biznesowa TVN24
No wÂłaÂśnie... pan Robert prowadziÂł do tej pory BILANS w TVN24,
a ostatnio coraz czê¶ciej przygotowuje materia³y do g³ównego wydania FAKTÓW :?:
Co to oznacza :?: ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Czestsza obecnoÂśc Roberta Stanilewicza na antenie tvn zapewne spowodowana byla koncem roku, a co za tym idzie pewnymi podsumowaniami...jego zadaniem bylo podsumowanie pewnych tendencji gieldowych...czy gospodarczych, wydaje sie to calkiem zasadne...nie uapyrywalbym jednak nic wiecej...na pewno nie stanie sie on etatowym dziennikarzem faktow...
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Monster

a

Post autor: Monster »

A oglÂądaÂłeÂś MOCNY_OGNIWIE dzisiejsze Fakty :?: :!:
Chyba nie :!:
Pan Robert przygotowaÂł dziÂś materiaÂł zupeÂłnie (prawie) nie majÂący nic wspĂłlnego z biznesem :!: WiĂŞc...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pan Robert Stanilewicz przygotowuje bardzo dobre materia³y. :) I w przeci¹gu tygodnia zrobi³ ich ok 2 - 3 dok³adnie nie pamietam. I taka iloœÌ by³a spowodowana koùcem roku. I pewnie nie stanie sie nowym dziennikarzem "Faktów" bo od spraw biznesowych jest tam Roman M³odkowski, który ostatnio rzadko pojawia siê w "Faktach" a szkoda...
Piotrek_1992 pisze:Pan Robert przygotowaÂł dziÂś materiaÂł zupeÂłnie (prawie) nie majÂący nic wspĂłlnego z biznesem :!:
Gdyby ten temat zupeÂłnie nie byÂłby zwiÂązany z biznesem to napewno pan Robert by go nie robiÂł. :] WiĂŞc dostaÂł go pewnie ze wzglĂŞdu Âże jĂŞzyka polskiego muszÂą siĂŞ uczyĂŚ prezesi zagranicznych firm w Polsce.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Pan Stanilewicz mĂłgÂłby mĂłwiĂŚ wolniej, ale za to wyraÂźniej. Po co strzela sÂłowami jak karabin.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Robert Stanilewicz otrzymaÂł nagrodĂŞ za Portfel.
Nagroda dla redakcji magazynu "Portfel"
Dziennikarz TVN24 Robert Stanilewicz wspĂłlnie z redakcjÂą magazynu „Portfel” zostaÂł uhonorowany nagrodÂą „Libertas et Auxilium” za najlepszÂą audycjĂŞ poÂświĂŞconÂą tematyce ochrony konsumenta.
Nagrodzony odcinek programu "Portfel" dotyczyÂł problematyki kredytĂłw konsumenckich, kÂłopotĂłw z ich uzyskaniem i puÂłapek, jakie czyhajÂą na osoby zamierzajÂące skorzystaĂŚ z kredytu.

Nagrody "Libertas et Auxilium" zostaÂły ustanowione w tym roku przez Prezesa UrzĂŞdu Ochrony Konkurencji i Konsumenta wspĂłlnie z Centrum im. Adama Smitha i Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich. SÂą przyznawane za teksty i audycje poÂświĂŞcone tematyce ochrony konkurencji i ochrony konsumentĂłw, ktĂłre prezentujÂą najwyÂższy poziom merytoryczny i warsztatowy, przyczyniajÂąc siĂŞ do podniesienia poziomu dziennikarstwa ekonomicznego w Polsce.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Pan Stanilewicz robi wrazenie sztywnego, chociaÂż, mĂłwi rzeczowo. W ogĂłle dziennikarze ze studia biznesowego sÂą niezwykle powaÂżni i zdystansowani od widowni. A szkoda. Odrobina humoru by siĂŞ przydaÂła.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WÂątek o Robercie trochĂŞ zardzewiaÂł :shock: wiĂŞc czas go troszeczkĂŞ reaktywowaĂŚ :)

CiĂŞÂżko mi coÂś powiedzieĂŚ nt. Roberta 8)
Jak dla mnie, jest... :mhm: neutralny
Jego obecnoœÌ na ekranie mi ani nie przeszkadza :nie: , ani mnie nie zachwyca :nie:

Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DziÂś Robert Stanilewicz prowadziÂł "DzieĂą na rynkach". :shock:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:DziÂś Robert Stanilewicz prowadziÂł "DzieĂą na rynkach"
JuÂż nie pierwszy raz - widziaÂłem go 2-3 razy w ''Dniu na rynkach'' kilka tygodni temu :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Stanilewicz

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Stanilewicz

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Robert Stanilewicz

Post autor: 3405t »

Gdzie Robert Stanilewicz ma zostać oddelegowany (coś w magazynie 24 godziny mi się obiło o uszy)?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Robert Stanilewicz

Post autor: epsztajnek »

Prawdopodobnie chodziło o dzisiejsze oddelegowanie do TVN24 jako referenta informacji biznesowych w "DpD"
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Re: Robert Stanilewicz

Post autor: domino »

Powiedziano, że ma zostać oddelegowany na stałe, jak to określono: "na inny odcinek pracy redakcyjnej".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości