Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funcky masz racjĂŞ za szybko zÂłoÂżyÂłem broĂą :jupi:
JuÂż byÂłem zrezygnowany a tu nagle o 15 pojawia siĂŞ Agata :jupi:
Ale uczuciea pozytywnego zaskoczenia z niczym nie moÂżna porĂłwnaĂŚ jest wyjÂątkowo bÂłogie :P

Na domiar dobrego Agata byÂła jeszcze w wieczonym raporcie :jupi:
WydawaÂło mi siĂŞ, Âże o 15 byÂło gÂłoÂśno :lol: to byÂło nic w porĂłwnaiu z 20 - Agata zmagaÂła siĂŞ w swojej relacji z wielkÂą rzeszÂą ludzi taĂączÂących i Âśpiewajacych a mĂłwienie szÂło jej poprostu rewelacyjnie :brawa:
WyglÂądaÂła jak zwykle przepiĂŞknie :P

PodziĂŞkowania dla sybica za piĂŞkne zdjĂŞcie Agaty :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Relacja Agaty po 20-stej - istne szaleùstwo :shock: Ja te¿ by³em ju¿ gotów pogodziÌ siê z myœl¹, ¿e Agata, która dotar³a na spotkanie lednickie po tych wyboistych drogach i znosi³a trudy podró¿y, dotar³a tam tylko po to, by nadaÌ jedn¹ krótk¹ relacjê ...
Ale na szczêœcie ktoœ ³askawy wymyœli³ wieczorny raport w sobotê i znalaz³o siê trochê czasu na kolejne ³¹czenie - niewiarygodne :shock:
Agata zmagaÂła siĂŞ w swojej relacji z wielkÂą rzeszÂą ludzi taĂączÂących i Âśpiewajacych a mĂłwienie szÂło jej poprostu rewelacyjnie
O tak - szczera prawda :D Przecie¿ tam mo¿na by³o dostaÌ ob³êdu :lol: taki ha³as, takie zamieszanie, a Agata sta³a sobie po œrodku szlaku wi¹d¹cego do bramy-ryby i mówi³a jakgdyby nigdy nic siê nie dzia³o ... no, mo¿e musia³a trochê podnieœÌ tembr g³osu, ale harmonia jej wypowiedzi zas³uguje na najwy¿sze s³owa uznania :brawa:
Jej relacja ponadto ... czy raczej mimo nie by³a beznamiêtn¹ :D Nie, nie :D Agata uwidacznia³a interakcjê z rozbawionymi za jej plecami ludŸmi, odwracj¹c w ich kierunku lekko swój wzrok :D No i póŸniej, kiedy Jacoù ju¿ siêz ni¹ ¿egna³, równie¿ przytakiwa³a g³ow¹, kiedy ten dziêkowa³ jej za relacjê z ''g³oœnej Lednicy'' :D

A na Lednicy ojjjj byÂło strasznie gÂłoÂśno, dobrze, Âże Agata ma tak donoÂśny gÂłosik, to przynajmniej byÂło jÂą Âświetnie sÂłychaĂŚ mimo tej wrzawy panujÂącej dookoÂła :D

No i jeszcze chwila prawdy, bo do 20-stej nie byÂło mi do Âśmiechu, kiedy miaÂłem przed oczami tylko jednÂą relacjĂŞ Agaty ...
To wo³a o pomstê do nieba, ¿e przez ca³y dzieù by³o tylko jedno ³¹czenie dziêki Jarkowi i jego wymys³om :evil:


... gdzie oni jÂą tyle czasu chowali ...? :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

... gdzie oni jÂą tyle czasu chowali ...?
Niestety nadal nie jest tak jak byÂśmy tego chcieli :( Te wczorajsze 2 relacje to byÂło stanowczo za maÂło :( ByÂłoby wiĂŞcej, gdyby nie pis :evil: a wiem, Âże im bliÂżej wieczora miaÂło byĂŚ wiĂŞcej relacji .. niestety waÂżniejszy byÂł zjazd .. :evil:
Dzisiaj w serwisach tylko wspominaja o tym jaka to wielka impreza miaÂła wczoraj miejsce i od czasu do czasu przeplatajÂą obraz wypowiedziami ludzi, z ktĂłrymi rozmawiala zapewne Agata .. byÂła rozmowa z o. GĂłrÂą .. to wszystko odbywa siĂŞ tak jakby sama nie mogÂła o tym opowiedzieĂŚ :( ChociaÂż juÂż nie z Lednicy, ale ze studia ..
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Aha :D A wiêc tym mog³a siê zaj¹Ì w miêdzyczasie ;) Miêdzyczasie, czyli miêdzy jedn¹ a drug¹ relacj¹ ;)
Przecie¿ tam mo¿na by³o dostaÌ ob³êdu taki ha³as, takie zamieszanie, a Agata sta³a sobie po œrodku szlaku wi¹d¹cego do bramy-ryby i mówi³a jak gdyby nigdy nic siê nie dzia³o ... no, mo¿e musia³a trochê podnieœÌ tembr g³osu, ale harmonia jej wypowiedzi zas³uguje na najwy¿sze s³owa uznania :brawa:
PeÂłen podziw z mojej strony :] Ja bym z pewnoÂściÂą zdezerterowaÂła, gdybym byÂła na miejscu Agaty :/ Mnie wyprowadza z rĂłwnowagi haÂłas i tracĂŞ koncentracjĂŞ przy byle szumie :/

Ciekawe, gdzie uczÂą takiej podzielnoÂści uwagi :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W kontekÂście bojowych umiejĂŞtnoÂści Agaty uÂłoÂżyÂłem sÂłowa do nieoficjalnego hymnu reporterĂłw tvn24 ;)

Nie straszne mi deszcz, wiatr, kurz i wrzawa,
bĂŞdĂŞ relacjonowaĂŚ tak,
by usÂłyszeĂŚ od widzĂłw tvn24 brawa :)


I tak a propos deszczu ... caÂły czas mam w gÂłowie tĂŞ relacjĂŞ Agaty spod gorzowskiego szpitala, kiedy to padaÂł deszcz, Agata miaÂła w jednej rĂŞce parasol, w drugiej mikrofon i podpiĂŞtÂą, czy zaczesanÂą grzywkĂŞ :P UsiÂłujĂŞ sobie przypomnieĂŚ, czy to byÂła pierwsza jej relacja, ktĂłrÂą widziaÂłem i nie mogĂŞ tego ustaliĂŚ :(


To moze jeszcze poobstawiajmy, kiedy pojawi siĂŞ w najbliÂższej przyszÂłoÂści Agata?

Ja typujĂŞ ... :roll: ... jutro! :lol2:
WstanĂŞ jak za dawnych czasĂłw o szĂłstej i bĂŞdĂŞ ÂśledziÂł poranne pasmo w poszukiwaniu mnie interesujÂących tematĂłw, z mnie interesujÂącego regionu Polski :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: To moze jeszcze poobstawiajmy, kiedy pojawi siĂŞ w najbliÂższej przyszÂłoÂści Agata?

Ja typujĂŞ ... :roll: ... jutro! :lol2:
Blacku wczeÂśniej! Jest juÂż dziÂś :neutral:
'PiĂŞtnaÂście zastĂŞpĂłw straÂżakĂłw gasi poÂżar, ktĂłry wybuchÂł w godzinach wieczornych w supermarkecie "Albert" na osiedlu Winiary w Poznaniu. Prawdopodobnie nie ma ofiar. Kiedy wybuchÂł poÂżar sklep byÂł zamkniĂŞty.'


Niestety tylko ³¹czenia telefoniczne :/ Ale radzi sobie œwietnie - obie z Beatk¹ s¹ super!
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

obieÂżyÂświat pisze:
'PiĂŞtnaÂście zastĂŞpĂłw straÂżakĂłw gasi poÂżar, ktĂłry wybuchÂł w godzinach wieczornych w supermarkecie "Albert" na osiedlu Winiary w Poznaniu. Prawdopodobnie nie ma ofiar. Kiedy wybuchÂł poÂżar sklep byÂł zamkniĂŞty.'
Hmm ciekawe jak mogÂło dojÂśc do tego pozaru?!
Black przyznaj siĂŞ, czy to Ty przypadkiem nie chciaÂłeÂś dostarczyc Agacie tematĂłw do relacji? :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja?!!! Nie wiem od kiedy mnie znacie, ale to przygnĂŞbiajÂące, Âże po kilku latach obecnoÂści na tym forum dorobiÂłem siĂŞ opinii wandala, kryminalisty i piromana :devil:

Gdybym planowa³ tak¹ akcjê, to stara³bym siê, ¿eby zaczê³a siê w prime time tvn24, a nie póŸnym wieczorem :lol2: tak, ¿eby Agacie trochê s³awy przysporzyÌ :lol2:
Wielka szkoda, ¿e ograniczyli siê tylko do ³¹czeù telefonicznych :( Chocia¿ dziêki temu, ¿e nie mogliœmy patrzeÌ w br¹zowe oczy Agaty, dociera³o do nas to, co mówi³a :lol2:
A mĂłwiÂła z werwÂą, oddajÂąc tĂŞ lekkÂą dramaturgiĂŞ sytuacji :D
Rekompensata nast¹pi³a dziœ :jupi: By³o ³¹czenie z Agat¹ w poradku :jupi: i w serwisie o 10-tej :jupi: Przez d³ugi rano to by³ temat nr 1, dlatego w serwisie by³a pierwsza informacja :]

W kontekÂście wczorajszych wydarzeĂą warto siĂŞ pochyliĂŚ nad zawodem dziennikarza, ktĂłry tak jak np. zawĂłd lekarza, straÂżaka wymaga od czÂłowieka wielkiego poÂświĂŞcenia i dyspozycyjnoÂści 24h na dobĂŞ. Agata wczoraj byĂŚ moÂże miaÂła caÂły dzieĂą dyÂżur w redakcji, nic siĂŞ za dnia nie dziaÂło ..., a kiedy byÂła juÂż w domu ... byĂŚ moÂże na kolacji u znajomych ... albo z chÂłopakiem ... albo braÂła kÂąpiel ... albo siedziaÂła w fotelu popijajÂąc gorÂące kakao ubrana w szlafrok .... pidÂżamĂŞ ... albo bez ... :roll: ... o czym to ja chciaÂłem...? :lol2: Aha :lol2: ... no byĂŚ moÂże byÂła czymÂś zajĂŞta, czymÂś co ma zwiÂązek z jej Âżyciem prywatnym, a tu nagle telefon, Âże musi siĂŞ stawiĂŚ w pracy :? ÂŻycie prywatne leÂży i kwiczy :? Dobrze, Âże takie wezwania awaryjne nie zdarzajÂą siĂŞ zbyt czĂŞsto ;)

Wczoraj mieliÂśmy potwierdzenie naszych przypuszczeĂą – Agata jest dziennikarkÂą z powoÂłania :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Ja?!!! Nie wiem od kiedy mnie znacie, ale to przygnĂŞbiajÂące, Âże po kilku latach obecnoÂści na tym forum dorobiÂłem siĂŞ opinii wandala, kryminalisty i piromana :devil:
Blaku ja wiem, Âże Ty jesteÂś pokojowym czÂłowiekiem i ngdy bym CiĂŞ o podobne szaleĂąsto w nie posÂądziÂł :)
Wielka szkoda, ¿e ograniczyli siê tylko do ³¹czeù telefonicznych :(

I nie majÂą nawet zdjĂŞcia Agaty :x
Obrazek
A mĂłwiÂła z werwÂą, oddajÂąc tĂŞ lekkÂą dramaturgiĂŞ sytuacji :D
Ale nie siaÂła paniki! :)
Rekompensata nast¹pi³a dziœ :jupi: By³o ³¹czenie z Agat¹ w poradku :jupi: i w serwisie o 10-tej :jupi: Przez d³ugi rano to by³ temat nr 1, dlatego w serwisie by³a pierwsza informacja :]
Pan operator w Poranku byÂł tak Âłaskaw, Âże juÂż od pierwszych sekund zapowiedzi Kuby pokazaÂł rĂłwnieÂż sÂłuchajÂącÂą go AgatĂŞ :D Wiadomo byÂło kto zajmuje siĂŞ w dalszym ciÂągu tematem i widaĂŚ byÂło taki uroczy delikatny uÂśmiech Agaty jkim przywitaÂła KubĂŞ :)
Ciekawe czy jeszcze dziÂś zobaczymy AgatĂŞ :roll: :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Blaku :devil: przecieÂż wspominaÂłeÂś kiedyÂś, Âże moÂżesz zorganizowaĂŚ ,,zadymkĂŞ'' byle tylko Agata miaÂła co relacjonowaĂŚ :lol: WiĂŞc teraz nie dziw siĂŞ podejrzeniom ;)

Nie wiem jak blisko Agata sta³a tego p³on¹cego marketu, ale ja tylko chwilkê sta³am jakiœ kilometr od miejsca po¿aru i d³ugo nie mog³am wczoraj pozbyÌ siê, zapomnieÌ tego przykrego zapachu palonego plastiku :x :lol: To tak w ramach polemiki w sprawie k¹pieli, który to temat Black wywo³a³ :lol: Agata upora³a siê z tym problemem na pewno :D Nie by³o dzisiaj po niej widaÌ, ¿e wczoraj do póŸnych godzin gasi³a po¿ar :lol2:
Ale nie siaÂła paniki! :)

Bo na szczĂŞÂście nie byÂło ofiar Âśmiertelnych. SpaliÂł siĂŞ Albert na Winiarach, ale zostaÂł jeszcze na Chrobrego ;) Poznaniacy nie majÂą aÂż tak wielkich powodĂłw do ubolewania :lol2: Chyba jeszcze jest :mhm:

Trochê mnie zdziwi³o, ¿e w Poranku na pocz¹tku wydawa³o siê, ¿e Agata ma turkusow¹ bluzkê, która póŸniej okaza³a siê byÌ bia³¹ :lol: Telewizja nie k³amie :> Czêœciowo :lol:
Ciekawe czy jeszcze dziÂś zobaczymy AgatĂŞ :roll: :rydzyk:
Oj, chyba to maÂło prawdopodobne :/
Jest sporo innych tematĂłw dnia. Market siĂŞ spaliÂł i tyle, ofiar nie ma, wiĂŞc o czym i po mĂłwiĂŚ :evil:
A poza tym jest jeszcze temat zielonogĂłrski, ktĂłrym zajmuje siĂŞ Artur Zakrzewski, wiĂŞc raczej to juÂż ten niestety bĂŞdzie krĂłlowaÂł :/
Wczoraj mieliÂśmy potwierdzenie naszych przypuszczeĂą – Agata jest dziennikarkÂą z powoÂłania
Do TVN byle kogo nie przyjmuj¹ :lol2: Racja, bardzo dobrze sobie radzi³a bior¹c pod uwagê nag³oœÌ ca³ego zdarzenia :] Nale¿¹ jej siê s³owa uznania :D

Btw....... podobno byÂł wczoraj w raporcie wieczornym materiaÂł Agaty :shock:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Oj, chyba to maÂło prawdopodobne :/
Jest sporo innych tematĂłw dnia. Market siĂŞ spaliÂł i tyle, ofiar nie ma, wiĂŞc o czym i po mĂłwiĂŚ :evil: A poza tym jest jeszcze temat zielonogĂłrski, ktĂłrym zajmuje siĂŞ Artur Zakrzewski, wiĂŞc raczej to juÂż ten niestety bĂŞdzie krĂłlowaÂł :/
:( Niestety to prawda :(


Btw....... podobno byÂł wczoraj w raporcie wieczornym materiaÂł Agaty :shock:

RzeczywiÂście :o zapomniaÂłem o tym napisaĂŚ :hmm: DziĂŞkujĂŞ Âże mi przypomniaÂłaÂś :) Nie widzieliÂście :>

Pod koniec raportu Beatka zapowiedziaÂła materiaÂł Agaty :) ByÂł yo materiaÂł ze SwarzĂŞdza o jakichÂś nieprawidÂłowoÂściach przy uzupeÂłnianiu dziennikĂłw szkolnych nie wiem co i jak dokÂładnie byÂło nie tak bo miaÂłem pewne poblemy z dÂźwiĂŞkiem :(
Raz byÂło nawet widaĂŚ AgatĂŞ jak siedzi przy biurku i rozmawia z pewnym panem :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pod koniec raportu Beatka zapowiedziaÂła materiaÂł Agaty
A to ciekawe ... w takim razie istnieje mo¿liwoœÌ, ¿e jednak do popo³udniowych te¿ robi³a materia³y :mhm:
Nie wiem jak blisko Agata staÂła tego pÂłonÂącego marketu, ale ja tylko chwilkĂŞ staÂłam jakiÂś kilometr od miejsca poÂżaru i dÂługo nie mogÂłam wczoraj pozbyĂŚ siĂŞ, zapomnieĂŚ tego przykrego zapachu palonego plastiku
godzinna kÂąpiel i problem z gÂłowy 8) :lol2:
i widaĂŚ byÂło taki uroczy delikatny uÂśmiech Agaty jkim przywitaÂła KubĂŞ
To byÂł uÂśmiech tak na odczepne w kierunku Porady :devil:
I nie majÂą nawet zdjĂŞcia Agaty :x
:x no w³aœnie :x zapodaliby chocia¿ takie z dowodu, jakie pewnie do³¹czaj¹ do podaù o pracê :D Zdjêcie Joasi Komolki jest takie fajne :lol2:
A poza tym jest jeszcze temat zielonogĂłrski, ktĂłrym zajmuje siĂŞ Artur Zakrzewski, wiĂŞc raczej to juÂż ten niestety bĂŞdzie krĂłlowaÂł
A co ma piernik do wiatraka :> Agata ma swój temat, Artur swój :] ... mog³oby siê wydawaÌ, rzeczywistoœÌ jest niestety inna :/
Chyba tylko tak siĂŞ majÂą do siebie te 2 tematy, Âże zajmujÂą siĂŞ nimi dwoje z przedstawicieli red. poznaĂąskiej :lol2: Si³¹ rzeczy jeden z tematĂłw – ten bardziej aktualny – byÂł czĂŞÂściej omawiany no i Artur byÂł niemal w kaÂżdym serwisie, a Agata miaÂła tylko 2 wejÂścia :(

DozujÂą nam AgatĂŞ w takich iloÂściach, Âżeby nam siĂŞ zbyt prĂŞdko nie znudziÂła :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DozujÂą nam AgatĂŞ w takich iloÂściach, Âżeby nam siĂŞ zbyt prĂŞdko nie znudziÂła
A moÂże jesteÂś zbytnio wymagajÂący? :devil:
To byÂł uÂśmiech tak na odczepne w kierunku Porady :devil:
Co innego, gdybyÂś ty tam staÂł :D Agata promieniaÂłaby ze szczĂŞÂścia, albo pĂŞkaÂła ze Âśmiechu :hahaha:

Popatrzcie, czego udaÂło mi siĂŞ dowiedzieĂŚ nt. materiaÂłu Agaty :lol2:
Hmm... mo¿e to zainteresuje Blacka. Raz by³o widaÌ Agatê siedz¹c¹ przy biurku z jakimœ panem, chyba dyrektorem szko³y. Trzyma³a w rêce mikrofon, ujêcie by³o trochê z boku, trochê z ty³u, w³osy mia³a czêœciowo zwi¹zane w kitkê, a czêœciowo rozpuszczone, troszeczkê potargane. Pan operator ustawi³ siê z kamer¹ tak, ¿e by³o widaÌ doœÌ g³êboki dekolt w bluzce Agaty ;)
No, no Blacky, opiniê masz naprawdê niez³¹ na forum :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Opinia :roll: Lepsza taka niÂż Âżadna ;) KaÂżdy facet byÂłby z niej dumny :lol2:

Dekolt powiadasz :> A w relacjach ubrana niemal po samÂą szyjĂŞ :/
... a wiĂŞc jeszcze wszystko przed nami :lol2:


DziÂś teÂż obstawiamy nastĂŞpny dyÂżur Agaty?
OK. MyÂślĂŞ, Âże Agata bĂŞdzie jutro w DnÂż :D MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie to jakiÂś drobny poznaĂąski temat :D

Tylko trzymajmy kciuki za to, ¿eby panowie pos³owie zachowali wstrzemiêŸliwoœÌ konferencyjn¹ :rydzyk:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

OK. MyÂślĂŞ, Âże Agata bĂŞdzie jutro w DnÂż :D MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie to jakiÂś drobny poznaĂąski temat :D
Blacku Twoje Âżyczenie jest chyba dla tvn24 rozkazem :jupi: :jupi: :jupi:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




[/quote]
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości