Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dzisiaj rano specjalnie w³¹czy³em ogólnopolskie rozg³oœnie radiowe, przejrza³em newsy na internetowej stronie poznaùskich rozg³oœni, ¿eby sprawdziÌ, czy w Wielkopolsce dzieje siê coœ wa¿nego
Oho ho – peÂłna mobilizacja 8) :brawa:
Nastêpnym razem wal do mnie, to ja postaram siê, ¿eby coœ ciekawego w Poznaniu siê zadzia³o :lol2: Zorganizujemy z Funcky jak¹œ zadymkê i Agata mo¿e siê pojawi :lol: ;)
DziÂś po raz pierwszy widziaÂłem jÂą na Âżywo i musze sie przychyiliĂŚ do opini Âże jest odkryciem roku.
khornik – ja teÂż muszĂŞ siĂŞ pod tÂą opiniÂą podpisaĂŚ :) Bo chyba jeszcze tego nie zrobiÂłem :roll:
Tak miaÂłem nosa sam nie mogĂŞ uwierzyĂŚ Âże udaÂło mi siĂŞ 'wywoÂłaĂŚ' AgatĂŞ :tanczy:
:o Szaman :shock: :D WywoÂłuj nadal, bo chyba coÂś ustaÂłeÂś :> :(
Niech juÂż lepiej ta Agata zostanie w tym Poznaniu ;) A politycy niech sobie siedzÂą w Wa-wie
Tak, tak, niech zostanie tak jak jest ;) PoznaĂą to ciekawe miasto, okolice rĂłwnieÂż kryjÂą wiele ciekawych tematĂłw ;) Wystarczy tylko chcieĂŚ je odkryĂŚ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Oho ho – peÂłna mobilizacja 8) :brawa:
ÂŻebyÂś wiedziaÂł :lol:

JuÂż obczaiÂłem plany wielkopolskie na najbliÂższy czas i co mĂłgÂłbym napisaĂŚ .. w sumie to raczej tylko na LednicĂŞ 2006 moÂżna liczyĂŚ - duÂża byÂło nie byÂło ogĂłlnopolska impreza mÂłodych, wiĂŞc chyba tvn24 zainteresuje siĂŞ niÂą ?
A skoro Lednica leÂży miĂŞdzy Poznaniem a Gnieznem to chyba raczej poznaĂąska redakcja bĂŞdzie tam wysÂłana ?
Tylko ciekawe kto konkretnie :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A kiedy ta impreza?! Ile potrwa?! Nie jestem w temacie :rozglada:

Oczywiœcie, ¿e najbardziej po drodze bêdzie red. poznaùskiej ;) Z Poznania mo¿na tam ³atwo, szybko i bez komplikacji ( :devil: ) dojechaÌ tras¹ krajow¹ nr 5 na Gniezno :lol2: No a póŸniej jest ju¿ mniej przyjemnie, kiedy trzeba udaÌ siê na lokalne drogi :lol:
Nie pamiĂŞtam, kto w tamtym roku byÂł na Lednicy :mhm: Joanna, czy Artur?
Agata na pewno nie, bo prawdopodobnie jeszcze nie pracowaÂła w tvn24 ... :mhm:
Ale teraz jako nowicjuszka byĂŚ moÂże bĂŞdzie musiaÂła znosiĂŚ trudy tej wyprawy :lol2: Oby :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A mo¿e jakis krótki lajtowy reporta¿ dadz¹ z Agat¹ w roli g³ównej z teatrów maltaùskich, które odbywaj¹ siê co roku pod koniec czerwca w P-niu. 8) ?!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Mam nadziejĂŞ, Âże jdnak wczeÂśniej niÂż pod koniec czerwca zobaczymy AgatĂŞ :(
Black Jack '62 pisze:A kiedy ta impreza?! Ile potrwa?! Nie jestem w temacie :rozglada:

To ju¿ w t¹ sobote :D Chyba do póŸnych godzin nocnych trwa 'impreza' ?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:( Plany na sobotê 3 czerwca zmam ju¿ od przesz³o pó³ roku :(

DziĂŞki za info obieÂżyÂświat, ale nic z tego :/
A istnieje jeszcze duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże to nie Agata bĂŞdzie na lednickich polach relacjonowaĂŚ lednickie dni mÂłodych :/
I co wtedy? :( MiaÂłbym szukaĂŚ Agaty poÂśrĂłd tego kilkusettysiĂŞcznego tÂłumu? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

tvn24 jeÂżeli bĂŞdzie na Lednicy to na pewno w specjalnym sektorze ..

Wczoraj natrafiÂła siĂŞ okazja by znĂłw podziwiaĂŚ AgatĂŞ .. niestety zamiast niej byÂła Komolka :( :( :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nudne miasto ten Poznaù :? Nudne okolice :? Stok³osa siê uspokoi³, Grobelny gdzieœ przepad³, organizacja ,,NaszoœÌ'' te¿ da³a za wygran¹, wszyscy zboczeùcy, mordercy itp. zamkniêci w wiêzieniach :roll: no i si³¹ rzeczy red. poznaùska nie ma o czym gadaÌ :? Tematów krajowych, czy te¿ z innych ni¿ poznaùski regionów kraju przybywa, a Poznaù milczy :?
:mhm: A moÂże TVN24 nie ma dla nich czasu?

To musi byĂŚ dla was wyjÂątkowo trudny okres :( Doskonale wiecie o tym, Âże Agata dzieĂą po dniu siedzi tam w tym (pewnie ciasnym) pokoiku red. poznaĂąskiej i nie moÂże zaprezentowaĂŚ siĂŞ Âświatu ...... ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

ByÂła :jupi: byÂła :jupi: byÂła Agata z Poznania :jupi: MiaÂła relacjĂŞ w serwisie :jupi: ByÂła jak zwykle oszaÂłamiajÂąco piĂŞkna nawet nie wiem o czym mĂłwiÂła :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

W momencie, kiedy piszĂŞ posta Agata mĂłwi o strajkach sÂłuÂżby zdrowia w Wielkopolsce Oh, gdyby byÂł Black ucieszyÂłby siĂŞ z tych strajkĂłw :devil: W dodatku to byÂła pierwsza informacja w serwisie :tanczy: :lol:

Boska Agata zawitaÂła do naszych domostw :D
Wy³oni³a siê tak ni st¹d ni zow¹d :D Zupe³nie jakby z myœl¹ o jej œwie¿o co upieczonych fanach, ktoœ kto wybiera tematykê, wybra³ do poprzedniego serwisu wcale niegroŸny wypadek na krajowej dwójce Poznaù Wa-wa, który Agata ³adnie i sk³adnie zrelacjonowa³a ;) Tylko trochê mnie niepokój ogarn¹³, bo Blacka nie ma w domu i nie wiem, czy to przypadkiem jemu nie strzeli³o coœ do g³owy i czy przypadkiem nie wynaj¹³ tej koparki i nie wbi³ siê w tê ciê¿arówkê :roll:
ÂŻART :lol2:

Poza tym panna Agata dzisiaj wyposaÂżyÂła siĂŞ w ÂłaĂącuszek :D
JesteÂście usatysfakcjonowani?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wuj staszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 15:54

Post autor: wuj staszek »

:hmm: Zasypiam w bardzo z³ych momentach. By³em na nogach ko³o ósmej, zobaczy³em, ¿e Poznaù dzisiaj LIVE'y bêdzie mia³. Zobaczy³em serwis i Agatki nie by³o. Chwilê póŸniej ju¿ chrapa³em. Obudzi³em siê na serwis o 12:00 i ju¿ Jej nie by³o. Sam sobie winny jestem, ale spa³o siê przyjemnie. I sny jakieœ takie przemi³e. :rozglada:

pozdrawiam
wuja, tej
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wujku - witamy w naszym drugim forumowym domu :lol2:

MoÂże obieÂżyÂświat ma jakieÂś capsy, zobaczyÂłbyÂś przynajmniej AgatĂŞ na capsach :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

mam :D zapomniaÂłem posÂłaĂŚ wczeÂśniej :hmm:

Dwa wiĂŞksze, lepiej widaĂŚ ÂłaĂącuszek ;)

ObrazekObrazek

reszta
Obrazek

Obrazek

i znowu Agatka z BeatkÂą :tanczy:
Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
wuj staszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 15:54

Post autor: wuj staszek »

Bardzom wdziĂŞczny za capsy. :brawa:

ÂŁaĂącuszka nie widaĂŚ niestety, ale mam juÂż jakieÂś podejrzenia. :twisted:
Temat relacji bardzo dobry!!!

pozdrawiam
wujcio
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

wuj staszek pisze:Bardzom wdziĂŞczny za capsy. :brawa:
Ca³a przyjemnoœÌ po mojej stronie :P
wuj staszek pisze:ÂŁaĂącuszka nie widaĂŚ niestety, ale mam juÂż jakieÂś podejrzenia. :twisted:
Przepraszam, Âże zadam byĂŚ moÂże idiotyczne pytanie ;) Czy powiĂŞkszyÂłeÂś te 2 piewsze zdjĂŞcia? Bo na nich 'trochĂŞ' wyraÂźniej widaĂŚ ÂłaĂącuszek ;)
O jakich podejrzeniach piszesz :>

wuj staszek pisze:Temat relacji bardzo dobry!!!
Z tej drugiej jak na razie ostatniej relacji :( co nie co pamiĂŞtam ale z pierwszej nic :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości