Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
Na szczĂŞÂście nie puszczaja country 8)
To by odstraszyÂło klijentelĂŞ :devil:
Wczoraj byÂła Noc MuzeĂłw i po zwiedzeniu wystaw poszÂłam z ekipÂą do Saloonu na tortille.
Grali country :shock:
Agaty nie byÂło :?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Wczoraj mogÂła tam byĂŚ jedynie red. koleÂżanka Agaty - Joanna :(
A ja myÂślaÂłem, Âże Agata bĂŞdzie miaÂła weekendowy dyÂżur :?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I znowu Joanna Komolka ma relacjĂŞ z Poznania :( :( :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black - przyniosÂłeÂś jej pecha :neutral: Nie byÂło trzeba wykazywaĂŚ zainteresowania jej osobÂą - inaczej moÂże czĂŞÂściej dostawaÂłaby wejÂścia na Âżywo :/

Na p e w n e j stronie pojawiÂł siĂŞ kwestionariusz osobowy Agaty :lol2:

Ale ona wylewna i skora do mĂłwienia na swĂłj temat to nie jest :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky – to nie ja jestem problemem, tylko stacja tvn24 ma problem z doborem kadr, a dokÂładniej ujmujÂąc z doborem czĂŞstotliwoÂści pokazywania odpowiednich kadr ;) JeÂśli nie zacznÂą myÂśleĂŚ zrdoworozsÂądkowo mogÂą zapomnieĂŚ o zwiĂŞkszaniu oglÂądalnoÂści :D ... tak na zdrowy rozsÂądek :lol2:

Co szokuje, zadziwia i zÂłoÂści to to, Âże w stacji Agata pracuje od jesieni 2005 roku i dopiero teraz, a wÂłaÂściwie to w marcu wpuÂścili jÂą na wizjĂŞ :shock: :evil: Stacja marnujÂąca dziennikarskie talenty! No to juÂż ÂżaÂłujĂŞ, Âże dostaÂła siĂŞ akurat do tej stacji ... :/ no ale inaczej bym jej nie odkryÂł :mhm:

Agata uÂżywa sÂłowa: besztaĂŚ – od wiekĂłw moje ukochane s³ówko :lol2: :P
Kocha rodzinĂŞ – no, ale mogÂłaby zdradziĂŚ, czy mamĂŞ, tatĂŞ, siostrĂŞ, brata, mĂŞÂża, syna., cĂłrkĂŞ ... :roll: A nie tak ogĂłlnie :/
Agata chyba pali papierosy ... :( Co z tego, Âże jej zdaniem nie ze szkodÂą dla zdowia – kaÂżda dawna nikotyny jest szkodliwa :(
KÂłamie niewinnie – juÂż ja znam te niewinne kobiece kÂłamstewka :evil: ;)
Zarabia na siebie :lol2: I lubi wÂłoskÂą kuchniĂŞ :jupi:
ÂŚpi jak dziecko – chciaÂłbym siĂŞ od niej tego nauczyĂŚ :( :lol2:
I daÂła nam do zrozumienia, Âże woli zadawaĂŚ, niÂż odpowiadaĂŚ na pytania – czyli rasowa dziennikarka :lol2:

A dziÂś w tvn24 ... GdaĂąsk, WrocÂław ... PoznaĂą :( I znĂłw nie ma Agaty :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

dzisiaj miala live... wygladala znowu bardzo ladnie...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Moje modÂły zostaÂły wysÂłuchane :rydzyk:
Joasia pewnie musia³a gdzieœ wyjœÌ :tanczy: i zast¹pi³a j¹ Agata :lol2: Có¿ za zamiana :P
Teraz niestety konferencja i nie ma serwisu :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

to dziwne, ale pocieszajÂące, Âże dzisiejszych poznaĂąskich relacji nie zdominowaÂła Komolka :D

Odkrycie roku w nowej odsÂłonie :D
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

PrzepiĂŞkna i przepiĂŞknie mĂłwi nawet o przykrych sprawach .

NajpiĂŞkniejsza :P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki obieÂżyÂświecie - wspaniaÂłe capsy :D
Nawet ten poznaĂąski rynek widoczny w tle, wydaje siĂŞ byĂŚ trochĂŞ Âładniejszym, kiedy komponuje siĂŞ z AgatÂą :lol2:
NaprawdĂŞ urodziwa kobieta :D

WidaÌ by³o i s³ychaÌ (ach ten jej g³osik :D ), ¿e jest poruszona ca³¹ spraw¹ i oburzona faktem, i¿ cz³owiek zdolny jest do takich pod³oœci :x

Szkoda jednak, Âże jakiÂś przyjemniejszy temacik jej siĂŞ nie przytrafiÂł :/ Agata jest tak subtelna, Âże powinna mniej drastycznymi sprawami siĂŞ zajmowaĂŚ :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Bardzo ladnie, Âże Agata jednak siĂŞ pojawiÂła - to byÂła dla wielu miÂła niespodzianka :D
A wiĂŞc wszystko jest na dobrej drodze ku temu, Âżeby pojawiaÂła siĂŞ jeszcze czĂŞÂściej ;)

A tak w ogĂłle, to strasznie dziwny byÂł dzisiejszy dyÂżur poznaĂąskiej redakcji :?
Najpierw Joanna, póŸniej ni st¹d ni zow¹d wy³oni³a siê Agata :tanczy: No i jeszcze w popo³udniowych by³ materia³ Zakrzewskiego - nie przypuzcza³am, ¿e oni musz¹ wszyscy codziennie siê w pracy pojawiaÌ :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:neutral: Funcky wydaje mi siĂŞ ze wczoraj to byÂł raczej dzieĂą ja nie codzieĂą przecieÂż oni tzn ich redakcja pracuje 7 dni w tygodniu i myÂślĂŞ Âże rodzielajÂą miĂŞdzy siebie dyÂżury :roll:

Z tego ca³ego wczorajszego zamieszania zapomnia³em wczoraj wyraziÌ moj¹ radoœÌ z powodu ukazania siê kwestionariusza Agaty :) Ona jest chyba bardzo sympatyczn¹ osóbk¹ :) Tyle uœmieszków, winków umieœci³a przy odpowiedziach :) Wielka szkoda ¿e nie udzieli³a bardziej szczegó³owych odpowiedzi :(

Dzisiaj rano specjalnie w³¹czy³em ogólnopolskie rozg³oœnie radiowe, przejrza³em newsy na internetowej stronie poznaùskich rozg³oœni, ¿eby sprawdziÌ, czy w Wielkopolsce dzieje siê coœ wa¿nego :roll: coœ czym mog³a by zaj¹Ì siê Agata i parê spraw by siê znalaz³o :) Teraz tylko kwestia, czy na pewno Agata bêdzie siê nimi zajmowaÌ ..
A w tvn24 dzisiaj konferencja nachodzi na konferencjĂŞ :( Jak nie MON to SLD :x
A widzia³em w serwisie, ¿e w Kórniku k. Poznania s¹ protesty przeciwko planom budowy linni wysokiego napiêcia. Niestety nie by³o to ³¹czenie z reporterem, wiêc nie wiem, kto tym tematem siê zajmuje ..
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

I byÂła znowu Agata. DziÂś po raz pierwszy widziaÂłem jÂą na Âżywo i musze sie przychyiliĂŚ do opini Âże jest odkryciem roku. Szkoda tylko, Âże nie ma szczĂŞÂścia do fajnych tematĂłw bo caÂły czas ma takie ponure jak sepsa, pedofilia czy dziÂś miaÂła relacjĂŞ z manifestacji.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

NastĂŞpny trafiony :> :lol:

ObieÂżyÂświat, ale miaÂłeÂś nosa :D
Agata faktycznie zajmuje siĂŞ tym kĂłrnikowskim tematem :D W serwisie o 14. ZnalazÂło siĂŞ dla niej kilkadzisiÂąt sekund ;)
Ale nie jest tam na miejscu, tylko z poznaĂąskiego studia :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Tak miaÂłem nosa sam nie mogĂŞ uwierzyĂŚ Âże udaÂło mi siĂŞ 'wywoÂłaĂŚ' AgatĂŞ :tanczy:
W ogóle cud ¿e trafi³em na ten serwis :D Jeden jedyny :cry: Nie mia³em zamiaru ogl¹daÌ, bo te konferencje :x PóŸniej po¿ar :( Ale w³¹czy³em i Agata by³a :jupi: Co prawda krótko ale by³a :D Tylko trochê mnie z³oœc ogarnia, kiedy pomyœlê ¿e mog³a byÌ znacznie czêœciej gdyby nie te cholerne konferencje :x Kto wie mo¿e nawet mia³a by live'a z miejsca protestów :roll: Ale woleli pokazywaÌ nudne konferencje :x
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Krzychu ;) Niech juÂż lepiej ta Agata zostanie w tym Poznaniu ;) A politycy niech sobie siedzÂą w Wa-wie :devil:

Teraz raczej na AgatĂŞ nie ma co liczyĂŚ, bo dominuje pielgrzymka. A tu tylko Warszawa i poÂłudnie Polski :D

No ale moÂże wielkopolskie szpitale zacznÂą jakiÂś strajk :> Dziwne, Âże jeszcze nie zaczĂŞli :mhm: AÂż tak i m dobrze aktualnie – nie wierzĂŞ :?
Jak zacznÂą strajk, to moÂże pojawi siĂŞ Agata ;)
Mimo wszystko mam nadziejĂŞ, Âże jednak w momencie jej pojawienia siĂŞ bĂŞdziemy mieli do czynienia z jakimÂś przyjemniejszym tematem :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości