Maciej Mazur

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Maciej Mazur

Post autor: tobi »

Pocz±tkowo by³ Pawe³ P³uska, pózniej Kasia Kolenda-Zaleska.....teraz Maciej Mazur do³±czyli do grona zespo³u FAKTÓW. A wcze¶niej reporterzy TVN24. Mazur ma typowy dla siebie , specyficzny prze¶miewczy styl swpich materia³ów, to go wyró¿nia. Jednak mia³by on byc w miejsce Kubnicy któy by³ typowym dziennikarzem politycznym i gospodarczym, a Mazura jako¶ w tym nie widze, choæ niejednokrotnie dawa³ relacje z Sejmu. Zas³yn±³ livami z okolic wojny w Iraku, gdy ona wybuch³a by³ jednym z nielicznych polskich dziennikarzy bêd±cyh tak blisko miejsc zapalnyc.
Ale w soomie to zespó³ FAKTÓW tak samo jak i liczba prezenterów TVN24 siê kurczy (odej¶cie Ziemca).
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

liczba prezenterĂłw TVN24 siĂŞ kurczy (odejÂście Ziemca).
No tak tylko, Âże na miejsce ziemca przyszedÂł ÂŁukasz Grass.

a wracajÂąc do tematu to za kazdym razem jak ktoÂś odchodzi z TVN (w tym przypadku Kunica) to przychodzi ktoÂś z TVN24. I to jest nie sprawiedliwe. Bo tVN24 niedÂługo nierbĂŞdzie miaÂłoi dobrych reporterĂłw bo wszyscy pĂłjdÂą do FAKT-Ăłw. Najleprzym wyjÂściem byÂło by chyba poÂłaczenie obu redakcji. Na takich zasadach by FAKTY przygotowywaÂł TVN24 i wtedy by byÂło dobrze.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kowal pisze:
liczba prezenterĂłw TVN24 siĂŞ kurczy (odejÂście Ziemca).
No tak tylko, Âże na miejsce ziemca przyszedÂł ÂŁukasz Grass.
Prosze Cie....nie porĂłwnuj Grassa do Ziemca :mad:
Nie musze chyba tÂłumaczyĂŚ kim jest Ziemic..choĂŚby fakt Âże dano mu teraz prowadziĂŚ najwiĂŞkszy dziennik v w Polsce w tv.publicznej. Oddanie waÂżnej sprawy w jego rĂŞce nie wymagaÂło rozwaÂżaĂą, dyskusji i tyle. Grass. kaÂżdy widzi.
WczeÂśniej odeszÂły Iowna Kutyna i Beata Borocka. PoczÂątkowo pĂłbowano je zastÂąpiĂŚ PatrycjÂą Redo i pĂłzniej AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą i AnnÂą KalczyĂąskÂą.

To fakt ¿e najlepsi reporterzy TVN24 przechodz± -z przymusu i os³abienia zespo³u FAKTÓW
-
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja nie porĂłwnuje tylko mĂłwie, Âże liczba prezentewrĂłw zostaÂła
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

liczba tak. ale jakoœÌ i profesjonalizm odszed³ do konkurencji...b¹d¿ inaczej. TVN pozwoli³ na odejœcie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

maciej mazur

Post autor: salladyn »

ÂŻadna rewelacja.Jak schabowy z ziemniaczkami.Poprawnie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
nihil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 19:34

Maciej Mazur

Post autor: nihil »

Co sÂądzicie o tym reporterze?
Ciekawe tematy, ciĂŞte komentarze, charakterystyczny gÂłos. No i ostatnio komentowaÂł wizytĂŞ B16...
Szkoda, Âże tak maÂło o nim wiadomo - poza tym, Âże od sierpnia jest w TVN.
Stawiam na MM! :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Maciej ma fajne komentarze "z przymruÂżeniem oka". Jak tak dalej pĂłjdzie to Tomkowi Sianeckiemu wyroÂśnie powaÂżna konkurencja. :brawa: Dzisiejszy materiaÂł o ciÂągnikach Ursus byÂł bardzo dobry. LubiĂŞ MaĂŚka bo nie gwiazduje a na dodatek robi wraÂżenie sympatycznego chÂłopaka. :tanczy:
nasturcja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nasturcja »

hej hej,
AÂż mi sie przykro zrobiÂło, Âże tak maÂło o tym reporterze na forum, a On ma takie fajne materiaÂły. Np. ten wczorajszy ( nie wiem, czy byÂł w "Faktach", ale na pewno w "Raporcie wieczornym" i "Podsumowaniu dnia") o wice- i premierach jezdzacych kilkoma samochodami, byÂł naprawde Âświetny.
W ogĂłle ostatnio zaczĂŞÂłam wyczekiwaĂŚ koĂąca "FaktĂłw", aby zobaczyĂŚ, co ciekawego znowu opowie i pokaze Maciej Mazur (oraz trafnie i zgrabnie podsumuje, oczywiÂście :aniol: )
bonadea
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 lut 2007, 18:23

Post autor: bonadea »

witam wszystkich!
ja uwaÂżam MaĂŚka Mazura :aniol: za jednego z najsympatyczniejszych ludzi w TVNnie. Sama studiuje dziennikarstwo i bardzo interesuje siĂŞ pracÂą dziennikarzy i gdy tylko moge ogladam wszelkie serwisy informacyjne. Maciek jest po prostu taki sympatyczny. Bardzo podoba mi sie jego spojrzenie, takie peÂłne ciepÂła a zarazem intrygujÂące. :D Dla mnie jest najfajniejszym reporterem w Faktach!!!
ChciaÂłabym go kiedyÂś poznaĂŚ osobiÂście.
Pozdrowienia dla MaĂŚka Mazura :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciej Mazur siĂŞ oÂżeniÂł:

Obrazek
Obrazek

Gratulacje dla mÂłodej pary! :D :brawa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gratulacje gratulacje ale nie rĂłbmy sensacji :P
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale kto tu robi sensacje? :? :uhh: Ja tylko o tym napisaÂłem i daÂłem zdjĂŞcia artykuÂłu. Tsss... :/ :ech:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ale chyba info na stronie gÂłownej tvnfakty.pl wystarczy nie?
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No K#@&*. JakbyÂś nie wiedziaÂł to mĂłj post na forum pojawiÂł siĂŞ wczeÂśniej niÂż informacja na stronie tvnfakty.pl . :] Poza tym w tym newsie wykorzystano to drugie zdjĂŞcie, ktĂłre ja zrobiÂłem. :] No tak, ale Âłatwo tak gadaĂŚ gÂłupoty jak sie nie jest doinformowanym. Tss... :ech: :/ :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości