Krzysztof Skórzyński

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: tob »

no tak, bo skoro dziś Piotr Jacoń ma poranek, to musiał mieć Skóra zastępstwo za Jaconia.
A Kuba Porada nie mógł, bo miał ranki od pon do piątku.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:no tak, bo skoro dziś Piotr Jacoń ma poranek, to musiał mieć Skóra zastępstwo za Jaconia.
A Kuba Porada nie mógł, bo miał ranki od pon do piątku.
To nie było jednorazowe zastępstwo. Krzysiek jest stałym prowadzącym ''Dzień po dniu'' :>
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: konsta »

Normalnie zapracuje sie ten czlowiek... Wczoraj DpD dzis juz od rana w sejmie... Jak on daje radę ? ;( Szkoda pracusia
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnio Krzysiek praktycznie codziennie prowadzi ''Dzień po dniu''. :spiewa: Wczoraj, po raz pierwszy pojawił się w typowej dla TVN24 scenografii - podczas krótkiego serwisu informacyjnego 0 21.40. Następnie poprowadził specjalny ''Dzień po dniu'' aż do 0:30. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: piotrek888 »

Krzysztof dziś za stołem. Dość dobrze wypada.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z wczorajszego serwisu o 18.00. :D
Obrazek Obrazek

Taki uschnięty się wydaje w tych serwisach. :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: konsta »

Po urlopie opalony i w pracy. Będziemy go oglądać teraz pewnie bardzo często, w końcu nie może być za dobrze a urlop trzeba szybko zapomnieć :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

konsta pisze:(...) Będziemy go oglądać teraz pewnie bardzo często
Owszem, będziemy go oglądać często. Wkrótce w Pekinie. :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: konsta »

No i juz w Pekinie :) Fajnie, że pojechali we dwóch, no w końcu raźniej i można podzielić się pracą :D Dzis kiedy u nas byla koło 18,30 a w Pekinie koło 1,00 widac było już fajny zarost u pana redaktora :P
bartlomiej.czerniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 sie 2008, 22:52
Lokalizacja: wrocław

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: bartlomiej.czerniak »

jestem pod wrażeniem sposobu przemawiania i prezentowania się przed kamerą pana Krzysztofa Skórzyńskiego w "pekin cafe". dawno nie oglądałem tvn24 i tvn, więc nie wiem jakie wrażenie robił wcześniej K. Skórzyński. spodobało mi się to, że mówi swobodnie, na luzie (ale nie na siłę 'luzacko') i jakby 'z głowy' - w co osobiście wątpię. wszystko to sprawia, że efekt jest dobry i w końcu miło mi się słucha jakiegoś dziennikarza. no i nie 'dyga' przed kamerą jakby go w krzyżu łupało.
powodzenia!

p-m
bartłomiej czerniak
wrocław
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: konsta »

No i słusznie (Pan) zauważyłeś. W Pekin cafe wypada super, na luzie i bardzo profesjonalnie :D. Widać, że ta praca sprawia mu radość, a to chyba najważniejsze. A w tych koszulach nawet mu lepiej niż w garniturach :P Ale w sumie ładnemu we wszystkim ładnie… podobno :P. Pozdrawiam
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: maxxx »

Faktycznie Skóra jest błyskotliwy 8) Przyznam szczerze , że tak z początku wydawać by się mogło , że jest trochę cwaniakowaty , ale teraz już mi się tak nie wydaje :spiewa: Jedno co mnie w nim wkurza to te łapy w kieszeni w 'DpD' :spiewa: Ale merytorycznie bez zarzutu .Podoba mi się też ten luz , ale to nie jest właśnie taki luz bez pokrycia.Ma papiery żeby sobie na Niego pozwolić przez co nie wygląda śmiesznie ale autentycznie. :spiewa: Jeden z najlepszych reporterów w tvn24 .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: konsta »

Zgadzam się maxxx :) A co do cwaniakowania hmm nigdy tak nie myślałam ale może w sumie niektórym się taki wydawać bo luzu ma w sobie dużo ale jest po prostu wygadany i pewny, że to co robi wychodzi mu dobrze :P A Pekin już się kończy. Pozdrawiam :lol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Znowu obskoczył ważne wydarzenie. Sprawnie sie poruszal po salonach unijnych, mial dużo wejść. I mial pełno obowiązków; nie tylko stricte związanych z istotą szczytu. Ale tez był w centrum uwagi braci dziennikarskiej z całej Europy, ktorej sluzyl za klucz do tajemnic naszej boskiej i 'zdyscyplinowanej' delegacji :D Już o tym pisałem, ale po raz kolejny udowodnił, że jest czlowiekiem ktorego bez stresu mozna wypuscic w świat mając pewność, ze nic nie skopie :D
Poza tym widziałem, ze dzis na konferencji naszych ( :lol2: ) sie chyba cztery razy przedstawiał ( problem z mikrofonem ? ). Premierowi Tuskowi tak zapadł w pamięć, ze później nazwal go per ' kolega z Tvn24 ' :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: LethalOne »

Pan Krzysztof chyba mial w pamieci jakies spotkanie z paniami dnia poprzedniego bo dosc smiesznie przywital goscia z ktorym rozmawial. Zreszta on co chwile sie mysli wiec to normalne


LINK - http://www.mediafire.com/download.php?i4nyzlm2nwz



Obrazek



.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości