Andrzej Sołtysik

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj odrazu choroba heheheh kilka zdan wymienimy tylko o anitce zawsze warto wspomniec, sam przyznaj ze soltysik nie jest najlepszym tematem do rozweazan
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a i owszem nie jest. Ale zawsze moÂżna wymieniĂŚ jego wady, a moÂże On sam to przeczyta i sie poprawi.
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja uwaÂżam, Âże Anita Werner musi byc taka, przeciez prowadzÂąc "Fakty" nie moze sie smiaĂŚ i tryskac humorem!! Przeciez ona nas informuje o jakis tam waznych wydazeniach lub czasem nawet o smierci, wiec jak ma sie smiaĂŚ? "Marcin k" zastanĂłw sie nad tym :!:

A do Soltysika mam tylko tyle, zeby zrobiÂł cos z zÂąbkami swoimi i zostawiÂł w spokoju Ewe Drzyzge, bo to jego zdanie "ByÂłaÂś sÂłodka" na koniec jakiegos testu (juz nie pamietam ktĂłry to byÂł, ale chyba 1 IQ), byÂło ÂżenujÂące!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

niech soÂłtysik sobie zaÂłozy aparat na zeby, to jest bardzo trendy :)
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Moze to przeczyta i skorzysta z propozycji :lol:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

myslisz ze by to przeczyta³ i wzi¹³ pod uwagê? Nie sadze on sie juz czuje doceniony i piekny i pociagajacy bo ma m³oda i ³adna zone no i jest dyrektorem czy kims takim w TVN :D :D :D Nic do niego niemam choÌ jak go widze to drazni mnie takim swoim pseudointelektualizmem, wyglada jakby ca³y czas czyta³ z ekranu
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

PamiĂŞtam jak kiedyÂś prowadziÂł program na Âżywo z tramwaju ustawionego na rynku w Krakowie(nie pamiĂŞtam nazwy) i ktoÂś z dzwoniÂących powiedziaÂł mu Âże ma bardzo Âładne zĂŞby.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

byÂł taki tramwaj kiedys, ale nie pamietam SoÂłtysika jako prowadzacego on juz chyba wszystko prowadziÂł :? a ten dzwoniacy to jakis jego czÂłowiek moze (agent) :?: a moze ma zeby Âładne inaczej :?:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Grzesioo pisze:PamiĂŞtam jak kiedyÂś prowadziÂł program na Âżywo z tramwaju ustawionego na rynku w Krakowie(nie pamiĂŞtam nazwy) i ktoÂś z dzwoniÂących powiedziaÂł mu Âże ma bardzo Âładne zĂŞby.
Hahaha, to musiaÂło byĂŚ ciekawe. Nie pamiĂŞtasz nazwy czego? Tramwaju czy programu? :D ByÂł to zabytkowy tramwaj MPK KrakĂłw typu Sanok (SN1), numer taborowy 37, a program nazywaÂł siĂŞ "Studio Tramwaj". Tu sÂą zdjĂŞcia tego wagonu.

Program prowadziÂł SoÂłtysik, Brian Scott i SÂławek Sochacki.
ZnalazÂłem takÂą stronĂŞ ze zdjĂŞciami z tego programu: http://comhlan.art.pl/kronika/9903tvpl.html
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

oglÂądaÂło siĂŞ. leciaÂło tak po 23 i 24. Ciekawe rozmowy, goÂście, pokazanie Krakowa nocÂą i dobra zabawa. No przynajmniej tam w KrakoVIa.
InnowacyjnoÂśc w tworzeniu programĂłw na Âżywo.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

tobi pisze:oglÂądaÂło siĂŞ. leciaÂło tak po 23 i 24. Ciekawe rozmowy, goÂście, pokazanie Krakowa nocÂą i dobra zabawa.
Nie wiem jakim cudem, ale program ja ten zawsze oglÂądaÂłem w Âświetle dnia - w niedzielĂŞ o 12.00.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To nie wiem, ja tam pamiêtam ¿e by³ pó¿no.....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

tobi pisze:To nie wiem, ja tam pamiêtam ¿e by³ pó¿no.....
Z pomocÂą przychodzi program telewizyjny :D

2, 9 i 16 maja 1999 o 12.45
23 maja 1999 o 12.35
30 maja 1999 o 12.55

W czerwcu i po wakacjach ju¿ nie mogê znaleŸÌ tego programu w ramówkach, w ka¿dym razie tramwaj ten znikn¹³ z krakowskiego Rynku w marcu 2000. ByÌ mo¿e kiedyœ nakrêcili jakieœ nocne odcinki.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Znalezione w sieci
Od dÂłuÂższego czasu w telewizji tvn, w programie "Co za dzieĂą", moÂżna obejrzeĂŚ krĂłtkie migawki z Krakowa nakrĂŞcane w zabytkowym tramwaju. Na okres wakacji Ăłw tramwaj, ustawiony na specjalnej platformie na krakowskim rynku, ma wÂłasny program ("Nocny tramwaj tvn").
W przedostatnim pytaniu w tym wywiadzie SoÂłtysik teÂż wspomina o tym tramwaju.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Dziêki. Teraz mi siê przypomnia³ nawet zwiastun jak przeczyta³em tê nazwê. Samego programu jednak nie ogl¹da³em. W ramówkach jest od poniedzia³ku do czwartku kilka minut przed lub po pó³nocy.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości