Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: matik »

Dziś Poranek i DnŻ.
ogladacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: środa 27 sty 2016, 12:17

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: ogladacz »

Mój ulubiony poranny prowadzący, moje poczucie humoru :) Szkoda, że "spotykamy się" tylko we czwartki i piątki (oglądam przed wyjściem do pracy). Jeszcze jak Małgosia Kukuła prowadzi serwisy to rozśmieszają mnie z rana :). Super
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: manio136 »

Miałem okazje poznac Marcina osobiście, super gosc. Widziałem co robi poza antena  A wg mnie najlepszy duet to Marcin i Krynia.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Maciek_POZ »

manio136 pisze:Miałem okazje poznac Marcina osobiście, super gosc. Widziałem co robi poza antena  A wg mnie najlepszy duet to Marcin i Krynia.
Fajnie, gratulacje dla ciebie. Też bym chciał kiedyś go poznać. Pamiętam jakie były jaja, jak nałożyli Kryni strój futbolisty ;-). No nic, na takie akcje przyjdzie nam poczekać, choć Marcin z Gosią również potrafią rozbawić telewidzów.

Dziś Marcin zniszczył system. Dorota pyta go, czemu jest taki zamyślony? Pewnie tymi dwunastoma stopniami? A on wypalił w obecności szykującej się do serwisu Marty Kuligowskiej: 12 stopni, chwilo trwaj :D. Marta zaraz go skontrowała, mówiąc: Zimo wróć, taka jest moja odpowiedź. Później, po serwisie mówił coś w stylu: przepraszam, jeśli moja osoba uraża wszystkich narciarzy, ale przy takiej pogodzie można znaleźć inne aktywności - spacery, bieganie... Trzyma się swojego zdania, które jest zbieżne z moim. Wczorajsza noc w Poznaniu była piękna, niemal bezwietrzna i 10 stopni, aż przyjemnie wracało się z kina... Dobra, koniec OT. Podobało mi się jeszcze jak wspomniał o wczorajszej klęsce naszych szczypiornistów z Chorwacją, pytając Dorotę coś w deseń "powiedz jak teraz żyć". Każdy prawdziwy kibic czuł to pewnie dzień po ważnym, choć przegranym meczu.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: manio136 »

Marcin dzisiaj zaprosil mnie do znajomych na FB.
Mam watpliwosci czy to naprawde Marcin czy jeden z forumowiczow uprawia "radosna tworczoisc"
Da sie to jakos ustalic?
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Camilo »

Właśnie zauważyłem dzisiaj na fejsie, że paru moich znajomych z branży - powiedzmy - okołomedialnej ma nowego znajomego w postaci MŻ. Po kliknięciu w to konto też zacząłem się zastanawiać, czy to aby nie fejk, bo wszystko dosyć dziwnie wygląda, i niektóre informacje są chyba nawet błędne.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: manio136 »

Camilo pisze:Właśnie zauważyłem dzisiaj na fejsie, że paru moich znajomych z branży - powiedzmy - okołomedialnej ma nowego znajomego w postaci MŻ. Po kliknięciu w to konto też zacząłem się zastanawiać, czy to aby nie fejk, bo wszystko dosyć dziwnie wygląda, i niektóre informacje są chyba nawet błędne.
Bo to jest falszywka.... Nawe wiem kto to zrobil....
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
amela123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2016, 19:38

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: amela123 »

Najsympatyczniejszy z prezenterów!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: matik »

manio136 pisze:
Camilo pisze:Właśnie zauważyłem dzisiaj na fejsie, że paru moich znajomych z branży - powiedzmy - okołomedialnej ma nowego znajomego w postaci MŻ. Po kliknięciu w to konto też zacząłem się zastanawiać, czy to aby nie fejk, bo wszystko dosyć dziwnie wygląda, i niektóre informacje są chyba nawet błędne.
Bo to jest falszywka.... Nawe wiem kto to zrobil....
Fałszywka na 100 proc. - potwierdza to jeden z pracowników TVN24 na tym profilu w komentarzach.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: manio136 »

matik pisze:
manio136 pisze:
Camilo pisze:Właśnie zauważyłem dzisiaj na fejsie, że paru moich znajomych z branży - powiedzmy - okołomedialnej ma nowego znajomego w postaci MŻ. Po kliknięciu w to konto też zacząłem się zastanawiać, czy to aby nie fejk, bo wszystko dosyć dziwnie wygląda, i niektóre informacje są chyba nawet błędne.
Bo to jest falszywka.... Nawe wiem kto to zrobil....
Fałszywka na 100 proc. - potwierdza to jeden z pracowników TVN24 na tym profilu w komentarzach.
To falszywka. Potwierdzil mi to to sam Marcin.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: michal_borkowski »

Jeśli jutro środa to... budzi nas Marcin Żebrowski. Ferie, ferie.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Maciek_POZ »

Marcin mistrz ciętej riposty :D
3/02/2016
M. Kuligowska: Zima wróci, wspomnisz moje słowa
Marcin: W tym roku wróci, w grudniu :)

Dziś też teksty leciały. Marcin lubi wkręcać Marcie, że jedzie na ferie i nie będzie miała śniegu. Ona za to zawsze mu odbija, że jest złośliwy i brak mu empatii :). W dzisiejszym poranku w ogóle było wesoło, bo Ania też wchodziła czasem w dyskusje :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Efcia »

Ktoś wie, co się dzieje z Marcinem Żebrowskim?
bosek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 31 mar 2016, 11:36

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bosek »

Efcia pisze:Ktoś wie, co się dzieje z Marcinem Żebrowskim?
Może poszedł na urlop...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości