Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fabian »

Ale wtopił tą rozmową z Dariuszem Wolskim! :hmm:
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Ja tam go lubię :)
Jest sympatyczny i przynajmniej moim zdaniem jest profesjonalistą. ;-)
Szczególnie w mojej pamięci utkwił epizod, w którym Dagmara i Marcin byli turystami i chcieli znaleźć pokój w hotelu dzwoniąc w obcych językach ;p
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Jacek-t »

Marcin Żebrowski w noworocznym poranku przyznał, że był w kinie może 5 czy 6 razy w życiu :shock: . Dobry meczyk to owszem, chętnie obejrzy, ale do kina to chodzić nie lubi.

A samochód ostatni raz umył przed Wigilią - 2008 roku :nie: .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Trzeba jeszcze dodać, że ktoś mu na tym brudnym samochodzie napisał: "Prezenter TVN24" i zatrzymała go policja w Gdańsku :lol2:
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Wzbudził we mnie duży szacunek po ostatnich wydarzeniach. Okazuje się, że Marcin potrafi odnaleźć się w "Babilonie" a nawet w "Poranku" u boku "Pani Kasi".
Najbardziej zadziwił mnie któregoś dnia, gdy zaczął od "Poranka", a skończył "Dniem po dniu", mając po między "Polskę i Świat" oraz serwisy informacyjne. Mega szacun ;)
PS : Przyznam szczerze, że sam brałem udział w licytacji na najwyższą temperaturę ;p
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
beti12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 12:54

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: beti12345 »

Mam ogromną prośbę, czy ma ktoś może video sprzed wieczoru wyborczego nadawane około 19.25 w tvn24 jak Marcin Żebrowski przedstawiała kulisy wieczoru wyborczego. Błagam jak ktoś ma to niech wrzuci na forum:):)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartek09 »

beti12345 pisze:Mam ogromną prośbę, czy ma ktoś może video sprzed wieczoru wyborczego nadawane około 19.25 w tvn24 jak Marcin Żebrowski przedstawiała kulisy wieczoru wyborczego. Błagam jak ktoś ma to niech wrzuci na forum:):)
tutaj od 20:27 :arrow: http://www.justin.tv/djmikrus1/b/265566010
i tutaj :arrow: http://www.justin.tv/djmikrus1/b/265571350
Video nie jest moje i mam nadzieję, że ten ktoś kto nadaje tam TVN24 będzie to robił częściej.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fabian »

Osobiście lubię go, ale wolałbym żeby bardziej uważał i nie wtapiał takimi wpadkami jak obrażanie widzów pozdrawiających nas z zagranicy, zwłaszcza kiedy z reżyserki na wizję kierowane są zdjęcia od nich.
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: queen ana »

Beata Pawlikowska poczęstowała go ususzonym świerszczem w posypce z papryki chili. Podobno najlepsza zagrycha na upalne dni. Ojjj...długo go przełykał i popijał. Dobrze, że miał po swojej stronie `współczującą` Kasię. :>
Łobuz jeden, zabrał jej karteczkę z barwami Holandii :tanczy:

Może ktoś wie jak się zakończył `porankowy mecz` Hiszpania : Holandia?
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: ziom »

Marcin Żebrowski wyrasta na gwiazdę TVN24 :D. Pamiętam jak razem z Michałem Cholewińskim w marcu 2008 zaczynał prace w Warszawie (wcześniej był reporterem w Trójmieście). Prowadzili wtedy serwisy informacyjne. Obecnie Michał występuje w Dniu na żywo a Marcin pnie się w górę. Najpierw prowadził "Dzień po Dniu" a teraz "Poranek" oraz "Polskę i Świat". Myślę że to zasłużony awans. Marcin w "Poranku" wypada znacznie lepiej niż próbujący być na siłę śmiesznym Jakub Porada, Wydaje mi się że Żebrowski po wakacjach zastąpi Jarka na stałe, by przejść już na stałe do pasma wieczornego. Nawiasem mówiąc dla mnie idealnym rozwiązaniem było by gdyby Jarek i Marcin na zmianę prowadzili Poranki a Porada został stałym gospodarzem serwisów i zmiennikiem Jaconia w Dniu po dniu.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Pamiętam jego pierwszy poranek, i mój szok, że ktoś z marszu może tak swobodnie prowadzić niełatwe pasmo. Niestety, tylko w sezonie urlopów. Jakub Porada w poranku się już zasiedział i szybko stamtąd nie ucieknie. Problem Kuby polega na tym, że ma ogromną widzę, ale nijak ją wykorzystuje. W większości fajnie zapowiadający się początek kończy się masakryczną pointą. A Jarek, jak to Jarek. Do końca roku żadnych zmian nie widzę.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: ziom »

piotrek888 pisze:Pamiętam jego pierwszy poranek, i mój szok, że ktoś z marszu może tak swobodnie prowadzić niełatwe pasmo. Niestety, tylko w sezonie urlopów. Jakub Porada w poranku się już zasiedział i szybko stamtąd nie ucieknie. Problem Kuby polega na tym, że ma ogromną widzę, ale nijak ją wykorzystuje. W większości fajnie zapowiadający się początek kończy się masakryczną pointą. A Jarek, jak to Jarek. Do końca roku żadnych zmian nie widzę.
Piotrek po pierwsze ma wiedzę i nie "pointą" tylko puenta :D Chyba dla Ciebie zbyt trudne wyrazy.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Zapraszam do słownika, bo słowo pointa w słowniku języka polskiego występuje :D

Nawet tu:

:arrow: http://portalwiedzy.onet.pl/51129,,,,pointa,haslo.html
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

O Panu Marcinie mogę pisać na prawdę bardzo wiele!
W "Poranku" odnalazł się świetnie, ale nie zapominajmy, że prowadził już także "Babilon" i wiele innych programów. Nie ważne, czy w zastępstwie, czy jako stały prowadzący - jest dobrze przygotowany, bez tremy i spokojnie wszystko przekazuje, zachęca do oglądania.
Moim zdaniem wypadł nawet lepiej w Wieczorze Wyborczym niż Kuźniar. Nie mówię, o jego roli w wyborach 2010, ale o tym, kto prowadził Wieczór Wyborczy w TVN24 przy okazji wyborów po Parlamentu Europejskiego. Tamten wieczór prowadził bardzo dobrze ;)
Liczę, że w "Poranku" zagości na stałe, ale nie opuści też Dagmary Kaczmarek w "Piś'u" ;) W końcu zdarzało się , że jednego dnia prowadził : "Poranek", serwisy informacyjne, "Polskę i Świat", a na koniec "Dzień po dniu". W sumie około 7 godzin na antenie ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

filipek24 pisze:W końcu zdarzało się , że jednego dnia prowadził : "Poranek", serwisy informacyjne, "Polskę i Świat", a na koniec "Dzień po dniu". W sumie około 7 godzin na antenie ;)
Wczoraj nawet tak było :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości