Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Monika Olejnik - w Mamy CiĂŞ

Post autor: szym »

Po temacie niekĂłrzy mogliby siĂŞ spodziewaĂŚ powrotu do pracy, i tak miaÂło byĂŚ :lol: Ale nie o to chodzi...
JuÂż w przyszÂły wtorek 18 maja '04 Monika Olejnik wystÂąpi w programie "Mamy CiĂŞ" Szymona Majewskiego. SwojÂą dorgÂą ciekawe czy zobaczymy tam Tomasza Lisa, a moÂże ktĂłregoÂś z panĂłw prowadzÂących "Ale plamĂŞ"? 8)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Widze ze podobnie jak ja ogladasz wlasnie Mamy Cie! :D . Tak to ciekawe, jednak musi minac troche czasu... .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie sÂądzĂŞ. To program w ktĂłrym bĂŞdÂą wkrĂŞcaĂŚ MonikĂŞ i nie ma tam miejsca na Âżadne Lisy i inny zwierzyniec :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiesz, jakos mnie nie przekonales. SKoro jest miejsce na Oljnik znajdze sie rowniez miejsce na "zwierzyniec", choc nie sadze...
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

O fajnie... Ja teÂż oglÂądaÂłem wczoraj MAmy ciĂŞ i byÂła zapowiedÂź Moniki Olejnik w kolejnym programie... Nie ukrywaÂłem, Âże byÂłem trochĂŞ zdziwiony, ale... fajnie, Âże tak bedzie. Napewno nie przegapie tego odcinka programu Szymona Majewskiego.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Napewno nie przegapie tego odcinka programu Szymona Majewskiego.
Bez kitu! To ja maturĂŞ zdajĂŞ i nie gadam w ten sposĂłb :D Ale, jak peÂłnym zdaniem, to peÂłnym :lol:
Pozdrawiam - KRASU 8)
tvnmaniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 13:17
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: tvnmaniak »

Ja siĂŞ cieszĂŞ, wreszcie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł MonikĂŞ Olenik zobaczyĂŚ, a nie tylko sÂłyszeĂŚ :)
wiadomości bywają dobre lub złe,
informacje potwierdzają się lub nie,
TYLKO FAKTY Z LISEM były niepodważalne
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No, ale i tak juÂż niedÂługo jÂą bĂŞdziesz widywaÂł, bo rusza niebawem jej program w TVP1 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A jaki to program jesli mozna wiedziec? Zapewne jakis polityczny, co do tego nie mam raczej watpliwosc, ale chodzi mi o jego program.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

To jeden z nowych programów maj¹cych wejœÌ po zmianie prezesa tvp. Program Moniki O. wejdzie z tego co wiem zamiast Goœcia Jedynki.
Pozdrawiam - KRASU 8)
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

MONIKA OLEJNIK GORA!!

wszystkich zainteresowanych informuje ze juz we wtorek wieczorem na mojej stronie zostanie zamieszczona galeria z tego odcinka

http://*** - moja strona
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

TeÂż siĂŞ cieszĂŞ, Âże zobaczĂŞ w koĂącu MonikĂŞ i to w "Mamy CiĂŞ". A co do programu w TVP1, to teÂż nie niego czekam. Nareszcie zastÂąpi skompromitowanego Gembarowskiego :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Robin pisze:TeÂż siĂŞ cieszĂŞ, Âże zobaczĂŞ w koĂącu MonikĂŞ i to w "Mamy CiĂŞ". A co do programu w TVP1, to teÂż nie niego czekam. Nareszcie zastÂąpi skompromitowanego Gembarowskiego :mrgreen:
Masz 100 - procentow¹ racjê. Jeœli Monika zacznie prowadziÌ proogram w Telewizji Polskiej - chyba siê prze³amiê i prze³¹czê na TVP. Oby tylko nie by³a w "grzeczniejszym" i ocenzurowanym wydaniu. Oby.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wow, nie sadziÂłem, Âże tak bardzo przywiazany jestes do TVn, prze przelaczenie na kanal TVP bedzie dla ciebie "przelamaniem". Tu mnie zaskoczyles :)
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Ach, te przeÂłamanie...

Post autor: Maciek »

Filip pisze:(...) Wow, nie sadziÂłem, Âże tak bardzo przywiazany jestes do TVn, prze przelaczenie na kanal TVP bedzie dla ciebie "przelamaniem". Tu mnie zaskoczyles :)
MoÂże "przeÂłamanie " to za mocne sÂłowo, ale coÂś w tym jest. Po prostu nic nie ciÂągnie mnie do TVP, poza transmisjami ze SkokĂłw Narciarskich...

Pozdrawiam
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości