Dariusz Kmiecik

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Dariusz Kmiecik

Post autor: Camilo »

Reporter oddziaÂłu regionalnego ''FaktĂłw'' w Katowicach. Z TVN zwiÂązany od 2006 roku. WczeÂśniej katowicki oddziaÂł TVP3 :arrow:
Obrazek
Moim zdaniem spoœród za³ogi ''Faktów'' niczym specjalnym siê nie wyró¿nia. Wydaje mi siê, ¿e pojawia siê w ''Faktach'' doœÌ rzadko, choÌ pewny nie jestem, bo ostatnio coraz rzadziej je ogl¹dam.
wakuola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:55

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: wakuola »

Pan Kmiecik wyróżnia się nieznajomością języka polskiego. W czasie jakiejś relacji użył sformułowania "półtorej roku". Nie pomogą doktoraty...
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: anita.knapik@ »

Uważam,że p.Darek jest dobrym reporterem,a to,że z Katowic to dla mnie tylko plus na jego korzyść-Ślązaki górą!!!! :tanczy:
emilly83lion
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 13:10

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: emilly83lion »

Gratulacje za ostatnią relację z kopalni w Faktach-wypadł pan super,nasz śląski chłop!!!Dobrze jest być w dobrych relacjach z panem Kamil-szefem!!! :lol:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: anita.knapik@ »

No,no ostatnio coraz więcej pana jest w wydaniach Faktów,szczególnie Kamila Durczoka,fajnie,że ktoś ze Śląska jest w końcu promowany!Pan Kamil ma nosa do dobrych dziennikarzy i widać,że popiera ludzi ze Śląska-swój chłop!Jeszcze raz gratuluje :brawa: może kiedyś i mnie się uda,jak zacznę pracę w TVN Katowice!Kto wie!Liczę po cichu na to!W końcu też jestem ze Śląska!Pozdrowionka dla wszystkich Ślązaków z forum! :P
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: anita.knapik@ »

Gratuluję panu Darkowi ostatnio coraz Go więcej w Faktach,nawet w tematach politycznych! :brawa: Śląsk górą!A propo,może mi pan zdradzić jak pan to robi,ze pan Kamil pana tak ostatnio promuje????Czy to to,że kiedyś pracował pan w TVP 3 ,jak żona pana Kamila??Czy też może się przyjaźnicie??? :hmm: W każdym razie gratuluje!Żeby można tak było,bo ja też jestem ze Śląska, i marzę o dziennikarstwie i pracy w TVN Katowice! :stop: Tylko ciekawe jak??
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: anita.knapik@ »

Panu Darkowi w kończącym się roku i zbliżających się Świętach życzę dalszych sukcesów w pracy-w TVN Warszawa mam nadzieję i dobrej współpracy z szefem Faktów!A ponadto:Lawiny radości,potopu miłości,lampek migania,kolęd śpiewania.Prezentów bez liku,wielu kolędników oraz Sylwestra z rodziną na Śląsku do rana przy lampce szampana! :)
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: honey39leo »

Pan Darek jako człowiek ze Śląska widać ma chody u szefa Faktów pana Kamila!I dobrze tak ma być,powinien popierać swoich bardziej! :P
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: honey39leo »

No,no widzę,że ostatnio szef pana uwielbia! :P Co Fakty to pan w nich jest! :brawa: Cieszę się bardzo i dalej tak do przodu,może kiedyś to pan będzie dla mnie wzorem i pomocą-kto wie! :P
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: honey39leo »

Panie Darku idzie pan ostatnio w Faktach jak burza!!!Gratuluje!!! :D Wreszcie pan Kamil pana docenił!!!W Pucharze Faktów też było super!!! :brawa:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: honey39leo »

Dobrze,że Fakty znowu sobie o panu przypomniały,bo dla mnie jest pan prawdziwym śląskim człowiekiem,jak pan Kamil oczywiście!!! :)
wakuola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:55

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: wakuola »

Szanowny Panie Darku.
Narty "zakłada się" a nie "ubiera"! Pana błędy językowe liczy się już na worki. Proponuję powrót do szkoły podstawowej albo korki u prof Miodka.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: Greg Haus »

Pan Dariusz Kmiecik wraz z żoną i dzieckiem to trojka osób, która wciąż nie została odnaleziona po wybuchu gazu w Katowicach dziś w nocy. Miejmy nadzieje, że wszystko się dobrze skończy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: Camilo »

Dodajmy, że jego żona jest reporterką TVP Katowice. Oby okazało się, że byli poza domem. Choć zapewne daliby znak już do tej pory... Od wybuchu minęło już prawie 11 godzin.

http://www.tvn24.pl/wybuch-gazu-w-katow ... 783,s.html
Ostatnio zmieniony czwartek 23 paź 2014, 15:36 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Dariusz Kmiecik

Post autor: Greg Haus »

Camilo pisze:Dodajmy, że jego żona jest reporterką TVP Katowice. Oby okazało się, że byli poza domem. Choć zapewne daliby znak już do tej pory...

http://www.tvn24.pl/wybuch-gazu-w-katow ... 783,s.html
Na miejsce zdarzenia udał sie szef Faktów TVN - Kamil Durczok.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości