Katarzyna Zdanowicz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

julian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 11 lut 2010, 12:41

Katarzyna Zdanowicz

Post autor: julian »

wedlug mnie najlepiej prowadzi poranke, nie ejst nadęta, z klasą, i nie smieje się przesadnie jak inni. poza tym zrobiła bardzo duży postęp, plus lekka zamian wizerunku na korzyść. Bedzie o niej jeszcze nie raz głośno.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: TinkiWinki »

Jeśli się nie mylę to pan Zdanowicz to ktoś ważny w Polsat News. Jeśli tak to bez wątpienia będzie o niej głośno. Dostanie jakiś program po 20 czy coś. Będzie taką mini Pochanke w PN :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pani Zdanowicz podobno pochodzi z Zakopanego. :D Jedyny jej minus jest taki, że czasem popełnia drobne błędy językowe.
julian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 11 lut 2010, 12:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: julian »

Pani Zdanowicz pochodzi z Bydgoszczy, czytałem to w wywiadzie z nią, a co do błęowe, dzis oglądałem poranek w tvn24, Kuba Porada ma problem z odmnieniem końcówek, popełnił 4 błędy w przeciągu 1,5 godziny, podobnie jest z Markiem Kacparzkiem, ten to ma jeszcze na siłe wymyślone żarty, od błędów nie uchroniła się tez Pani Kopic. Pewnie wszyscy powinni popracować nad sobą, nie mniej Pani Zdanowicz jest najbardziej naturalna, nie rechocze bez sensu, nie sili sie na dowicpy, no i ten głos:))
lone wolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 04 mar 2010, 21:48

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: lone wolf »

Pani Kasia Zdanowicz (Włodarczyk) urodziła się w Bydgoszczy, mieszkała pod Bydgoszczą w Solcu Kujawskim, obecnie mieszka w Warszawie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kasia dzisiaj rano chyba zaniemogła. Przed 7.30 zapowiedziała kilkuminutową przerwę reklamową, po przerwie wrócił sam Bernatowicz i prowadził aż 15-minutowy serwis. Po serwisie nadali reklamy i chwilę później zaczął się skrót informacji. Później pojawiła się od razu Paulina Sykut, a następnie Beata Cholewińska z redakcji sportowej z... gościem. Był nim Piotr Glicner, złapany chyba w czasie, gdy wszedł do redakcji, bo siedział jeszcze w kurtce. Opowiadał o wczorajszym minimaratonie warszawskim, a cały wywiad był baaardzo naciągany. Pojawiły się np. pytania, co robiła jego rodzina w czasie, gdy biegł. Sama Kasia wróciła trochę niemrawa przed 8.00. :hyh:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: szym »

lone wolf pisze:Pani Kasia Zdanowicz (Włodarczyk) urodziła się w Bydgoszczy, mieszkała pod Bydgoszczą w Solcu Kujawskim, obecnie mieszka w Warszawie.
Ja pamiętam jak zapowiadała programy w naszej lokalnej TV Solec, a później pracowała w bydgoskim oddziale Radia GRA. Tam nawet chwilę z nią kiedyś rozmawiałem, bo akurat mieliśmy wycieczkę do siedziby radia. Sympatyczna babka, cieszę się, że ktoś się wybił z tego miasta.
:)
seniore
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 08:11

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: seniore »

Chcę się dołączyć do peanów dla Pani Kasi Zdanowicz z PN! Tak. Uważam, że Pani Kasia to jedna z najlepszych prezenterek telewizji informacyjnej. Wydaje się do niej urodzona. Inteligentna blondynka. Pełen profesjonalizm i uroda. brawa:
Nie to, że nie doceniam innych prezenterek ND. Oczywiście lubię sympatyczną Panią Dorotę, czy uroczą Panią Wiolę. Pani Paulinie też trudno coś zarzucić, ale... Pani Kasia to klasa sama w sobie. Umiejętnie serwuje humor, powagę i uśmiech, bez pustych tektów, w których nie wiadomo o co chodzi i nachalnej kokieterii rodem z piaskownicy. Taka polsatowska Anita Werner do tego o bardzo kobiecej powierzchowności. Oby rozwijając swoje umiejętności zawodowe pozostała wciąż miła, subtelna i zawodowa.
Najbardziej lubię ją o poranku z Robertem Bernatowiczem. Przyjemny duet dla oka i ucha! Fajnie współgrają. Szkoda tylko, że tak rzadko widać ich razem, ale Pan Robert chyba na stałe został przypisany do P. Kopic. A szkoda. :ech:
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: lee »

Ktoś wie dlaczego p.Kasia nie pojawia się ostatnio w ND?
mark250
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 14 gru 2010, 14:49

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: mark250 »

P. Kasia nie pojawia się w poranku od prawie dwóch miesięcy w poranku, bo jest w ciąży. była za to na antenie od 11 do 18, niemla codziennie. Ale z tego co wiem, to rodzi w styczniu, więc pewnie na trochę zaraz zniknie.
ps. a tak w ogóle to pieknie wygląda, ciąża jej słuzy, życzę jej wszytskiego dobrego i szybkiego powrotu :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: epsztajnek »

Dawniej
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i obecnie
Obrazek
Obrazek
Pandev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2011, 11:57

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: Pandev »

Pani Kasia jest osobą przez którą zacząłem oglądać Polsat News, przekonała mnie swoim profesjonalizmem, wdziękiem i niesamowitą urodą, bardzo przyjemnie ogląda się ją o poranku, przydałaby się w redakcji TVN24:) Może kiedyś tam przejdzie.
Pandev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2011, 11:57

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: Pandev »

Przepraszam, że tak post pod postem, ale czy pani Kasia nie jest znowu w ciąży?
martinez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 20 lis 2011, 06:38

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: martinez »

Witaj,
wydaje mi się, że Pani Kasia nie jest w ciąży, wygląda kwitnąco..macierzyństo jej służy... mam nawet wrażenie że jest szczuplejsza niż przed ciążą. A tak na marginesie ostatnio widziałem jej rozmowy po ekspose prmiera... super pytanie, fantastycznie, rzeczowo i konkretnie i z klasą...:) czy ktoś może wrzucić parę zdjęć z anteny....?:)
skoczekurz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 13:26

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: skoczekurz »

Sory że pisze tu ale od kilku dni widzę Kasię w krótkich włosach. Obcieła sie tak czy jakos tak włosy upina ??
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 49 gości