Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale Anna Jêdrzejowska jest niekompletna. :lol: Nie ma u góry jednego zêba i to na samym œrodku. :D Zauwa¿y³êm to dopiero dziœ, ale wygl¹da to doœÌ komicznie. :lol:
Ostatnio zmieniony wtorek 16 sie 2005, 16:28 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To, ¿e Jêdrzejowska ma coœ nie tak z przednimi zêbami to wiedzia³em ju¿ dawno, ale do tej pory wydawa³o mi siê, ¿e ma bardzo du¿¹ szparê, przerwê miêdzy zêbami, a nie tak jak piszesz, ¿e nie ma jednego zêba na przodzie, Marcin jesteœ tego na 1000% pewien?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta szpara jest bardzo wielka, wiĂŞc sÂądzĂŞ, Âże to brak zĂŞba. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hehe :evil2: :evil2: ciekawe jak to sie staÂło Âże go nie ma :roll: no ale trudno zĂŞby wylatujÂą lub trzeba je wyrwaĂŚ ja jestm bardzo mÂłody a juÂż nie mam 2 zĂŞbĂłw naszczĂŞscie nie przednich :lol: :lol:
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

bez przesady :!: :!: ludzie to widac ze jej nie lubicie, ale nie przesadzajcie. Takie wredne rzeczy pisac na kogos czy to nie jest przesada :?: :?: widac ktos tu ma problemy ze soba :twisted: brawa dla moderatora zrobcie z tego news :wink: wtedy wszyscy sie uciesza i bedzie Âśmieszno i fajno, jeszcze raz BRAWO :!: ciekawe czy jak by ktos cos takiego napisal na Anite Werner, Styske czy Rymana ciekawe czy moderator i inni ucieszyli by sie :?: Ludzie bez przesady :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ma ktoÂś fotkĂŞ z tÂą "szparkÂą"? :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. :) Wystarczy siĂŞ przyjÂżeĂŚ, gdy czyta newsy. O 17:30 poprowadzi M24h.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

moze ma diasteme :D
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Marcin pisze:Nie. :) Wystarczy siĂŞ przyjÂżeĂŚ, gdy czyta newsy. O 17:30 poprowadzi M24h.
TeÂż fakt. Rzeczywiscie ma szparke, ale raczej jest to wada zgryzu, a nie ubytek zĂŞba.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nawet gdyby rzeczywiœcie Anna Jêdrzejowska nie mia³a zêba to przyczyny tego mog¹ byÌ ró¿ne a pisanie o tym na forum jest conajmniej niesmaczne!! Mo¿na kogoœ nie lubiÌ ale nikt z nas doskona³y nie jest!!Ciekawe jakby taki post znalaz³ siê w w¹tku np. o Anicie W. jaka by³aby reakcja niektórych Szanownych u¿ytkowników.

ProszĂŞ nie zarzucaĂŚ mi stawania w obronie Anny Jedrzejowskiej bo w takiej formie tutaj nie wystĂŞpujĂŞ!!Poprostu uwaÂżam, Âże o pewnych sprawach czasem trzeba wiedzieĂŚ co i jak napisaĂŚ. Dlatego w peÂłni podpisujĂŞ siĂŞ pod sÂłowami kurczaga i idÂąc za jego sÂłowami "Ludzie bez przesady"
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

niech sobie zrobi operacjĂŞ jak Olejnik i tak jak ja :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dobrze juÂż dajmy spokĂłj uzĂŞbieniu pani Anny JĂŞdzejowskiej :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a zajmijmy siĂŞ tym jak czĂŞsto pojawia siĂŞ na antenie, i panoszy to w Dniu to w MAGAZYNIE. A gÂłos ma wysoki, i nuÂży mnie jej automatyczne czytanie z promptera. Troche nabyÂła jakby akcentoewanie, jednka za czĂŞsto leci prosto wyraz po wyrazie bez skupienia i prĂłby zaintersowania widza tym co czyta. Sama chyba czasami nie wie o czym....Jaest taka automatYczna :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Anna JĂŞdrzejowska takÂże zmieniÂła fryzurĂŞ.

ProponujĂŞ zmieniĂŚ temat i nazwaĂŚ go poprostu "Anna JĂŞdrzejowska" :?:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nie widziaÂłem jej w nowej fryzurze, ale powiem, ze tej w okreÂślanej przez was "na dziwkĂŞ" (chociaÂż nigdy bym sobie z tym nie skojarzyÂł...) bardzo mi siĂŞ podobaÂła.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 85 gości