Katarzyna Kolenda-Zaleska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: ~ »

Też to oglądałem. Myślałem, że będę pierwszy który się zbulwersuje jej zachowaniem.
Przecież ona normalnie się rzuciła na Rutkowskiego! Celem dzisiejszych FpF było zlinczowanie Rutkowskiego. Po jednej stronie Kolenda-Zaleska i rzecznik policji, a po drugiej Krzysztof Rutkowski.
Kolenda-Zaleska to po prostu ordynarna, chamska, stronnicza (dużo by można było jeszcze wymieniać) "dziennikarka".

W ogóle uwaga na temat okularów Rutkowskiego na początku programu była żałosna. Od razu widać, że Zaleska cały dzień przygotowywała się do ataku.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Arecki »

pani Katarzyna to chora osoba ciekaw jestem czy tak by broniła zwyrodnialca a złotousty sokołowski zawsze będzie bronił tej instytucji skostniałej i działającej z prędkością trabanta oj pani kasia popiera przemoc w rodzinie no rozumiem ze solidarność kobieca itd ale trzeba mieć trochę rozumu szkoda ze nie prowadziła dziś Anita
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: kamuii »

Na TVN24.PL bardzo duży odzew więc być może wyciągną wobec niej jakieś środki dyscyplinarne...
Android <3
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: jtd »

Każdy kto jest zbulwersowany zachowaniem Pani Kolendy-Zaleskiej powinien dziś przedzwonić do szkła kontaktowego i powiedzieć co o niej myśli ! Ja tak zrobię.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: ~ »

jtd pisze:Każdy kto jest zbulwersowany zachowaniem Pani Kolendy-Zaleskiej powinien dziś przedzwonić do szkła kontaktowego i powiedzieć co o niej myśli ! Ja tak zrobię.
Warto próbować, ale myślę że cenzura Cię przed tym powstrzyma ;).
talk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 27 lip 2011, 15:30

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: talk »

Ja też zadzwonię. Wcześniej powiem, że chcę ją pochwalić a potem z prędkością "... skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą" powiem co o tym wszystkim myślę :spiewa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: matik »

Trudno z wami się nie zgodzić. Tak jak pisze kamuii na tvn24.pl też jest sporo krytyki pod adresem KKZ, na którą sobie bardzo zasłużyła, ale pisanie, że
Arecki pisze:pani Katarzyna to chora osoba
to gruba przesada. Kolenda-Zaleska już przy każdej możliwej okazji wprost najeżdżała na Rutkowskiego. Ale sam Rutkowski też moim zdaniem przesadzał, bo czy to Zaleskiej czy Sokołowskiemu ciągle przerywał. Zaleska jednak starała się nie przerywać, tylko gdy kłótnia się zaostrzała to stanowczo przerywała.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: kamuii »

Owszem ale mimo wszystko dopuszczała do pyskówki niepotrzebnej i to z podnoszeniem głosu sama też zachowywała się impertynencko...
Android <3
talk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 27 lip 2011, 15:30

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: talk »

Nie popieram działań i zachowania Rutkowskiego ale nie tak powinna z nim rozmawiać. Jeszcze dobrze nie usiadł na kanapie a ta już wbiła szpilę. Wczoraj też bardzo go atakowała mimo że nie dotarł na rozmowę.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Arecki »

ciekaw jestem czy wydawca widział co chce zrobić i jak wyglądał w trakcie tej dyskusji ciekawe czy będzie ,dywanik dla Kasi czy pozew TVN przeciw Rutkowskiemu :D :D
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Arecki »

brak obiektywizmu zero
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: kamuii »

Na wszystkich forach wrze o tym, a na fejsie to już w ogóle ;) Oj nieładnie...
Android <3
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: matik »

No i już pierwszy telefon w Szkle o pani Kolendzie-Zaleskiej
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: ~ »

Drugi telefon.
Zimiński tłumaczy Zaleską emocjami. Tylko co mają emocje do okularów Rutkowskiego?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: rogi »

Znając życie to sprawa na dniach ucichnie, a Zaleska dalej będzie taka jaka jest - wredna!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości