Aleksandra Kutz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

W dalszym ciągu nie mam możliwości odbioru TTV , ale dziś widziałem króciutką reklamówkę TTV w TVN24 ( tę z ćwiekowanymi botkami ) i stwierdzam, że kolega @nouse opisując przymioty bohaterki tego wątku nie napisał jednego - o fantastycznym spojrzeniu (ooooczy) , które już samo w sobie rozpala wyobraźnię niczym sosnowe gałęzie.
Jeżeli więc opisywany tutaj towarzysz letnich podróży zachowywał się, jak się zachowywał, to albo mu sowicie zapłacili, albo szprycowali go bromem
To po prostu nie ta liga, Ola go onieśmielała i naigrywała się z niego przy wielu okazjach. A jej ziewanie w samochodzie było chyba w każdym odcinku. Raz mu zasugerowała, że skoro nie umie prowadzić, to może przynajmniej masaż by jakiś zrobił, a on - uwaga - zmienił temat! :D24 Później jak poprawił włosy, wysłała go do sklepu po słodycze, a kiedy wrócił rzucił do niej "już? i nie będziemy musieli rozmawiać?". No comments
A w końcu oglądaliśmy (liczba mnoga, bo niby po co wrzucałem te odcinki? :> ) tylko 20-kilka zmontowanych minut...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze: bo niby po co wrzucałem te odcinki?
Dla tych, co wiedzieli, co chcą obejrzeć.
Ja jeszcze nie wiedziałem.
Dopiero dziś rano iskra została wykrzesana :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Trza coś napisać, co by nikt nie pomyślał że zapomniałem o Pani Aleksandrze :stop: ja się zamknąłem, bo piraty przestały video udostępniać, a z tvnplayer niczego wyciągnąć się nie da :/
Druga sprawa, w tych niewakacyjnych odcinkach temperatura mocno spadła, ja rozumiem że jest jesień/zima, ale poza przymierzaniem zakupionych, ręcznie dzierganych pończoszek (i stringów, ale poza kamerą :xx: ) nie ma na czym oka zawiesić. Bo na rozmowy ze śląską raperką, czy ostrożną jazdę quadem po leśnych pagórkach to ja średnio reflektuję...
Odwiedziłaby mnie, to bym pokazał ekstremalną jazdę sztaplarką między zbiornikami z kwasem, z niedziałającymi hamulcami :stop:
No, w ostatnim odcinku na sam koniec Pani Kierowca odwiedziła spa, i oddała swoje nęcące zgrabności w ręce masażysty. Taki to ma robotę :red:
luckybuster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 15 gru 2012, 13:32

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: luckybuster »

matik pisze:Sonda z TTV.pl
Czy uważasz, że Ola powinna jeździć:
72% - sama
21% - z Jankiem
7% - nie mam zdania

Powinna jezdzić ,ze mną :D
luckybuster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 15 gru 2012, 13:32

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: luckybuster »

Witam serdecznie i dołączam do grona fanów (fanatyków?) naszej Najpiekniejszej prezenterki.


DO epsztajnek<< nie mogę posłać Ci prv bo niby nie istniejesz a mam dla Ciebie linka z TTV online.

Pozdrawiam i do następnego :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

Obrazek
Już wkrótce Ola w towarzystwie 4 mężczyzn...
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

luckybuster pisze:DO epsztajnek<< nie mogę posłać Ci prv bo niby nie istniejesz a mam dla Ciebie linka z TTV online.
:shock:
Zawsze sądziłem że ten osobnik jest jakiś podejrzany :mhm: - ja bym odesłał od razu do TTV/strefa 11 :devil: :wink:
matik pisze:Już wkrótce Ola w towarzystwie 4 mężczyzn...
jakieś szczegóły? :rozglada:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

nouze pisze:
matik pisze:Już wkrótce Ola w towarzystwie 4 mężczyzn...
jakieś szczegóły? :rozglada:
Ależ proszę. To akurat żadna tajemnica. Ola będzie gościć w specjalnym wydaniu "Studia TTV" we wtorek 25 grudnia o 8:50 i 20:05. Wśród gości będą jeszcze Maciej Trojanowski, Przemysław Kossakowski i Ryszard Cebula. Program oczywiście poprowadzi Roman Czejarek. W programie będą zaprezentowane kulisy programów prowadzonych przez tych państwa ;)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Liczyłem na coś ciekawszego... :ech:
a kulisy programu niedawno były pokazywane :spiewa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

nouze pisze:Liczyłem na coś ciekawszego... :ech:
No to może zdjęcia z dzieciństwa małej Oli Cię zadowolą (panowie też zaprezentują swoje dzieciństwo).
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: epsztajnek »

luckybuster pisze:DO epsztajnek<< nie mogę posłać Ci prv bo niby nie istniejesz
Owszem, mój nickowy patron - Brian Epstein ( ten z avatara ) - nie żyje już 45 lat.
Ale ja dla pewności przed chwilą zajrzałem w lustro - jednak istnieję :devil:
A może kolega jest już z tych "nowoczesnych", co twierdzą, że jak kogoś nie ma na fejsie, to nie istnieje ? :rozglada: :mhm:
bo skrzynkę PW mam zapełnioną 26/30, więc z wysłaniem PW nie powinno być problemów
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: maxxx »

A właśnie przed chwilą widziałem Aleksandre w "Zakupie Kontrolowanym" w TVN Turbo. :D
Nie wiem czy to była jakaś powtórka, czy premiera..w każdym bądź razie rozstrzał samochodowy miała zgodny ze swoim temperamentem. Ostatecznie wybrałaby prawie wszystkie samochody, ale za absolutnego mistera wybrała Forda Mustanga, bo ma kutzyka w logo. :lol2:
W tym Porsche to miała tak ciasno, że z ledwościa zmieściła swoje długie nogi. Ale wiadomo to auto raczej jest pro tylko z przednich siedzeń. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

matik pisze:
nouze pisze:Liczyłem na coś ciekawszego... :ech:
No to może zdjęcia z dzieciństwa małej Oli Cię zadowolą
Jakbym był mały nołze, to by mnie mała Ola interesowała. A tak, to tylko marzy mi się Aleksandra w erotycznym wdzianku pani mikołajowej, robiąca orzełki na śniegu :spiewa: (nic nie piłem! od godziny)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

Oj nouze, nouze. Trudno Ci dogodzić :P
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Jak ktoś ogląda regularnie "W trasie", to pewnie zauważył że z Aleksandry jest niezły łasuch, ale w ostatnim odcinku na śniadanie wybrała się do cukierni i wzięła 7 sporych kawałków torcika, sernika i rolady (na trzech talerzach) :shock:
A po zjedzeniu poszła zaraz na zaplecze i podjadała cukiernikom galaretkę, kandyzowane owoce i bitą śmietanę :hmm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], rex88 i 25 gości