Justyna Kosela

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Justyna Kosela

Post autor: melona »

2/12/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Justyna Kosela

Post autor: Meteor »

02.12.2019 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Justyna Kosela

Post autor: melona »

6/12/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Justyna Kosela

Post autor: Wojciech 29 xxx »

6.12,2019 Capsy kocham ten styl u pani Justyny :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Justyna Kosela

Post autor: Meteor »

06.12.2019 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Justyna Kosela

Post autor: melona »

7/12/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Justyna Kosela

Post autor: melona »

8/12/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Justyna Kosela

Post autor: Meteor »

07.12.2019 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

08.12.2019 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Justyna Kosela

Post autor: TommyC »

Długo w rankingu najgorszych fryzur w TVN rządziła Joanna Kryńska. Ale Justyna Kosela ją zdystansowała. Chryste Panie, te spadające pazurki żywcem wyjęte z 1993 roku to jest niebywałe horrendum. :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Justyna Kosela

Post autor: Maciek_POZ »

Jak mam być szczery - a w sumie jestem - to stylizacja wczorajsza była lepsza i bardziej "do twarzy" Justynie właśnie w tej fryzurze, a czwarty screen Meteora z 7/12/2019 tylko to potwierdza ;)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Justyna Kosela

Post autor: TommyC »

Maciek_POZ pisze: poniedziałek 09 gru 2019, 00:47 Jak mam być szczery - a w sumie jestem - to stylizacja wczorajsza była lepsza i bardziej "do twarzy" Justynie właśnie w tej fryzurze, a czwarty screen Meteora z 7/12/2019 tylko to potwierdza ;)
A ja uważam, że to jest fryzura niedzisiejsza i należy ją zmienić. Ona generalnie wpada w takie stylówki amerykańskiej "soccer mom", pomimo młodego wieku, przy dłuższych włosach było to samo.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Justyna Kosela

Post autor: Maciek_POZ »

Mam jednak pytanie - co sugerujesz, i co zakładasz? Przefarbowanie, czy skrócenie a' la Marta Kuligowska? Sam pewnie wiesz, że niektórym Paniom ładnie w krótkich włosach (jak Marcie Kuligowskiej czy Kasi Zielińskiej), ale niektórym lepiej w długich (jak Agnieszce Cegielskiej czy Marcie Klos). Fakt, to moje subiektywne zdanie, ale się go nie wstydzę i jak widać, głoszę je publicznie.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Justyna Kosela

Post autor: TommyC »

Maciek_POZ pisze: poniedziałek 09 gru 2019, 15:01 Mam jednak pytanie - co sugerujesz, i co zakładasz? Przefarbowanie, czy skrócenie a' la Marta Kuligowska? Sam pewnie wiesz, że niektórym Paniom ładnie w krótkich włosach (jak Marcie Kuligowskiej czy Kasi Zielińskiej), ale niektórym lepiej w długich (jak Agnieszce Cegielskiej czy Marcie Klos). Fakt, to moje subiektywne zdanie, ale się go nie wstydzę i jak widać, głoszę je publicznie.
Co sugeruję? Nic konkretnego, po prostu mam wątpliwości co do jakości wykończenia jej fryzur. Te pazurki uważam za karykaturalne - Jennifer Aniston z Friendsów 1996. Jest bardzo wiele krótszych i dłuższych możliwości.

Ale ilu ludzi, tyle opinii. Moja to tylko kropla w morzu.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Justyna Kosela

Post autor: Maciek_POZ »

Hehe w sumie długowłosa Justyna to byłoby coś ciekawego... Może zrobiłaby większe poruszenie niż Marta Klos ;). Co do pazurków, to jestem zwolennikiem krótkich i tzw. nieagresywnego makijażu. Pewnie jak zwykle wyląduje w mniejszości, ale... do tego na przestrzeni życia przywykłem.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Justyna Kosela

Post autor: TommyC »

Maciek_POZ pisze: poniedziałek 09 gru 2019, 15:59 Hehe w sumie długowłosa Justyna to byłoby coś ciekawego... Może zrobiłaby większe poruszenie niż Marta Klos ;). Co do pazurków, to jestem zwolennikiem krótkich i tzw. nieagresywnego makijażu. Pewnie jak zwykle wyląduje w mniejszości, ale... do tego na przestrzeni życia przywykłem.
Krótka Justyna też mogłaby rozwalić system. Potencjał urody ma nieograniczony i mam nadzieję, że nie zabraknie jej odwagi na zmiany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości