Grzegorz Markowski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Grzegorz Markowski

Post autor: tracer2013 »

Nie znalazłem nigdzie tematu o Grzegorzu Markowskim , a pomyślałem , że dobrze by go było założyć , skoro tu jest temat o Wojciechu Zimińskim , czy nawet Artur Andrus ma tu swój temat i Jerzy Iwaszkiewicz.

Pracę w Szkle Kontaktowym rozpoczął 1 marca 2008 roku. Do września 2011 roku prowadził Program z Kamilem Dąbrową , a obecnie prowadzi program z Marią Czubaszek . Jest prowadzącym niedzielnego wydania Szkła Kontaktowego. Ci , którzy oglądają Szkło Kontaktowe od samego początku na pewno zauważyli , że teraz Grzegorza Markowskiego jest mniej w Szkle , bo wcześniej na zmianę był komentatorem w sobotę (zamieniali się z Jerzym Iwaszkiewiczem , tak , że raz w jedną sobotę był komentatorem Jerzy Iwaszkiewicz , a w drugą Grzegorz Markowski ) i też w każdą niedzielę prowadził Szkło Kontaktowe , a teraz prowadzi Szkło w niedzielę na zmianę razem z Wojciechem Zimińskim np. 13 i 20 września prowadził Szkło Wojciech Zimiński . Dzisiaj już będzie prowadził Grzegorz Markowski.

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: Camilo »

Medialnie aktywny także w "Newsweeku" wraz z Krzysztofem Materną w rubryce "Listy niewysłane".

2 lata temu w numerze wielkanocnym tego tygodnika wraz z żoną opowiedzieli o trudnym doświadczeniu, z którym mierzą się w życiu każdego dnia. Rozmowa ponadczasowa, numer 13/2013.
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: Camilo »

GM nie będzie już felietonistą "Newsweeka". "Była to wieloletnia, bardzo miła dla mnie i pouczająca współpraca. Wszechobecna zmiana zmiotła nasze listy i zostawiła mnie samego na polu bitwy" - pisze w najnowszym, mocno odmienionym graficznie wydaniu Krzysztof Materna.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: michal_borkowski »

Jedna z najnudniejszych, przesłodzona i nad wyraz wazeliniarska wobec byłego już obozu władzy, rubryka w tym tygodniku. ps. Ciekawe jak długo utrzyma się Materna i Hołdys.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: Camilo »

Hołdys trwa mać - wiem, że wielu ma do niego awersję, ale jego spostrzeżenia zwykle są dosyć trafne.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś Grzegorz, nietypowo bo w środę, poprowadzi "Szkło kontaktowe". Pod koniec wczorajszego programu zapowiadał go Tomasz Sianecki.
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Grzegorz Markowski

Post autor: WojtekPL »

Grzegorz został wyróżniony tytułem Mistrza Mowy Polskiej za 2018 rok. Gratulujemy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 55 gości