Olga Samsonowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

Super :) liczę ze @meteor cos mam. No i @melona pewnie podzialasz na Teleserwisie klasycznie :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29548
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Olga Olesek

Post autor: melona »

Oczywiście zrobię capsy Olgi z Teleserwisu ;)
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

No i super:)
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Olga Olesek

Post autor: ukrytaprawda »

Na Insta Oga odposala mi ze budziki nastawia na 3:58 do 4:04 kiedy jest we WiW
Kocham Martę Klos :)
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Olga Olesek

Post autor: wojtek_neymar »

W ten weekend Olga znowu współprowadzi poranek z Marcinem. Ma zatem prawo pozazdrościć tym, którzy w weekendy lubią długo spać.
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

Olga pozostała jedyna współprowadząca poranek z Marcinem
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Olga Olesek

Post autor: wojtek_neymar »

Ciekawi mnie dlaczego druga Olga (Bierut) nie współprowadzi już poranka z Marcinem i szefostwo programów pewnie już postawiło na niej krzyżyk. Moim zdaniem wcale nie wypadała dużo gorzej od swojej imienniczki. Chociaż Olga Olesek naprawdę świetnie sprawdza się w poranku, to jednak najlepszym dla niej programem jest Teleserwis.
PS. Widzę że wątek Olgi przekroczył już 100 tysięcy odsłon :) I to w niecałe dwa lata :D
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Olga Olesek

Post autor: Maciek_POZ »

Pewnie dlatego, że ciężko byłoby sprowadzać co chwilę Olgę Bierut z Wrocławia (choć Marcin cały czas dojeżdża). Być może chcą żeby dalej robiła dobrą robotę na Dolnym Śląsku, albo sama nie chciała właśnie ze względu na dojazdy. A do studia łatwiej wciągać ludzi z mazowieckiego oddziału czego przykładem są obie Justyny.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

wojtek_neymar pisze: niedziela 10 wrz 2017, 20:58 Ciekawi mnie dlaczego druga Olga (Bierut) nie współprowadzi już poranka z Marcinem i szefostwo programów pewnie już postawiło na niej krzyżyk. Moim zdaniem wcale nie wypadała dużo gorzej od swojej imienniczki. Chociaż Olga Olesek naprawdę świetnie sprawdza się w poranku, to jednak najlepszym dla niej programem jest Teleserwis.
PS. Widzę że wątek Olgi przekroczył już 100 tysięcy odsłon :) I to w niecałe dwa lata :D
. A ja uważam wprost przeciwnie. teleserwis juz nie jest dla Olgi żadnym wyzwaniem bo przy 5-godzinnym WiW to pewnie małe piwo przed śniadaniem. A skoro sprawdza sie w mówieniu, nie tylko czytaniu z promptera, to idealne pasmo :)
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Olga Olesek

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś Olga ponownie przed stadionem Legii na Ł3, mówiła o zwolnieniu trenera mistrza Polski, Jacka Magiery. Bez żadnego uśmiechu i w ponurym nastroju, bo jak dobrze wiemy, Olga jest fanką Legii. Co do tego "małego piwa przed śniadaniem", to z tym bym polemizował.
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

Nigdy w tv nie pracowałem ale wydaje mi sie jednak, ze kilka godzin żywej anteny po pobudce o nieludzkiej porze to jednak większe wyzwanie niż 20 minut z prompterem. Niemniej dzis Olga jak informuje na instagramie poprowadzi Teleserwis z czego bardzo sie cieszę. I mam nadzieje, ze @Meteor zrobi pare miłych dla oka ujęć bo ostatnio trochę tu sie braki zrobiły w dokumentacji czarującej Pani Redaktor 😃
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Olga Olesek

Post autor: Meteor »

@Starski87, braki się pouzupełnia :) Na początek pierwszy weekend września.

02.09.2017 | Wstajesz i Weekend

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

03.09.2017 | Wstajesz i Weekend

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

03.09.2017 | Teleserwis

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Olga Olesek

Post autor: Starski87 »

Ile dobra ❤️😃
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Olga Olesek

Post autor: wojtek_neymar »

W końcu pojawiła się dokumentacja z dwóch pierwszych weekendowych poranków z września. Muszę przyznać, że siedząc obok Olgi na miejscu Marcina i mając jeszcze do dyspozycji Agatę, Anię Dec i później jeszcze po 10 Krynię (a także tydzień później Małgosię i Dagmarę), nie mógłbym skupić się na prowadzeniu programu, hehehe :D Co do kreacji z dzisiejszego Teleserwisu, to Olga założyła czarne rajstopki :)
kobi987
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 18:16

Re: Olga Olesek

Post autor: kobi987 »

chciałbym zobaczyć panią Olgę w Białej koszuli.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 55 gości