Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i jutro A*tomat :? Ale to chyba juz taki ostatni tydzien ze 3 dni np Ryman czy Styska 2 dni lub 3 dni A*tomat no i jak zawsze 2 lub 1 dzien Marciniak. :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ostatni Kajdanowicz miaÂł bardzo dobre materiaÂły :] myslaÂłam ze juÂż tak zostanie :D i masz Ci los znowu bedzie prowadzÂącym :?
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ja sie stresujĂŞ, jak GrzeÂś prowadzi Fakty, udziela mi siĂŞ jego niepokĂłj. Czasami wydaje mi siĂŞ, Âże do tego stopnia nie panuje nad tym co siĂŞ dzieje w studiu, Âże mogÂą przerwaĂŚ Fakty, jak zdarzy siĂŞ coÂś nieprzewidzianego (np. komuÂś upadnie kartka papieru i Kajdan siĂŞ zestresuje albo ktoÂś mu wrzuci nie ten tekst do promptera :evil2: ) Wredne to byÂło, ok ale dla rĂłwnowagi dodam, Âże materiaÂły ma jedne z najlepszych, np wczorajszy
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i wiêc ;) dziœ nie by³o wcale tak Ÿle :) Nawet Grzegorz nie zaliczy³ ¿adnej znacz¹cej wpadki :) nie przejêzyczy³ siê (przynajmniej nie zauwa¿y³em :) ), nie stara³ siê zbyt du¿o komentowaÌ, nic nie dodawa³ na si³ê od siebie :) . Jak na niego to by³o nawet dobrze :D Ciekawe jak wypadnie jutro i w sobotê :D :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Na koniec FaktĂłw GrzeÂś wspominaÂł o udziaÂłach tvn w rynku i uÂżyÂł okreÂślenia "paĂąstwowa telewizja" (o jedynce)- przejĂŞzyczenie, niedopatrzenie, czy celowo?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Na koniec FaktĂłw GrzeÂś wspominaÂł o udziaÂłach tvn w rynku i uÂżyÂł okreÂślenia "paĂąstwowa telewizja" (o jedynce)- przejĂŞzyczenie, niedopatrzenie, czy celowo?
No oczywiscie ze celowo :> Mi tam bez wiekszej roznicy publiczna - panstwowa. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nie jutro Kajdanowicz piaty raz z rzedu w "Faktach". :? Co sie dzieje nie ma kogos lepszego do poprowadzenia tego programu? Gdzie Styska? :cry: i Ryman? :? No Marciniak pewnie dzis tak jak wczoraj w "Magazynie 24 godziny". Myslalem ze czterech prowadzacych w "Faktach" to za duzo :) no a teraz jest za malo. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie pojawi sie ktos inny niz A*tomat. :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ostatnio Grzesiu radzi sobie "nieÂźle" oby tak dalej :P ale niech go juÂż zmieniÂą :P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

W "na Zywo" jest artykuÂł o Kajdanowiczu i jego zonie :D nie czytaÂłam go bo mnie pani z Realy'a wyrzuciÂła :>
Ale w tytule jest napisane iÂż planujÂą adopcjĂŞ dziecka :] bardzo pozytywnie mnie tym zaskoczyÂł :P
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie ma szans, bĂŞdzie nas bawiÂł do koĂąca tygodnia..
Ale dziÂś byÂło przyzwoicie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX twoje slowa sie powoli sprawdzaja :? jutro rowniez w "Faktach" Kajdan :? to juz bedzie 6 dzien z rzedu nawet chyba Styska lub Ryman nie byli tyle czasu w "Faktach" z rzedu. :) Ale jednak mam nadzieje ze w piatek Piotr w "Faktach". Dzis nawet sie Ryman pojawil w wieczornym "Magazynie...". :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz kajdanowicz

Post autor: salladyn »

Wiem to "naskakiwanie" na Grzegorza Kajdanowicza mo¿e jest ju¿ nudne ale nie wytrzymam.Co on robi we Faktach o 19.00 :?: :!: Rozumiem jeszcze gdyby prowadzi³ popo³udniowe ale nie g³ówne :!: Przecie¿ zarówno Patrycja Redo jak i Anita Werner bij¹ go na g³owê.Ale to te¿ nie wszystko.Nie wiem czy siê ze mn¹ zgodzicie ale nawet Anna Kalczyùska i Grzegorz Miecugow s¹ od niego lepsi.Mo¿e jest dobrym reporterem (bo jest) ale prowadz¹cym beznadziejnym.Nic siê nie zmieni³ przez ten rok prowadzenia faktów.Dalej siê g³upkowato uœmiecha,chwieje na krzeœle i myli siê non-stop :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pi¹tek- dzieù œwi¹teczny, obowi¹zuje œwi¹teczny grafik....ale zobaczymy. Te¿ mam nadziejê, ¿e dadz¹ odpocz¹Ì Grzesiowi :wink:

Salladyn zgadzam siĂŞ. Tylko,Âże ja chciaÂłabym, Âżeby wszystkie dyÂżury Grzesia dostaÂł Marciniak.
MyÂślĂŞ, Âże to obsadzanie Kajdanowicza w roli prowadzÂącego Fakty, to krzywda przede wszystkim dla niego (chociaÂż dla widzĂłw teÂż), widaĂŚ,Âże on siĂŞ mĂŞczy w tym studiu, a jako reportera go brakuje..bardzo
Ostatnio zmieniony środa 09 lis 2005, 21:42 przez terraX, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

salladyn: spuœÌ trochê powietrza, Kajdan nie jest rewelacyjny, ale fatalny te¿ nie jest, innymi s³owy da siê jakoœ ogladaÌ.

A dlaczego prowadzi fakty? MyÂślaÂłem, Âże to jasne, Kajdan jako reporter jest dla TVNu zbyt cenny, a wiadomo, Âże Kajdan ma poczucie swojej wartoÂści i pewnie jakby nie mĂłgÂł prowadziĂŚ jakiegoÂś programu w TVNie to pewnie odszedÂłby do konkurencji.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Grzegorz Kajdanowicz

Post autor: salladyn »

Prawda jest taka Âże Kajdan zastosowaÂł szantaÂż.Dobrze wie Âże tvn 24 ma bardzo maÂło reporterĂłw znajÂących siĂŞ na UE wÂłaÂściwie oprĂłcz niego tylko Inga RosiĂąska.WiĂŞc powiedziaÂł Âże jeÂśli nie dostanie fotela prowadzÂącego Fakty to odejdzie.Ja jednak przytoczĂŞ takie francuskie powiedzenie:Cmentarze sÂą peÂłne ludzi niezastÂąpionych.On naprawdĂŞ nie jest niezastÂąpiony :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 55 gości