Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Szkoda, a myÂślaÂłem Âże kiedyÂś usÂłyszĂŞ jeszcze "Fakty, Tomasz Lis, witam paĂąstwa"...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mexodio pisze:Szkoda, a myÂślaÂłem Âże kiedyÂś usÂłyszĂŞ jeszcze "Fakty, Tomasz Lis, witam paĂąstwa"...
SÂłyszeliÂśmy to przez 7 lat i wystarczy. :]

Edipresse? :uhh: Co on tam bêdzie robi³, nadzorowa³ "Przyjació³kê" czy "Party"? :D Nic nie s³ysza³em o ¿adnym nowym projekcie EP... :roll: Co to ma byÌ, nowy dziennik, tygodnik?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

POpieram pisze:
mexodio pisze:Edipresse? :uhh: Co on tam bêdzie robi³, nadzorowa³ "Przyjació³kê" czy "Party"?
PrĂŞdzej PrzekrĂłj... no chyba Âże dalej Âżartujemy - jak tak to IMHO bĂŞdzie nadzorowaÂł "Mamo, to ja" ;).
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

mexiodo napisaÂł:
Szkoda, a myÂślaÂłem Âże kiedyÂś usÂłyszĂŞ jeszcze "Fakty, Tomasz Lis, witam paĂąstwa"...
A czy jedno drugie wyklucza ???

Mysle Âże Tomasz Lis spokojnie moÂże wrociĂŚ do FaktĂłw, natomiast praca jako doradca zarzÂądu wydawnictwa Edipresse Polska SA , bedzie mieĂŚ charakter razczej podpowiedzi w pewnych kwestiach przy tworzeniu "nowego projektu' w tym wydawnictwie.
ZywioÂł Lisa to publicystyka i newsy a nie praca (miejmy nadzieje -tymczasowa) w jakimÂś niszowym wydawnictwie.
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże jeszcze na stanowisko korespondenta w Uzbekistanie?
ÂŚmiem zauwaÂżyĂŚ, Âże fotel szefa "FaktĂłw" od dawna jest zajĂŞty przez Durczoka.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisaÂł:
MoÂże jeszcze na stanowisko korespondenta w Uzbekistanie?
ÂŚmiem zauwaÂżyĂŚ, Âże fotel szefa "FaktĂłw" od dawna jest zajĂŞty przez Durczoka
.


Co do korepondenta w Uzbekistanie, to jest zbĂŞdny - moskiewki korespondent Andrzej Zaucha, gdy tylko zajdzie taka potrzeba , na pewno w Uzbekistanie siĂŞ pojawi.

Przydaliby siĂŞ raczej korespondenci w Niemczech i Francji a takÂże jeden z korepondentĂłw na tkz . Daleki WschĂłd.

To Âże stanowisko szefa FaktĂłw jest na razie "okupowane' przez Durczoka to wcale nie oznacza, Âże moze siĂŞ w najbliÂższym czasie zmieniĂŚ (osobiÂśie byÂłbym na TAK)
A tak z drugiej strony to troche siĂŞ dziwiĂŞ jak szybko "niektĂłrzy"zapomnieli kim dla FaktĂłw
i jak na Fakty -pracowaÂł Tomasz Lis.
NOWA ERA W TVN
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Ojoj... dwĂłch ambitnych dziennikarzy w tej samej stacji? Czarno to widzĂŞ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W drugi dzieù œwi¹t - 26 grudnia Tomasz Lis i Hanna Lis bêd¹ goœÌmi specjalnego wydania programu "Du¿e dzieci".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tomasz Lis wraz z Marcinem KÂąckim (''GW'') otrzymaÂł tytuÂł dziennikarza Roku 2007, zdobywajÂąc wg ocen jury 56 punktĂłw. Laureaci otrzymali statuetki piĂłra oraz czeki rĂłwnowartoÂści 10 tys. euro.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ta nagroda naleÂżaÂła siĂŞ Kamilowi! :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

POpieram pisze:Ta nagroda naleÂżaÂła siĂŞ Kamilowi! :D
ÂŻe co? :uhh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tomasz Lis wraz ze swojÂą ÂżonÂą, HannÂą przeprowadzajÂą siĂŞ do nowego domu. Nowe lokum to stylowy, ponad dwustumetrowy paÂłacyk w podwarszawskim Konstancinie :arrow:
Obrazek
fot.: Piotr Grzybowski, East News
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Warto dodaĂŚ, Âże kilka domĂłw dalej mieszka Kinga Rusin. Cwany Lis.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Warto dodaĂŚ, Âże kilka domĂłw dalej mieszka Kinga Rusin.
i znowu kÂłamiesz POpieram.

Dom Paùstwa Lisów nie jest po³o¿ony kilka domów od domu Kingi Rusin, ale co najmniej kilkadziesi¹t!! Konstancin to jest miejscowoœÌ, a nie malutkie osiedle! :hmm: No ale jak siê ktoœ powo³uje na szmat³awce typu ,,Fakt" czy ,,¯ycie na Gor¹co" to nic dziwnego ¿e brednie wypisuje :stop: WidaÌ to twój poziom POpieram :devil: :?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

@polsat, tak siê sk³ada, ¿e w Konstancinie bywa³em wielokrotnie i wiem, ¿e to nie jest osiedle. :] I nie kilkadziesi¹t domów, a góra kilkanaœcie. Napisa³em tak, bo denerwuje mnie jego zachowanie - pod Warszaw¹ i w samej Warszawie jest tyle ekskluzywnych dzielnic, ¿e móg³ zamieszkaÌ z Hann¹ Smoktunowicz dos³ownie wszêdzie - na z³oœÌ Kindze wybra³ akurat Konstancin. No có¿, ale nie bêdê Ci tego t³umaczy³, bo rozumiem, ¿e oni s¹ Twoimi Beckhamami. :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości