[TVN] Najsztub pyta

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Mnie raczej nie a ciebie Macieju... :D
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

z maciejem sobie wyjasnilismy na PW wiec ciesze sie ogromnie bo myslalem ze jestem nie mile widzianym gosciem na forum :twisted: :lol: :twisted:
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Przed chwilÂą zakoĂączyÂł siĂŞ kolejny program Najsztuba i muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże program ten jest bardzo dobry i co godne podkreÂślenia z tygodnia na tydzieĂą staje siĂŞ co raz lepszy. Bravo :)
Na koniec ma³e wtr¹cenie. Dziœ na pocz¹tku programu nie da³o siê nie zauwa¿yÌ tzn. raczej nie us³yszeÌ doœÌ osobliwej gry s³ownej Najsztuba wymierzonej jak mniemam w kierunku T. Lisa. Otó¿ tu¿ przed zaczêciem rozmowy z Aleksandr¹ J :P Najsztub zada³ pytanie Co z t¹ Jakubowsk¹ ? - analogia do Co z t¹ Polsk¹ Lisa oraz brawa publicznoœci skomentowa³ s³owami : Jak¹ mamy g³oœn¹ scenografiê - analogia do Lisa, który powiedzia³, ¿e w jego programie publicznoœÌ nie bêdzie tylko scenografi¹.

Pozdrawiam
MW

Ps.
¯eby tylko ktoœ przypadkiem nie pomyœla³, patrz¹c na podpis, ¿e osoba komentuj¹ca newsy na g³ównej to ja, bo to nie ja :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Cholera zapomniaÂłem obejrzeĂŚ ale powtĂłrka w sobotĂŞ wiĂŞc wtedy napewno nie zapomnĂŞ. :!:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja dziœ po raz pierwszy ogl¹dn¹³em ten program
nawet caÂłkiem w porzÂądku :lol:
ciekawy nawet byÂł z AleksandrÂą JakubowskÂą

WiedziaÂłem, Âże Najsztub jest dobrym dziennikarzem, ale dziÂś siĂŞ okazaÂło, Âże jest takÂże Âświetnym prowadzÂącym programu
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Bardzo ciekawy program i chyba pierwszy, ktĂłry mi siĂŞ tak naprawdĂŞ podobaÂł.

Mam nadziejĂŞ, Âże widzieli go doktorfaustus1, kwiatek i inni sympatycy WiadomoÂści. Przezentowany byÂł fragment wychodzenia Oli ze studia WiadomoÂści z torebkÂą, a potem pod koniec kaps z tego filmiku byÂł na monitorze dekoracji.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to "najsÂłynniejsze zakoĂączenie Wiadomosci" dostĂŞpne jest na oficjalnej stronie Aleksandry J. :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no wÂłasnie, to mi siĂŞ anjbardziej podobaÂło
ta koĂącĂłwka
"takie male kulisy po programie"
:lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

PowstaÂła strona programu "Najsztub pyta". Szkoda tylko, Âże jest tak oszaÂłamiajÂąco kiepska (nie ma praktycznie nic :wink:).
SprawdÂźcie sami: http://najsztub.onet.pl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Pewnie w najbliÂższym czasie zabiorÂą siĂŞ za niÂą.

PS: Zobaczcie to:
Ta dam!

CoÂś podobnego do tej pierwszej [pod wzglĂŞdem zawartoÂści rzecz jasna]:P
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WidziaÂłem to juÂż, doprawdy beznadziejne. No, i trzeba przyznaĂŚ, Âże siĂŞ napracowali. :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Wczorajszy odcinek "Najsztub pyta" by³ naprawdê dobry. Tak jak poprzedni z pos³em Gruszk¹ by³ dosyÌ nudny, tak wczoraj by³o nieŸle. Szczególnie ten worek zbo¿a wysypany na garnitur "Przewodnicz¹cego", widaÌ by³o, ¿e pose³ Lepper lekko siê zdenerwowa³. Biedak nie móg³ wejœÌ w swoj¹ rolê mówcy i jedyne co mu zosta³o to docinaÌ Najsztubowi, zreszt¹ docinki mówi¹c delikatnie by³y ma³o finezyjne.
PS. Czy ktoÂś wie moÂże kto jest twĂłrcÂą nowej fryzury "PrzewodniczÂącego"? Kto mu te wÂłosy "uniĂłsÂł" w gĂłrĂŞ? :D
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

To co zrobil Najsztub byÂło ÂżaÂłosne. Nie jestem fanem Leppera ale to co pokazaÂł wczoraj Najsztub bylo naprawde duzo ponizej poziomu Leppera. Lepper przy Najsztubie wypadl wczoraj jak mistrz dobrego smaku i taktu.

WiĂŞcej Najsztuba nie ogladam!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To byÂło znakomite :D On tylko wysypaÂł na Leppera zboÂże :D A te mÂądre dzieci stwierdziÂły, Âże jak byÂł w solarium to siĂŞ przegrzaÂł :D "Prosto nad i" przy Najsztubie poprostu wysiada. O "Co z tÂą PolskÂą" to juÂż lepiej w ogĂłle nie mĂłwiĂŚ :D Program jest poprostu ciekawy i zaskakujÂący. Reszta (no moÂże oprĂłcz PrzeÂświetlenia i moÂże Debaty) to nuda, nuda i jeszcze raz nuda, ale z drugiej strony nie potrafiĂŞ wyobraziĂŚ sobie Moniki Olejnik, wysypujÂącej zboÂże na Leppera :D To byÂłoby cudne :D A Lepper po za tym odpowiadaÂł kompletnie nie na temat... :?
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Nie wiem co bylo takiego znakomitego w wysypywaniu zboÂża na Leppera. Wg mnie to bylo ÂżenujÂące. SzczegĂłlnie to jak nasypal mu jeszcze na fotel.

Lepper dobrze powiedzial ze troche bardziej powaÂżny powinien byĂŚ Najsztub. A on sie wczoraj po prostu skompromitowaÂł !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości