Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Widzialem wlasnie to cos na temat produkcji TVN

Jesli oprawa ma byc zblizona do tego to niech lepiej zostawia stara oprawe bo to jest ochydne. I znowu standardowe pastelowe kolory. Beznadzieja to juz lepiej niech to swiateczna zostawia ktora jest super.
dlaczego nie mozemyu miec takiej oprawy jak np fox international czy HBO US
dynamiczna nowoczesna kolorowa
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czyli juÂż moÂżemy stwierdziĂŚ, ze w nowej oprawie bĂŞdzie dominowaÂł kolor biaÂły oraz moÂże wystÂąpiĂŚ motyw kwiatka, chociaÂż to nie jest pewne. :mhm:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ta nieznana firma to CA SQUARE (nie wiem, czy dobrze napisaÂłem). ObejrzaÂłem to kilka razy i.. taka kwiatowa :D , jakby dmuchawce, tylko animacja "produkcja TVN 2008" taka "zwykÂła".

[ Dodano: Wto Sty 01, 2008 8:14 pm ]
To, czy bĂŞdzie dominowaÂł biaÂły to nie jest aÂż tak pewne. PrzypomnĂŞ, Âże w pierwszej oprawie TVN plansza "produkcja" teÂż byÂła biaÂła, a reszta oprawy nie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Mówisz o firmie Ca-square? W¹tpiê, ¿e to ta oprawa, chyba ¿e ta firma przygotowa³a im inn¹. No jutro siê wszystkiego dowiemy. Ja poczekam do pó³nocy, chocia¿ pewnie od rana bêdzie nowa, a rano telezakupy lec¹, wiêc zobaczê dopiero po powrocie ze szko³y ...

Mówisz, ¿e animacja uk³ada siê w jakiœ kwiatek... nie zauwa¿y³em. No có¿ moge powiedzieÌ, logo du¿e, jakieœ ¿ó³te i niebieskie kó³ka by³y. TVN zainwestowa³ w now¹ czcionkê, bo dotychczas wszystko pisali jedn¹ i t¹ sam¹ (chocia¿ to mi siê podoba³o)
//////////
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

a-j-p pisze:I znowu standardowe pastelowe kolory.
No có¿, to s¹ kolory TVN-u, wiêc nie wiem, co w tym z³ego. A ty byœ jakie kolory zaproponowa³?
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

nawet powiedzialbym BARDZO ZWYKLA jesli by weszlo cos takiego to na rynku tv Polsat i TV Puls beda mialy ciekawsza oprawe od tvn - pastelowe zwykle kolory sa nudne beznadziejne i nienowoczesne.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

To jest tylko plansza z napisem 'produkcja tvn', ktĂłra zapewne - jak w przypadku ostatniej oprawy - nie odwozorowywuje caÂłej oprawy graficznej. Na pewno nie bĂŞdzie Âźle. A jeÂśli siĂŞ komuÂś nie spodoba, to po jakimÂś czasie siĂŞ do niej przyzwyczai. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MĂłwisz o firmie Ca-square? WÂątpiĂŞ, Âże to ta oprawa, chyba Âże ta firma przygotowaÂła im innÂą.
ChodziÂło mi o oprawĂŞ, o ktĂłrej byÂło gÂłoÂśno i ktĂłra wyciekÂła do internetu. Na pewno to nie jest ta oprawa.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

No có¿, to s¹ kolory TVN-u, wiêc nie wiem, co w tym z³ego. A ty byœ jakie kolory zaproponowa³?
No tak ale mozna dac zolty w roznych takich jakby to powiedziec "szklanych"barwach tak samo mozna zrobic z niebieskim i bialym
a nie jedna barwa jakby paintem zrobiona.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Mam nadziejĂŞ, Âże tylko ta plansza wyglÂąda tak nie atrakcyjnie (po pierwszym lookniĂŞciu). Jak np. pierwszy raz zobaczyÂłem nowÂą oprawĂŞ Polsatu (a nie wiedziaÂłem, Âże ma siĂŞ zmieniĂŚ bo jeszcze wtedy tak bardzo sie tym nie interesowaÂłem) to mnie zachwyciÂła (juÂż przeszÂło :)) NaprawdĂŞ, dotychczasowa podoba mi siĂŞ bardziej.
//////////
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Nie Âładne to byÂło niestety :( Niezgrabne, jak dla kanaÂłu dla puszystych :devil: Mam nadziejĂŞ Âże jutro zobaczymy coÂś Âładnego :rydzyk: :rydzyk:
To, czy bĂŞdzie dominowaÂł biaÂły to nie jest aÂż tak pewne. PrzypomnĂŞ, Âże w pierwszej oprawie TVN plansza "produkcja" teÂż byÂła biaÂła, a reszta oprawy nie.
W tamtym wygl¹dzie wszystko by³o z "innej parafii" - czo³ówka reklamy wahad³o, po tem ko³o/neon, TVN Poleca - ¿arówka, Ident'y- motylki, ¿arówki.

O w³aœnie- mam nadziejê ¿e w oprawie bêd¹ rozró¿nione dni tygodnia tak jak to by³o do tej pory. Nie lubiê zajawek "kana³ xxx poleca".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja siĂŞ cieszĂŞ, Âże mnie tak plansza nie zachwyciÂła. Dlaczego? Bo z czasem bĂŞdzie mi siĂŞ podobaÂła coraz bardziej. Gdy coÂś mnie w pierwszej sekundzie zachwyca to potem stwierdzam, Âże jednak nie jest to tak dobre jak myÂślaÂłem na poczÂątku.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:ChodziÂło mi o oprawĂŞ, o ktĂłrej byÂło gÂłoÂśno i ktĂłra wyciekÂła do internetu. Na pewno to nie jest ta oprawa.
Ale ja nie mĂłwiĂŞ, Âże to ta sama oprawa. :neutral: Tylko, Âże podobna - a raczej kwiatek podobny, ktĂłry skojarzyÂł mi siĂŞ z tÂą oprawÂą (na pierwszy rzut oka). Polecam czytaĂŚ uwaÂżniej. :stop:
Ostatnio zmieniony wtorek 01 sty 2008, 19:22 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Chwila moment... czy mi siĂŞ wydaje, czy wy panikujecie z powodu planszy "produkcja tvn"? Heh, to ja siĂŞ bojĂŞ, jak wy zobaczycie normalnÂą oprawĂŞ.
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

TV PULS? Dla mnie to jest ohydna oprawa, jedna z najgorszych dla mnie jakÂą widziaÂłem. taki amerykaĂąski kicz w czystej postaci. Ni to w jednÂą ni to w drugÂą nie pasuje. Polsat ma oprawĂŞ dobrze stargetowanÂą - rodzinnÂą , kolorowÂą. Ale kojarzy mi siĂŞ jedynie z wejÂściĂłwkÂą z "RozmĂłw w toku".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości