Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:PrĂŞdzej KuÂźniar namieszaÂł, bo zauwaÂżyÂłem, Âże Anita jest w poranku, co drugi tydzieĂą, po weekendzie, w ktĂłrym prowadzi ''Fakty''
No te¿ zauwa¿y³em tak¹ zaleznoœÌ :rozglada:
WiĂŞc Jarek nas w maliny wpuÂściÂł po prostu :roll:
Dobra, nie ma co siĂŞ zastanawiaĂŚ jakoÂś mocno nad nieobecnoÂściÂą Joasi- kaÂżdemu moÂże siĂŞ trafiĂŚ dzieĂą niedyspozycji :stop:
Tylko, Âże KuÂźniar pojawi siĂŞ pewnie dopiero w sobotĂŞ
MoÂże Anita by zechciaÂła udzieliĂŚ informacji :rozglada:
maxxx pisze:Na pocz¹tek zachowam siê nie po swojemu-zabije swoje marzenie W 'DpD' bêdzie Piotr Jacoù Przez weekend sobie odpocz¹³ zapewne
No wiadomo :lol2: MusiaÂłby byĂŚ straszny kataklizm, Âżeby Joasie dopuÂścili do DpD :twisted:
Ale pomarzyĂŚ zawsze moÂżna :lol2:
Ja jako racjonalista ( ) mĂłwie Wam,Âże raczej jest tak ,Âże poprostu Joasia nie moÂże na okrÂągÂło harowaĂŚ i dostaÂła wolne pytanie ile?DzieĂą,dwa..dalej nie umiem liczyĂŚ
W wakacje wyliczyÂłem do 23 :spiewa: MoÂże postanowiÂła swoje wolne odbĂŞbniĂŚ zimÂą i pojechaĂŚ do jakichÂś ciepÂłych krajĂłw :D
Ja te¿ wy³¹czy³em,ale przemyœla³em to i nie chcia³em wyjœÌ przed sob¹ na b³azna,¿e ogl¹dam tylko dla prezenterki
Ooo, jaki charakterek :lol2: Nie chciaÂłeÂś, Âżeby wyszÂło, Âże jesteÂś jakiÂś sÂłaby czy co :lol2:
No trzeba siĂŞ chartowaĂŚ- nigdy nie wiadomo, kiedy Joasia nam z ekranu zniknie jak widaĂŚ :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WiĂŞc Jarek nas w maliny wpuÂściÂł po prostu
Albo siĂŞ zwyczajnie zagalopowaÂł 8)
MoÂże Anita by zechciaÂła udzieliĂŚ informacji
MoÂże... Ale wyjdĂŞ na idiotĂŞ wysyÂłajÂą 2 razy tego e-maila a na antenĂŞ go wrzucÂą, albo nie. MoÂże Joasia sobie nie zaÂżyczyÂła, by udzielaĂŚ informacji co siĂŞ z NiÂą dzieje :rozglada:
Dobra, nie ma co siĂŞ zastanawiaĂŚ jakoÂś mocno nad nieobecnoÂściÂą Joasi- kaÂżdemu moÂże siĂŞ trafiĂŚ dzieĂą niedyspozycji
Tym bardziej, ¿e Joasia praktycznie od wrzeœnia harowa³a jak wó³ - w ka¿dy dzieù roboczy - bez przerwy :spiewa:
Na pocz¹tek zachowam siê nie po swojemu-zabije swoje marzenie W 'DpD' bêdzie Piotr Jacoù Przez weekend sobie odpocz¹³ zapewne
Nie no, JoasiĂŞ w Dpd moÂżemy sobie wybiĂŚ z gÂłowy ;(
W wakacje wyliczyÂłem do 23
Urlop w TVN24 liczy 3 tygodnie, czyli 21 dni :aniol:
MoÂże jeszcze 2 sobie wziĂŞÂła za weekend :mhm:
MoÂże postanowiÂła swoje wolne odbĂŞbniĂŚ zimÂą i pojechaĂŚ do jakichÂś ciepÂłych krajĂłw
Jak wyjechaÂła na urlop to bĂŞdziemy mieli wiele czasu by o tym rozwaÂżaĂŚ. Na razie siĂŞ jeszcze wstrzymajmy :stop:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:MoÂże... Ale wyjdĂŞ na idiotĂŞ wysyÂłajÂą 2 razy tego e-maila a na antenĂŞ go wrzucÂą, albo nie. MoÂże Joasia sobie nie zaÂżyczyÂła, by udzielaĂŚ informacji co siĂŞ z NiÂą dzieje
To chyba pozostaje tylko liczyĂŚ na jakÂąs konferncjĂŞ prasowÂą Joasi :tanczy:
MoÂże wyjaÂśni wtedy tajniki swojej nieobecnoÂści :lol2:
Tym bardziej, ¿e Joasia praktycznie od wrzeœnia harowa³a jak wó³ - w ka¿dy dzieù roboczy - bez przerwy
KaÂżdemu naleÂży siĂŞ odpoczynek- a juÂż Joasi w szczegĂłlnoÂści :lol2:
Urlop w TVN24 liczy 3 tygodnie, czyli 21 dni
MoÂże jeszcze 2 sobie wziĂŞÂła za weekend
A dlaczego tylko 3 tygodnie :shock:
W pracy taka harĂłwa, mogliby z tydzieĂą wiĂŞcej mieĂŚ :spiewa:
Jak wyjechaÂła na urlop to bĂŞdziemy mieli wiele czasu by o tym rozwaÂżaĂŚ. Na razie siĂŞ jeszcze wstrzymajmy
Jak nie wrĂłci w ciÂągu dwĂłch tygodni, wszczynamy Âśledztwo :szalony:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:To chyba pozostaje tylko liczyĂŚ na jakÂąs konferncjĂŞ prasowÂą Joasi
Albo jakiÂś wideoczat z domu dla InternautĂłw :tanczy:
MoÂże wyjaÂśni wtedy tajniki swojej nieobecnoÂści
I odpowie na Nasze pytania :lol2:
KaÂżdemu naleÂży siĂŞ odpoczynek- a juÂż Joasi w szczegĂłlnoÂści
No tak... :brawa:
A dlaczego tylko 3 tygodnie W pracy taka harĂłwa, mogliby z tydzieĂą wiĂŞcej mieĂŚ
Te¿ wydaje mi siê, ¿e to bardzo ma³o - wiêkszoœÌ za³ogi haruje od œwitu do nocy :spiewa:
Jak nie wrĂłci w ciÂągu dwĂłch tygodni, wszczynamy Âśledztwo

Oj nie bĂŞdzie to Âłatwe Âśledztwo :nie:
No chyba, Âże Joasia siĂŞ wczeÂśniej przyzna do winy :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Dobra, nie ma co siĂŞ zastanawiaĂŚ jakoÂś mocno nad nieobecnoÂściÂą Joasi- kaÂżdemu moÂże siĂŞ trafiĂŚ dzieĂą niedyspozycji
Joasia ma poprostu labe dzisiaj-a naleÂży Jej siĂŞ :aniol:
No wiadomo MusiaÂłby byĂŚ straszny kataklizm, Âżeby Joasie dopuÂścili do DpD
Ale pomarzyĂŚ zawsze moÂżna
Nigdy nie marzyÂłem jeszcze o kataklizmie :lol2:
W wakacje wyliczyÂłem do 23 MoÂże postanowiÂła swoje wolne odbĂŞbniĂŚ zimÂą i pojechaĂŚ do jakichÂś ciepÂłych krajĂłw

JeÂśli tak to niech siĂŞ przetargetuje na 'Prosto z CiepÂłych KrajĂłw' :tanczy:
Ooo, jaki charakterek Nie chciaÂłeÂś, Âżeby wyszÂło, Âże jesteÂś jakiÂś sÂłaby czy co
W sumie Âżaden wstyd ,ale wiesz czÂłowiek taki janosik trochĂŞ :lol2:
kamilo pisze:Albo siĂŞ zwyczajnie zagalopowaÂł
Ja to tak przez palce czasem biore ich zapowiedzi,ostatnio G.Miecugow zapowiedziaÂł,Âże 'DpD' poprowadzi Krzysztof SkurczyĂąski :shock:
MoÂże... Ale wyjdĂŞ na idiotĂŞ wysyÂłajÂą 2 razy tego e-maila a na antenĂŞ go wrzucÂą, albo nie. MoÂże Joasia sobie nie zaÂżyczyÂła, by udzielaĂŚ informacji co siĂŞ z NiÂą dzieje
Joasia jest taka skromna,Âże pewnie nie pomyÂślaÂłaby ,Âże ktos o NiÂą siĂŞ zapyta :D No wiem naiwniak ze mnie :lol2:
Tym bardziej, ¿e Joasia praktycznie od wrzeœnia harowa³a jak wó³ - w ka¿dy dzieù roboczy - bez przerwy
Bez dwĂłch zdaĂą bardzo doceniam Joasi prace :] :rydzyk:
Urlop w TVN24 liczy 3 tygodnie, czyli 21 dni
MoÂże jeszcze 2 sobie wziĂŞÂła za weekend

Urlopy w Tvn24 sÂą ruchome wiĂŞc to nigdy nie wiadomo,tymbardziej teraz jak KuÂźniarowy juÂż nie wypyta o to na antenie :spiewa:
Jak wyjechaÂła na urlop to bĂŞdziemy mieli wiele czasu by o tym rozwaÂżaĂŚ. Na razie siĂŞ jeszcze wstrzymajmy
Nooo My to mamy taka dziwnÂą tendencje,Âże najwiecej postĂłw powstaje w czasie tĂŞsknoty-takie poetyckie dusze :lol2: Ale ja Joasi na urlop broĂą BoÂże nie wypycham :nie:
Oj nie bĂŞdzie to Âłatwe Âśledztwo
No chyba, Âże Joasia siĂŞ wczeÂśniej przyzna do winy
Jakby co to ja moge od Niej pobraĂŚ odciski palcĂłw :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dziewczyna tyle haruje ostatnio, wiĂŞc naleÂży siĂŞ Jej wolne. :D
Hola ktoœ tu ostatnio "zamartwia³" siê nad losem pewnego pana redaktora, ¿eby mu dali odpocz¹Ì, by mia³ czas na inne przyjemnoœci. No to czas najwy¿szy, ¿ebysmy sie tez pomartwili o panne Joannê i jej odpoczynek. Mo¿e wyskoczy³a na narty, albo leza³a plackiem na ³ózku i ogl¹da³a PzP w wydaniu Jakuba. A swoja drog¹ to ca³kiem nieŸle mu posz³o. 8)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Albo jakiÂś wideoczat z domu dla InternautĂłw
O to by byÂło Âświetne :jupi:
Wzorem expremiera mogÂłaby siĂŞ z nami spotykaĂŚ trzy razy w miesiÂącu :szalony:
Oj nie bĂŞdzie to Âłatwe Âśledztwo
No chyba, Âże Joasia siĂŞ wczeÂśniej przyzna do winy
Jak jÂą znam, to bĂŞdzie do upadÂłego uchylaÂła siĂŞ od odpowiedzialnoÂści :lol2:
maxxx pisze:Nigdy nie marzyÂłem jeszcze o kataklizmie
To moÂżesz pomarzyĂŚ :lol2:
Tylko Âżeby nikomu siĂŞ krzywda nie staÂła :grozi:
JeÂśli tak to niech siĂŞ przetargetuje na 'Prosto z CiepÂłych KrajĂłw'
BliÂżej sÂłoĂąca, bliÂżej dzikich plaÂż, czyli Prosto z CiepÂłych KrajĂłw, Joanna KryĂąska witam i zapraszam :lol2:
To by byÂło coÂś :tanczy: Joasia w sunglassach na rowerku wodnym :tanczy:
Co to byÂłby za program :szalony:
Ja to tak przez palce czasem biore ich zapowiedzi,ostatnio G.Miecugow zapowiedziaÂł,Âże 'DpD' poprowadzi Krzysztof SkurczyĂąski
A ja juÂż wtedy myÂślaÂłem, Âże Âźle usÂłyszaÂłem :devil:
Ale na pocz¹tku chyba zacz¹³ mówiÌ Skórzyùski, a póŸniej zamieni³ :rozglada:
Nooo My to mamy taka dziwnÂą tendencje,Âże najwiecej postĂłw powstaje w czasie tĂŞsknoty-takie poetyckie dusze Ale ja Joasi na urlop broĂą BoÂże nie wypycham
MoÂże znowu jakieÂś wiersze by powstaÂły :szalony:
A jaka radoœÌ by³a po powrocie Joasi- dla takich chwil warto ¿yÌ :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:O to by byÂło Âświetne
Wzorem expremiera mogÂłaby siĂŞ z nami spotykaĂŚ trzy razy w miesiÂącu
O kaÂżdej porze dnia i nocy bym przyszedÂł na takie spotkanie :tanczy:
Jak jÂą znam, to bĂŞdzie do upadÂłego uchylaÂła siĂŞ od odpowiedzialnoÂści
Zapewne siĂŞ wszystkim tÂłumaczy,Âże to nie Jej wina ÂżeÂśmy sie do Niej doczepili :lol2:
ÂŻe tak to jest w erze komputerowej :devil: Ale co tam,zawsze moglibysmy wysyÂłaĂŚ listy pocztÂą polskÂą :tanczy:
BliÂżej sÂłoĂąca, bliÂżej dzikich plaÂż, czyli Prosto z CiepÂłych KrajĂłw, Joanna KryĂąska witam i zapraszam
To by byÂło coÂś Joasia w sunglassach na rowerku wodnym
Co to byÂłby za program
A dziÂś w programie:maÂłpka fiki miki i jej dzikie kwiki w rytm muzyki :devil:
Kurcze ale mamy pomysÂł na Program :shock: Jak dla mnie rewelacyjny :tanczy:
DopoÂłudnia moÂże siĂŞ opalaĂŚ bo maÂłpiszony i tak wszystko spontanicznie pokaÂża co i jak :lol2:
A ja juÂż wtedy myÂślaÂłem, Âże Âźle usÂłyszaÂłem
Ale na pocz¹tku chyba zacz¹³ mówiÌ Skórzyùski, a póŸniej zamieni³
No :rozglada: Nie no nazwiska mĂłgÂłby znaĂŚ :stop: Dobrze,Âże Joasi nikt nie przekreca-nie!!Raz ktoÂś do Niej powiedziaÂł Kasiu :shock:
MoÂże znowu jakieÂś wiersze by powstaÂły
A jaka radoœÌ by³a po powrocie Joasi- dla takich chwil warto ¿yÌ
Czasami wracam do tamtych stron,posty 3 w jednej minucie przychodziÂły-jakieÂś szaleĂąstwo :lol2:
Nika pisze:Dziewczyna tyle haruje ostatnio, wiĂŞc naleÂży siĂŞ Jej wolne
WÂłaÂśnie kurcze dobrze,Âże to piszemy-czasami narzekamy a Ona naprawde jest pracowita :brawa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

JeÂśli tak to niech siĂŞ przetargetuje na 'Prosto z CiepÂłych KrajĂłw'
Jestem za :brawa: Najlepiej niech powtórzy wyczyn redaktora £ukasika i posurfuje na desce na falach oceanu - relacja oczywiœcie ³¹cznie z przebieraniem siê w kombinezon :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:O kaÂżdej porze dnia i nocy bym przyszedÂł na takie spotkanie
Ja teÂż bym znalazÂł czas dla KrĂłlowej :tanczy:
MoÂże nie o kaÂżdej porze, ale staraÂłbym siĂŞ jak tylko bym mĂłgÂł :lol2:
Zapewne siĂŞ wszystkim tÂłumaczy,Âże to nie Jej wina ÂżeÂśmy sie do Niej doczepili
ÂŻe tak to jest w erze komputerowej Ale co tam,zawsze moglibysmy wysyÂłaĂŚ listy pocztÂą polskÂą
Fajnie by byÂło, jakby neta nie byÂło i byÂśmy sÂłali jakimÂś posÂłaĂącem od jednego/jednej do drugiego/drugiej :lol2: WiĂŞcej czasu by zajmowaÂło, ale wiĂŞcej przemyÂślanych zdaĂą moÂże by padaÂło :devil:
A dziÂś w programie:maÂłpka fiki miki i jej dzikie kwiki w rytm muzyki
Kurcze ale mamy pomysÂł na Program Jak dla mnie rewelacyjny
DopoÂłudnia moÂże siĂŞ opalaĂŚ bo maÂłpiszony i tak wszystko spontanicznie pokaÂża co i jak
Ale gÂłupi program :devil: Joasia oblepiona jakimiÂś orangutanami :devil:
Od razu widaĂŚ, Âże taki pomysÂł musiaÂł siĂŞ w naszym wÂątku zrodziĂŚ :lol:
No Nie no nazwiska mĂłgÂłby znaĂŚ Dobrze,Âże Joasi nikt nie przekreca-nie!!Raz ktoÂś do Niej powiedziaÂł Kasiu
A co to kiedyÂś byÂło z tÂą JustynÂą :hmm:
KtoÂś do Joasi tak powiedziaÂł, czy jak :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Ja teÂż bym znalazÂł czas dla KrĂłlowej
MoÂże nie o kaÂżdej porze, ale staraÂłbym siĂŞ jak tylko bym mĂłgÂł
Nie no bez arcziego to by nie zaczĂŞÂła nic :spiewa:
Fajnie by byÂło, jakby neta nie byÂło i byÂśmy sÂłali jakimÂś posÂłaĂącem od jednego/jednej do drugiego/drugiej WiĂŞcej czasu by zajmowaÂło, ale wiĂŞcej przemyÂślanych zdaĂą moÂże by padaÂło
Ale teraz byÂś musial na zimnie sprawdzaĂŚ skrzynke pocztowÂą :D
Od razu widaĂŚ, Âże taki pomysÂł musiaÂł siĂŞ w naszym wÂątku zrodziĂŚ
No czasami nas ponosi :hmm: No mnie moÂże dziÂś :rozglada: Dobrze,Âże Joasia jest tak miÂła i nam wybaczy te gÂłupstewka :devil:
A co to kiedyÂś byÂło z tÂą JustynÂą
KtoÂś do Joasi tak powiedziaÂł, czy jak
:hmm: :hmm: Nie pamiĂŞtam :hmm: :hmm:
epsztajnek pisze:Jestem za Najlepiej niech powtórzy wyczyn redaktora £ukasika i posurfuje na desce na falach oceanu - relacja oczywiœcie ³¹cznie z przebieraniem siê w kombinezon
Pewnie ogl¹dalnoœÌ by wzros³a o 200% :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Bartek1587
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 17:29

Post autor: Bartek1587 »

Witam wszystkich u?ytkownikĂłw forum i sympatykĂłw Asi
TVN OD 10 LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
MYCHU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 13:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MYCHU »

Bartek1587 pisze:Witam wszystkich u?ytkownikĂłw forum i sympatykĂłw Asi
RĂłwnie? witam
Co? si? cicho zrobi?o w w?tku od czasu kiedy Asia si? nie pojawi?a na antenie pewnie ma wolne ostatnio mia?a wi?cej pracy ni? zwykle i zobaczymy j? dopiero w poniedzia?ek ;(
Bartek1587
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 17:29

Post autor: Bartek1587 »

Joasia musia?a sobie zrobi? kiedy? wolne ;( ale miejmy nadzieje ?e w poniedzia?ek si? pojawi w serwisach jak i w PzP :tanczy: :tanczy:
TVN OD 10 LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
MYCHU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 13:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MYCHU »

Bartek1587 pisze:Joasia musia?a sobie zrobi? kiedy? wolne ;( ale miejmy nadzieje ?e w poniedzia?ek si? pojawi w serwisach jak i w PzP :tanczy: :tanczy:
Mam nadziej? bo zbyt d?uga nie obrcno?? mo?e ?le na nas wp?ywa? ;(
Ju? i tak aktywno?? w w?tku drastycznie spad?a i asz strach pomy?le? co b?dzie jak si? okarze ?e Joasia ma d?urzsze wolne :xx:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości