Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Telekamery

Post autor: pawell »

"Niania" zdobyła dopiero drugą Telekamerę, więc za rok nie dostanie jeszcze Złotej Telekamery.

A Super Telekamerę Roku zdobył Paweł Małaszyński. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Telekamery

Post autor: mateusz240 »

A zauważyliście jak wpienił się reżyser Niani gdy ktoś tam zagwizdał. Najpierw przerwała mu producentka a potem jeszcze coś do Żmijewskiego pyskował ale Dygant wzięła go pod rękę i za scenę wyprowadziła. Też zauważyliście tą sytuację??
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: pop »

http://www.tvnfakty.pl - Telekamery (tylko) dla TVN
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Telekamery

Post autor: Nika »

Gratulacje dla TVN-u, ale z tym Janowskim to jakas hucpa juz kolejny rok z rzedu.
Ale Doda tez miala nietega mine jak sie okazalo ze to nie ona zdobedzie Telekamere.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Telekamery

Post autor: szym »

Przecież Doda wiedziała wcześniej, że nie wygra, można to było wywnioskować z jej przemówienia po odśpiewaniu swojego hymnu.

Justynie Pochanke oczywiście gratuluję, choć odebrania nagrody nie zobaczyłem - o gali zupełnie zapomniałem. Kiedy mi się przypomniało, było już w połowie tej cudownej imprezy... Trochę szkoda, że Anita Werner nie weszła do finałowej trójki.

Oglądałem tak jednym okiem, ostatnią Super Extra TeleKamerę sobie odpuściłem, ale - jak czytam - dostał ją Małaszyński. Całkiem w porządku, choć za aktorem jakoś wybitnie nie przepadam, ale ta jego wideo-konferencja była dość ha-ha-ha, śmieszna i w ogóle, zapewne pomogła mu w wygraniu dodatkowego głosowania SMS. To chyba był jedyny naprawdę zabawny akcent tej nudnej gali. :rozglada:
:)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: piotrek888 »

Jakim cudem wygrał Janowski. Ta nagroda należała się Rusin!!!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na portalu Wirtualnemedia.pl jest fotorelacja z gali oraz (prawdopodobnie) podane 4 i 5 miejsca :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... agrody.htm

Warto dodać, że Polsat nie dostał żadnej Telekamery :rozglada:
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Telekamery

Post autor: madziulka »

TVN otrzymał 9 statuetek Telekamer
w tym jedna telekamera złota
i super telekamera dla Pawła Małaszyńskiego

TVP otrzymał 2 telekamery
a Polsat nie otrzymał ani jednej
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Telekamery

Post autor: podmark »

Madziulka - nie przesadzaj z ilością Telekamer dla TVN. Zarówno Małaszyński, jak i Dygant pracują w kilku stacjach telewizyjnych, więc TVN nie może przypisywać sobie sukcesu tej dwójki. Zresztą kategoria aktor i aktorka moim zdaniem są ponad podziałami, podobnie, jak wczorajszy wieczór, kiedy to w Teatrze Polskim zasiedli przedstawiciele wszystkich trzech największych stacji.

A wieloletnie starania TVN zostały po raz kolejny docenione i nagrodzone :)
piotrek888 pisze:Jakim cudem wygrał Janowski. Ta nagroda należała się Rusin!!!
Nie emocjonuj się tak, bo bielizny nie dopierzesz... Głosujący wybrali to, co lepsze. Słabe miejsce Rusin dowodzi, że ludzie nie darzą jej sympatią. I wcale mnie to nie dziwi :)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Telekamery

Post autor: madziulka »

ale ja napisałam tak jak przeczytałam na wirtualnamedia.pl :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z danych AGB NMR wynika, że tegoroczną galę Telekamer oglądało 7,04 mln widzów dając w tym czasie stacji udział w rynku na poziomie 45,53 proc. Ubiegłoroczną galę Telekamer oglądało w Dwójce 7,99 mln widzów (51,2 proc. udziałów w rynku) :)

Muszę przyznać, że ja zrezygnowałem z oglądania 2 części gali :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: pop »

piotrek888 pisze:Jakim cudem wygrał Janowski. Ta nagroda należała się Rusin!!!
Nie myślałem, że wygra Rusin, ale byłem przekonany, że przynajmniej znajdzie się na podium. Kiedy okazało się, że Szymon jest drugi ( :uhh: ), oczywiste było, że Telekamerę zdobędzie Robert Janowski. W końcu w tym plebiscycie głosują głównie emerytki, które stanowią znaczną część widowni programu "Jaka to melodia?", więc raczej nie ma się czemu dziwić. A dla Kingi pewnie był to bardzo smutny wieczór, nie tylko z tego powodu... Mówi się trudno. Może za rok będzie lepiej. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Telekamery

Post autor: podmark »

POpieram pisze:W końcu w tym plebiscycie głosują głównie emerytki
Czy Wy zawsze musicie na siłę szukać usprawiedliwienia, dlaczego nie wygrał ktoś z TVN ? Po prostu byli lepsi. Gdyby najwięcej głosujących stanowiły emerytki, to stacje komercyjne przepadłyby z kretesem. Na pewno ta grupa wiekowa nie głosowałaby na Małaszyńskiego, czy Dygant, bo wygrałby Żak, czy ta babuszka z M jak M. A Kinga Rusin nie należy do ulubionych prezenterek. Jest zbyt chłodna i mało otwarta.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Telekamery

Post autor: Ptr15 »

Wystarczy porównać sobie widownie programów "Jaka to melodia" i "SMS" i wszystko jasne. A Poza tym, Janowski jest bardzo lubiany.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Telekamery

Post autor: pawell »

E tam, rok temu pod względem oglądalności z "Szymon Majewski Show" było gorzej, a udało się Szymkowi wygrać z Robertem Janowskim. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości