Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Paweł Łukasik

Post autor: TinkiWinki »

not that kind pisze:
Wydaje mi się, że wykazałam się nie mniejszą niż Ty kreatywnością :D Teraz, po "odwróceniu" forum, muszę jednak zmienić kierunek strzałki :devil:
Do wczoraj byłaś prawą dziewczyną, teraz jak widzę zboczyłaś na lewicę. Notko i Sabo, nie idźcie tą drogą, nie idźcie tą drogą ... Obrazek
Dobra, dosyć tego ponawydurniania się, to poważne forum, poważni userzy toczą rzeczowe dyskusje na poważne tematy. Ja tylko zaw ... niżam poziom Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Nie lubię tak drastycznych zmian, ale cieszę się, że mogę wreszcie jako Dżastina tworzyć :jupi:
TinkiWinki pisze:Ale fantastyczne avatary tutaj macie Obrazek Nie mogłem się powstrzymać by go nie skomentować Obrazek
A wszystko po to, aby Ciebie i Twoją złośliwość do nas zwabić, Wujku Samo Dobro :devil:
Nika pisze: Tych wspanialosci mialam w koncu okazje doswiadczyc dzis rano w Poranku, Pawelek byl w swoim zywiole, temat podsluchiwania pielegniarek przez BOR przypadl mu do gustu. Czlowiek od rana to zazwyczaj taki jeszcze troche padniety, tym bardziej w weekend, a redaktor Łukasik to caly az podskakiwal z emocji w trakcie relacji. :D
Z rana był trochę niewyspany, ale z relacji na relację się rozkręcał :D A dokładnie w południe temat relacji uległ zmianie, konferencja Antoniego Macierewicza w kilku wejściach została dla nas podsumowana. Także sprzed kancelarii premiera Paweł to czynił, choć przesunął się troszkę, aby w nieco innej scenerii się nam zaprezentować :D
Nika pisze:Mowisz- masz! Dzis, a wlasciwie patrzac na zegarek to wczoraj, poczucie humoru redaktora Łukasika byl na najwyzszym poziomie. :D
To samo można napisać o niedzielnych relacjach na stojaka :lol2: Prosto ze studia o prawyborach w USA nam opowiadał :tanczy: Widzieliście jak sobie podrygiwał Pan Redaktor w rytm utworu Obama Girl? :lol2: A jak zachęcał do obejrzenia clipu sugerując, że: momentami warto? :lol2: W podsumowaniu ostatniej relacji - stojąc na tle amerykańskiej flagi - powiedział, że teraz wypadałoby położyć rękę na piersi i hymn narodowy odśpiewać :lol2: Postawę nawet odpowiednią przybrał, co widać na kilku ostatnich capsach zapodanych przez notkę :lol2: Na co Madzia -dziękując mu za relację, odparła, że może śpiewać, ale nie na wizji :mhm: Czyżby nie przepadała za wokalem kolegi redakcyjnego? :lol:
Nika pisze:Ale fantastycznie ze do nas zajrzales TinkiWinki! :D
Nie chwal dnia przed zachodem słońca Nika :rozglada:
Nika pisze:I dobrze, ze poruszyles temat avatarow. W zwiazku z czym mam pytanko do Dzastinki, czy ten rozkoszny bobas na zdjeciu to Ty pare dobrych latek wstecz?! :>
Ach!!! Od razu parę dobrych latek, nie przesadzajmy :rozglada: W rzeczy samej, ten - jak to nazwałaś rozkoszny bobas, to Dzastinka :lol2: Dwa latka wtedy miała :lol2:
Nika pisze: Tak samo jak w aviku to nie PL :lol2:
Aż tak dobrze to my nie mamy :uhh: Posiadanie prywatnych fotek Pawła to dla nas sfera marzeń :uhh:
TinkiWinki pisze:
Nika pisze:Cytat jakby moj, ale rozczaruje Cie bo Nika to nie Pchla. :nie:
Tak to jest jak się pisze na dwóch forach. Można schizofrenii dostać :D
Skup się TW :D Bierz przykład ze mnie, ja się udzielam na dwóch forach i nie zaliczam takich wpadek :D
not that kind pisze:
TinkiWinki pisze:
not that kind pisze: Mój też ci się podoba? :D
Taki se. Mogłaś wykazać się większą kreatywnością. :lol2:
Wydaje mi się, że wykazałam się nie mniejszą niż Ty kreatywnością :D Teraz, po "odwróceniu" forum, muszę jednak zmienić kierunek strzałki :devil:
Tak krótko się znacie, a widzę, że już między wami zaiskrzyło :rozglada:
not that kind pisze:A zobacz, jaka teraz będę kreatywna :devil:

Wczorajszy Paweł :D
Taką Cię lubię najbardziej :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

TinkiWinki pisze:Do wczoraj byłaś prawą dziewczyną, teraz jak widzę zboczyłaś na lewicę.
Nie :> Z tego co widzę wynika, że ja i mój aw jesteśmy teraz z prawej strony, a Wy - zgodnie z kierunkiem mojej strzałki - z lewej :devil:
TinkiWinki pisze:Notko i Sabo, nie idźcie tą drogą, nie idźcie tą drogą ...
Nie musisz się o mnie martwić, tą drogą nigdy nie pójdę :D
Lepiej zatroszcz się o siebie, a zwłaszcza to, by spadł ci poziom Twojego mocno zawyżonego poczucia własnej wartości :devil:

Te zdjęcia, skąd ja je mam :mhm: Może Dżastina to wytłumaczy...
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: Lepiej zatroszcz się o siebie, a zwłaszcza to, by spadł ci poziom Twojego mocno zawyżonego poczucia własnej wartości :devil:
Jak go znam (a trochę już znam :devil: ) to zamknie się na jakiś czas w sobie i niebawem wróci ze zdwojoną mocą :devil:
not that kind pisze:Te zdjęcia, skąd ja je mam :mhm: Może Dżastina to wytłumaczy...
Bardzo chętnie :tanczy: Zdjęcia masz ode mnie, a ja mam je od innej (jednej z wielu tysięcy :lol2: ) fanki Pawła (dzięki pchla :* ) Paweł w pogoni za informacją, a dokładniej za szefem ABW, Krzysztofem Bondarykiem. Wspaniała sesja fotograficzna, prawda? :lol2: A pochodzi z zeszłego tygodnia, kiedy to Paweł przygotowywał materiał o rosyjskim szpiegu, rzekomo działającym w latach dziewięćdziesiątych, w polskim MSZ. Dlaczego oglądając tvn24 nie możemy takich widoków doświadczać? To jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe :nie:
Tak cudownie było w zeszłym tygodniu, a w tym? Póki co cisza ze strony Pawła :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dżastina pisze:Wspaniała sesja fotograficzna, prawda? :lol2: A pochodzi z zeszłego tygodnia, kiedy to Paweł przygotowywał materiał o rosyjskim szpiegu, rzekomo działającym w latach dziewięćdziesiątych, w polskim MSZ. Dlaczego oglądając tvn24 nie możemy takich widoków doświadczać? To jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe :nie:
Tak cudownie było w zeszłym tygodniu, a w tym? Póki co cisza ze strony Pawła :uhh:
Rosyjscy szpiedzy, rosyjscy szpiedzy w Polsce, a teraz może sam na miejscu poszukać :D
Paweł relacjonuje wizytę Tuska w moskwie :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Pawelek znalazl sie w samym centrum najwazniejszego wydarzenia politycznego dzisiejszego dnia. Ba, zeby tylko dzisiejszego dnia toc to jedno z wazniejszych wydarzen politykli zagranicznej, ponoc polski premier ostatnio z taka wizyte jak ta dzisiejsza w Moskwie ostatnio byl 6 lat temu. Wowczas byl to premier Miller, a dzis tego zaszczytu dostapil premier Tusk. Tak samo jak Pawelek dostapil zaszczytu, by moc jechac tam i relacjonowac nam wszystko z pierwszej reki. Relacji bylo sporo, dzis gospodarze niemal wszystkich serwisow chcieli od redaktora Łukasika wyciagnac jak najwiecej, a Pawelek dzielnie stal na siarczystym mrozie i opowiadal z pasja jak przebiega wizyta u naszych rosyjskich przyjaciol. :D Powyzej oczywiscie notka juz pieknie wyciagnela wizualna esencje z tych relacji. :spiewa:
Dzastina pisze:Jak go (TW) znam (a trochę już znam ) to zamknie się na jakiś czas w sobie i niebawem wróci ze zdwojoną mocą
No to czekamy, czekamy ... My tu lubimy takich troche niepokornych. :spiewa:
Paweł w pogoni za informacją, a dokładniej za szefem ABW, Krzysztofem Bondarykiem. Wspaniała sesja fotograficzna, prawda?
Sesja fantastyczna. Tymbardziej, ze jestem zwolenniczka takich zakulisowych ujec. 8) Wielkie dzieki dla kolezanki pchelki za nie! :D
Tak cudownie było w zeszłym tygodniu, a w tym? Póki co cisza ze strony Pawła
Jak widac przygotowywal sie na dzien dzisiejszy i od samego rana ruszyl jak z kopyta, jeszcze pewnie dzis sie nam objawi w Polska i Swiat. :spiewa:
Skup się TW Bierz przykład ze mnie, ja się udzielam na dwóch forach i nie zaliczam takich wpadek
Dzastina to bystra dziewczyna i ma do tego podzielna uwage. :lol2: Na pocieszenie dla TW dodam, ze ja udzielam sie tylko na jednym forum, a i tak myle raz po raz tozszamosci forumowiczow. Zreszta, co niektorzy nieraz sie juz o tym przekonali na wlasnej skorze... 8)
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Ups :red: Wysłałam dwa razy tego samego posta :rozglada:
Ostatnio zmieniony piątek 08 lut 2008, 22:32 przez Dżastina, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: Rosyjscy szpiedzy, rosyjscy szpiedzy w Polsce, a teraz może sam na miejscu poszukać :D
Dziś to on był polskim szpiegiem w Moskwie :lol2:
Nika pisze:Pawelek znalazl sie w samym centrum najwazniejszego wydarzenia politycznego dzisiejszego dnia. Ba, zeby tylko dzisiejszego dnia toc to jedno z wazniejszych wydarzen politykli zagranicznej, ponoc polski premier ostatnio z taka wizyte jak ta dzisiejsza w Moskwie ostatnio byl 6 lat temu. Wowczas byl to premier Miller, a dzis tego zaszczytu dostapil premier Tusk. Tak samo jak Pawelek dostapil zaszczytu, by moc jechac tam i relacjonowac nam wszystko z pierwszej reki.
Wygląda na to,że Paweł częściej dostępuje owego zaszczytu niż nasi politycy :rozglada: Wszak całkiem niedawno, bo pod koniec zeszłego roku, relacjonwał dla nas wybory parlamentarne w Rosjii :D
Nika pisze:Relacji bylo sporo, dzis gospodarze niemal wszystkich serwisow chcieli od redaktora Łukasika wyciagnac jak najwiecej
Poranek rzeczywiście był obfity w pawłowe relacje, ale - ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i niezadowoleniu w żadnym serwisie dnż doniesienia z Rosji nie były tematem numer jeden :roll: W trzech pierwszych serwisach Paweł pojawił się z relacjami, a później na długo przepadł :roll: Krajowe wydarzenia i związane z nimi konferencje go wyparły :roll: Kacper i Beata informowali tylko o tym, że: w Moskwie jest nasz reporter, który zbiera komentarze...w Moskwie jest nasz wysłannik, który niebawem zrelacjonuje dla państwa... :roll: Wreszcie, tuż po piętnastej, na chwilę przed spotkaniem Tusk- Putin, wyłonił się w relacji telefonicznej. Niestety :uhh: ledwo oddałam się rozkoszy słuchania mojego ulubionego Pana Redaktora, a już Beata T. z żalem oświadczyła, że musi Pawłowi przerwać, bo rozpoczyna się właśnie posiedzenie komisji ds. nacisków :uhh: W popołudniowym M24h Piotr Marciniak wynagrodził nam straty jakich musieliśmy doświadczyć w trakcie dnż. Odpytał Pawła bardzo szczegółowo, a ten bardzo chętnie na zadane pytania odpowiadał :tanczy: A wszystko to działo się na dziesięć minut przed rozpoczęciem konferencji Donalda Tuska, podsumowującej wizytę w Rosji.
Nika pisze:a Pawelek dzielnie stal na siarczystym mrozie i opowiadal z pasja jak przebiega wizyta u naszych rosyjskich przyjaciol. :D
Mrozu dziś w Moskwie nie było, ale za to padało :uhh: Jednak o zdrowie Pawełka możemy być spokojni gdyż zabrał ze sobą szary, cieplutki sweterek :tanczy:
Nika pisze: Powyzej oczywiscie notka juz pieknie wyciagnela wizualna esencje z tych relacji. :spiewa:
Czasami uda jej się stworzyć coś wspaniałego :lol2:
Nika pisze:
Dzastina pisze:Jak go (TW) znam (a trochę już znam ) to zamknie się na jakiś czas w sobie i niebawem wróci ze zdwojoną mocą
No to czekamy, czekamy ... My tu lubimy takich troche niepokornych. :spiewa:
Coś mi się wydaje, że dał nam spkój :rozglada: On nie lubi występować przed szeroką publicznością, woli bardziej kameralne miejsca :rozglada: Dlatego pewnie dręczy mnie u konkurencji :rozglada:
Nika pisze: Sesja fantastyczna. Tymbardziej, ze jestem zwolenniczka takich zakulisowych ujec. 8) Wielkie dzieki dla kolezanki pchelki za nie! :D
Przekażę podziękowania :D Mam nadzieję, że na kolejną sesję nie będziemy musieli długo czekać :D Niech no tylko Paweł ruszy na sejm :D
Nika pisze:Jak widac przygotowywal sie na dzien dzisiejszy i od samego rana ruszyl jak z kopyta, jeszcze pewnie dzis sie nam objawi w Polska i Swiat. :spiewa:
I się objawił :tanczy: Był już troszku zmęczony, ale jak zawsze wygadany, ot cały red. Łukasik :tanczy:
Nika pisze:Dzastina to bystra dziewczyna i ma do tego podzielna uwage. :lol2:
To nie jest takie trudne, kiedy tylko i wyłącznie w jednym wątku człowiek się udziela :rozglada:
Nika pisze:Na pocieszenie dla TW dodam, ze ja udzielam sie tylko na jednym forum, a i tak myle raz po raz tozszamosci forumowiczow. Zreszta, co niektorzy nieraz sie juz o tym przekonali na wlasnej skorze... 8)
:mhm: Ja chyba nie miałam przyjemności :rozglada: bądź nieprzyjemności :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Paweł Łukasik

Post autor: TinkiWinki »

Nika pisze:
Dzastina pisze:Jak go (TW) znam (a trochę już znam ) to zamknie się na jakiś czas w sobie i niebawem wróci ze zdwojoną mocą

No to czekamy, czekamy ... My tu lubimy takich troche niepokornych. :spiewa:
Tu nie będę się udzielał. To nie moje tereny łowieckie. mam swój rewir gdzie jestem samcem alfa i tam piszę Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Funckyrella »

TinkiWinki pisze:
Nika pisze:
Dzastina pisze:Jak go (TW) znam (a trochę już znam ) to zamknie się na jakiś czas w sobie i niebawem wróci ze zdwojoną mocą

No to czekamy, czekamy ... My tu lubimy takich troche niepokornych. :spiewa:
Tu nie będę się udzielał. To nie moje tereny łowieckie. mam swój rewir gdzie jestem samcem alfa i tam piszę Obrazek
Dzisiaj już tam nie zdążę zajrzeć, ale myśli strachem mi przesiąkają, jak sobie pomyślę, co tam mogłeś wymyślić :devil:

Że też na m.in. Pawła fanki musiało spaść Twoje zainteresowanie :devil:

Paweł sobie poczyna w najlepsze :lol2: Raz UK, raz ZSRR..... znaczy się Federacja Rosyjska, czy w końcuuuuu Australia :lol2:
Widziałam kilka relacji noworocznych i bożonarodzeniowych (Blakciszek mi nagrał :* ) i doszłam do wniosku, że Paweł jest stworzony do takiego świrowania :lol2: Ale nie robił tego nachalnie - mam na myśli porcje dostarczanego humoru :lol2: Z wdziękiem, klasą i dowcipnie opowiadał o nowoczesnych tradycjach spędzania świąt i kulturze Australijczyków :lol2: To jest on - prawdziwy Paweł :lol2: Bo kiedy mówi o poważnych sprawach oczy mu błyszczą jakby powstrzymywał się od przemycenia jakiegoś dowcipu :lol2: A tam, w Australii był sobą :lol2:
Nie zrozumcie mnie źle ;) Nie uważam, że Paweł jest nieautentyczny, kiedy jest poważny :nie: Uważam, że najlepiej się czuje, kiedy może mówi o wesołych sprawach :lol2: Niemniej jednak, jako poważny dziennikarz też wypada bardzo przekonująco :lol2:
Ha, ale się nagadałam...... :/ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Hej Funcky :D Witaj :D Miło Cię znów widzieć, a właściwie to czytać :lol2:
Być może ucieszą Cię capsy z Moskwy? :lol2:

Z wczoraj :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I z dzisiaj :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Witamy fankę-założycielkę :tanczy:
TinkiWinki pisze: Tu nie będę się udzielał. To nie moje tereny łowieckie. mam swój rewir gdzie jestem samcem alfa i tam piszę Obrazek
Błagać Cię nie będę :devil:
Funckyrella pisze: Dzisiaj już tam nie zdążę zajrzeć, ale myśli strachem mi przesiąkają, jak sobie pomyślę, co tam mogłeś wymyślić :devil:
Spokojnie :stop: Nie ma się czego bać. On jest tak przewidywalny w swej złośliwości, że aż nudny :devil:
Funckyrella pisze:Że też na m.in. Pawła fanki musiało spaść Twoje zainteresowanie :devil:
Pewnie dlatego, że sam chciałby takie cudowne fanki mieć, a że nie ma, to zazdrość ogromna go trawi :devil:
Funckyrella pisze:Paweł sobie poczyna w najlepsze :lol2: Raz UK, raz ZSRR..... znaczy się Federacja Rosyjska, czy w końcuuuuu Australia :lol2:
Widziałam kilka relacji noworocznych i bożonarodzeniowych (Blakciszek mi nagrał :* )
A ja widziałam chyba wszystkie :lol2: I cały czas uwierzyć nie mogę, że było nam dane doświadczyć takich wspaniałości :lol2:
Funckyrella pisze:Nie zrozumcie mnie źle ;) Nie uważam, że Paweł jest nieautentyczny, kiedy jest poważny :nie: Uważam, że najlepiej się czuje, kiedy może mówi o wesołych sprawach :lol2: Niemniej jednak, jako poważny dziennikarz też wypada bardzo przekonująco :lol2:
:mhm: Gdyby ktoś kazał mi wybierać między Pawłem zawadiackim, a Pawłem poważnym miałabym ogromny dylemat :mhm: Obu ubóstwiam tak samo :lol2: I obaj przekonują mnie swoimi relacjami :lol2:
Funckyrella pisze:Ha, ale się nagadałam...... :/ :D
Wpadaj częściej :D
not that kind pisze:Hej Funcky :D Witaj :D Miło Cię znów widzieć, a właściwie to czytać :lol2:
Być może ucieszą Cię capsy z Moskwy? :lol2:
Nie wiem czy Funcky ucieszyły, ale mnie na pewno :lol2: Zarówno te wspominkowe :arrow:
not that kind pisze:Z wczoraj
Jaki i te bardziej aktualne :arrow:
not that kind pisze: z dzisiaj
Nie spodziewałam się dziś Pawła w TV spotkać :rozglada: Na szczęście, na czas udało mi się tvn24 odpalić :tanczy:
A tam same rarytasy :lol2: Od Poranka, aż do popołudnia :lol2: Początkowo Pan Redaktor przeglądał dla nas rosyjskie gazety i czytał komentarze, a później podsumowywał wizytę polskiego premiera w Rosji i opowiadał o jej efektach
Z rana był dość niewyspany, zupełnie jakby całą noc balował :rozglada: Jarosław Kuźniar znowu próbował na Pawle swojego dowcipu, ale i tym razem nie zaiskrzyło między Panami :rozglada: I chyba nigdy nie zaiskrzy :rozglada: Wszak nie od dziś wiadomo, że każdy z nich jest z innej bajki :rozglada: Nie ukrywam, że ta z Pawłem w roli głównej bardziej mi się podoba :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Black Jack »

Dżastina pisze:Witamy fankę-założycielkę :tanczy:
... marnotrawną :devil: Mamy to we krwi :lol2:
Dżastina pisze:
Funckyrella pisze:Paweł sobie poczyna w najlepsze :lol2: Raz UK, raz ZSRR..... znaczy się Federacja Rosyjska, czy w końcuuuuu Australia :lol2:
Widziałam kilka relacji noworocznych i bożonarodzeniowych (Blakciszek mi nagrał :* )
A ja widziałam chyba wszystkie :lol2: I cały czas uwierzyć nie mogę, że było nam dane doświadczyć takich wspaniałości :lol2:
Rekompensowali fankom inne braki i niesłuszne wcześniejsze decyzje :D

A Paweł miał wczoraj bardzo dobre relacje z Moskwy :brawa:
Nie wiem, co oni tak go do tej zimnej krainy wysyłają :> Czyżby jako jedyny, no w końcu Lublinianin ze wschodu, ale czyżby jako jedyny w tvn-ie znał język radziecki :>
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Black Jack pisze:
Dżastina pisze:Witamy fankę-założycielkę :tanczy:
... marnotrawną :devil: Mamy to we krwi :lol2:
Taaak, ale Funcky zagląda tutaj częściej :>
Rekompensowali fankom inne braki i niesłuszne wcześniejsze decyzje :D
Niech jeszcze przywrócą Pawła na stanowisko prezentera i nie zdejmują go prawie wcale z wizji - tak jak to miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu :lol2: Wtedy będę w stu procentach usatysfakcjonowana :lol2:
A Paweł miał wczoraj bardzo dobre relacje z Moskwy :brawa:
Widzę, że nie zrezygnowałeś do końca z oglądania tvn24 :) I nadal najbardziej interesujące relacje śledzisz :)
Nie wiem, co oni tak go do tej zimnej krainy wysyłają :> Czyżby jako jedyny, no w końcu Lublinianin ze wschodu, ale czyżby jako jedyny w tvn-ie znał język radziecki :>
A może ma najmocniejszą głowę :rozglada: A tak już całkiem poważnie :] Może dlatego tak się dzieje, gdyż nie od dzisiaj wiadomo, że Paweł jest najlepszym pracownikiem tej stacji? :lol2: Pewnie gdyby to było możliwe posyłaliby go na relacje w każdy zakątek świata :lol2: Sklonować go powinni :lol2: Wtedy będzie mógł nadawać z kilku miejsc jednocześnie i jeszcze serwisy dla nas prezentować :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Już w kraju :D Ale podobno nie tak jak powinien ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I pamiątka z Rosji :D
Obrazek
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości