Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:W takim razie ożywimy znowu wspomnienia :)
..świetny pomysł :lol2:
king_kocur pisze:Pamiętacię tę damę? :lol2:
..nie :>
..a kto to :>
..widzę tylko że piękna :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:W takim razie ożywimy znowu wspomnienia :)
..świetny pomysł :lol2:
Też zdawalo mi się, że najgorszy nie jest, kiedy przeglądałem archiwa na komputerze :lol2:
obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:Pamiętacię tę damę? :lol2:
..nie :>
..a kto to :>
..widzę tylko że piękna :szalony:
Czas odświeżyć pamięć :lol2: Ta dama, to poznanianka :lol2: Niejaka Agata Tomaszewska - wspaniała dziennikarka TVN24 :lol2: Aktualnie przebywa na urlopie i niejeden o niej zapomniał ;(
A to grzech :lol2: Dlatego nie chcąc przyzwolić tym, którzy zapomnieli, na wieczne potępienie - przypominam :lol2:
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:Też zdawalo mi się, że najgorszy nie jest, kiedy przeglądałem archiwa na komputerze :lol2:
..rewelacyjny nad rewelacyjność ten pomysł :jupi:
..aż mi się łezka zakręciła w oku ;(
..to była niedziela - Poranek i serwisy na drugi dzień po debiucie Agatki :)
..jaka ona wtedy była zadowolona z życia :)
..a ja to już nawet nie mówię :szalony:
king_kocur pisze:Czas odświeżyć pamięć :lol2: Ta dama, to poznanianka :lol2: Niejaka Agata Tomaszewska - wspaniała dziennikarka TVN24 :lol2: Aktualnie przebywa na urlopie i niejeden o niej zapomniał ;(
A to grzech :lol2: Dlatego nie chcąc przyzwolić tym, którzy zapomnieli, na wieczne potępienie - przypominam :lol2:
:arrow:
..dzięki za troskę i odświeżenie pamięci :lol2:
..już teraz wiem co tu robię i co mnie tak przyciąga i trzyma tutaj :szalony:

..przepiękna :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

obieżyświat pisze:..rewelacyjny nad rewelacyjność ten pomysł :jupi:
..aż mi się łezka zakręciła w oku ;(
..to była niedziela - Poranek i serwisy na drugi dzień po debiucie Agatki :)
..jaka ona wtedy była zadowolona z życia :)
..a ja to już nawet nie mówię :szalony:

..przepiękna :szalony:
I profesjonalna :D
Mam dowód :) Grz zrobił filmiki z moich nagrań i umieścił je oczywiście we wiadomym miejscu :)

Proszę bardzo :D

Obrazek :arrow: Agata Tomaszewska, TVN24, debiut prezenterski, dzień drugi - 2 września 2007 roku :D

Acha :D Oczywiście więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie :D

Głowy do góry :D Ten urlop kiedyś musi się skończyć :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:I profesjonalna :D
Mam dowód :) Grz zrobił filmiki z moich nagrań i umieścił je oczywiście we wiadomym miejscu :)
..to już wiadomo co robicie jak Was nie ma :lol2:
..pożytecznie spędzacie czas :lol2:
..oj pożytecznie :lol2:
..bardzo pożytecznie :szalony:
..nawet nie wiecie jaki jestem Wam wdzięczny :szalony: :rydzyk:
..jeeezzzz :szalony:
..pamiętałem że ten dyżur Agatki był jakiś taki wyjątkowy :szalony:
..ale dopiero teraz uświadomiłem sobie jak bardzo i dlaczego :lol2:
..ona tam jest taka jak zawsze marzymy :szalony:
..czyli uśmiecha się..jest poważna..emocjonalnie reaguje na sytuacje - czyli wszystko w jednym :szalony:
..wszystko czego pragniemy :szalony:
..i jeszcze ta krótka konwersacja o meczu :lol2:
..świetnie wpletliście to po meczu gwiazd tvn :lol2:
..wygląda jakby tą porażką Agatka była zasmucona :lol2:
..zapowiedzi o Radwańskiej i zakupach z siostrą - super :tanczy:
..i w końcu - święto pyry w Poznaniu :szalony:
..jak Agatka promieniała przy okazji tego newsa :szalony:

..dzięki chłopaki za te przeżycia :)
king_kocur pisze:Acha :D Oczywiście więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie :D
..wszystkie piękne i świetnej jakości :brawa:
king_kocur pisze:Głowy do góry :D Ten urlop kiedyś musi się skończyć :lol2:
..jak już jesteście z Grz tacy dobrzy i obdarowujecie nas takimi wspaniałościami :)
..to sprowadźcie nam Agatkę :lol2: :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Rany boskie :shock: :shock: :shock: :shock: !! :shock: :shock: !! Oślepiło mnie coś jak otwarłem wątek i zaniewidziałem :o !! :shock: :shock:
Co to mogło być :o ?? Widzieliście to samo zjawisko , co ja -powiedzcie , powiedzcie mi prędko :szalony: !! :szalony: !! :szalony: !!
obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:I profesjonalna :D
Mam dowód :) Grz zrobił filmiki z moich nagrań i umieścił je oczywiście we wiadomym miejscu :)
..to już wiadomo co robicie jak Was nie ma :lol2:
..pożytecznie spędzacie czas :lol2:
..oj pożytecznie :lol2:
..bardzo pożytecznie :szalony:
..nawet nie wiecie jaki jestem Wam wdzięczny :szalony: :rydzyk:
A więc wszyscy widzieliście :lol2: !! No to mamy zbiorową teraz ślepotę -a wszystko od tego blasku bijącego z poszczególnych capsów :szalony: !! Kingi -ja Cię proszę i zabiegam o to , żebyś częściej robił takie przeglądy archiwów :lol2: !! :rydzyk: No jak Ty takie cuda posiadasz na dysku :szalony: !! :o :brawa:
Nie tak tam znowu news :lol2: !! Nie dla mnie , bo ja już zdążyłem nauczyć się tego filmu na pamięć :lol2: I o której by mnie w nocy nie obudzić , to deklamuję go jak szalony :szalony: !! Cudo :P !!

..jeeezzzz :szalony:
..pamiętałem że ten dyżur Agatki był jakiś taki wyjątkowy :szalony:
..ale dopiero teraz uświadomiłem sobie jak bardzo i dlaczego :lol2:
Wiele powodów się na to złożyło :lol2: !! No , ale przede wszystkim - ten główny , to co widać już na pierwszy rzut :lol2: !! Prawda :lol2: ??
obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:Głowy do góry :D Ten urlop kiedyś musi się skończyć :lol2:
..jak już jesteście z Grz tacy dobrzy i obdarowujecie nas takimi wspaniałościami :)
..to sprowadźcie nam Agatkę :lol2: :rydzyk:
No właśnie :lol2: !! Tym bardziej , że ona na tym , to strasznie musi się Agatka nudzić na tym urlopie :devil: !! Zaraz wytłumaczę o co chodzi :lol2: !!
Można by rzec , ze jak nie wiadomo o co chodzi w przypadku Agatki , to musi chodzić o powściągliwość :lol2: !! No i tak tym razem jest ;) !!

Powściągliwość + tajemniczość = brak informacji na temat Agatki dla nas ;( !! :ech:
Już nei dowiemy się , kiedy będzie obchodziła urodziny :/ !! Zataiła -utajniła prawie cały swój profil na NK :? !! Dziwne , że ukryła tego , że jest kobietą :hahaha: !! :devil:
A wiek , no cóż - i tak już wszyscy wiedzą , że nie jest nastolatką i po co to utajnianie teraz :> ?? :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Rany boskie :shock: :shock: :shock: :shock: !! :shock: :shock: !! Oślepiło mnie coś jak otwarłem wątek i zaniewidziałem :o !! :shock: :shock:
Co to mogło być :o ?? Widzieliście to samo zjawisko , co ja -powiedzcie , powiedzcie mi prędko :szalony: !! :szalony: !! :szalony: !!
..mnie kingi tak nie przytłoczył jak ciebie :lol2:
..na początek delikatnie rzucił mi na pożarcie tylko dwa capsy :lol2:
..no a dopiero później całą resztę :lol2:
Można by rzec , ze jak nie wiadomo o co chodzi w przypadku Agatki , to musi chodzić o powściągliwość :lol2: !! No i tak tym razem jest ;) !!

Powściągliwość + tajemniczość = brak informacji na temat Agatki dla nas ;( !! :ech:
Już nei dowiemy się , kiedy będzie obchodziła urodziny :/ !! Zataiła -utajniła prawie cały swój profil na NK :? !! Dziwne , że ukryła tego , że jest kobietą :hahaha: !! :devil:
A wiek , no cóż - i tak już wszyscy wiedzą , że nie jest nastolatką i po co to utajnianie teraz :> ?? :devil:
..no właśnie o tym wcześniej pisałem :devil:
..przed kim Agatka tak się ukrywa :>
..nie może być :>
..przed nami :> :devil:
..dlaczego :?: ;(

..a niech wszystko poukrywa - tak sama się przed nami cała ukryła Obrazek :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..mnie kingi tak nie przytłoczył jak ciebie :lol2:
..na początek delikatnie rzucił mi na pożarcie tylko dwa capsy :lol2:
..no a dopiero później całą resztę :lol2:


Zupełnie jakby kingi znał moje motto życiowe -idę od razu na całość :lol2: !! :lol2:
..no właśnie o tym wcześniej pisałem :devil:
..przed kim Agatka tak się ukrywa :>
..nie może być :>
..przed nami :> :devil:
..dlaczego :?: ;(

..a niech wszystko poukrywa - tak sama się przed nami cała ukryła Obrazek :devil:
:hahaha: !! To wyglądało od początku na uzależnienie od utajniania informacji na swój temat :? !! :] Nic nam nie chciała o sobie opowiedzieć, odpowiadała wprawdzie na miale , ale zdawkowo :) !! Początkowo chodziło tylko o powściągliwość , a skończyło się na ukryciu całej jej :o !! Zniknęła nam z oczu , a teraz jest tak , że nie tylko nie mamy żadnych informacji o Agatce ,ale też nie mamy jej -katastrofa :hyh: !!

Ale kto powściągliwością wojuje od powściągliwości ginie ;) !! I Agatka nam zginęła :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..a niech wszystko poukrywa - tak sama się przed nami cała ukryła Obrazek :devil:
:hahaha: !! To wyglądało od początku na uzależnienie od utajniania informacji na swój temat :? !! :] Nic nam nie chciała o sobie opowiedzieć, odpowiadała wprawdzie na miale , ale zdawkowo :) !! Początkowo chodziło tylko o powściągliwość , a skończyło się na ukryciu całej jej :o !! Zniknęła nam z oczu , a teraz jest tak , że nie tylko nie mamy żadnych informacji o Agatce ,ale też nie mamy jej -katastrofa :hyh: !!

Ale kto powściągliwością wojuje od powściągliwości ginie ;) !! I Agatka nam zginęła :devil: !!
Obyście Wy jej nie zaginęli :lol2:
Przypuszczam, że... Panowie... :> W pierwszej chwili zaczęliście wyrzucać tej najpiękniejszej kobiecie medialnego świata skrytość, a zapewne nim się obejrzycie i spojrzycie jej prosto w oczy (tylko na zdjęciu lub w telewizorze :stop: ) zapewne znów padniecie jej do stóp :lol2:
To tylko chwilowa złość Was trawi :lol2: Co więcej - złość, do której nie macie prawa :lol2:

Ach, king_kocur :) Mógłbyś mi tak słodzić życie codziennie? :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Ach, king_kocur :) Mógłbyś mi tak słodzić życie codziennie? :)
Cieszę się, że taką wielką Wam sprawiłem radość tymi "wspominkami" :lol2:
Niestety, nagrań więcej już nie posiadam... no chyba że... :mhm: Ale nic nie obiecuję :stop:

Hm :mhm: W sumie to - nieskromnie muszę stwierdzić, że zjawiłem się w samą porę :D Zrównoważyłem nieco u jej fanów zachwyt Agatą i złość na nią z powodu jej skrytości :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Cieszę się, że taką wielką Wam sprawiłem radość tymi "wspominkami" :lol2:
Jak zawsze :D W ten sposób pojawiając się, zawsze może liczyć na powitanie brawami :brawa: Oczywiście wszystko, a dokładniej większość to zasługa Pani ozdabiającej nagrania :lol2:
king_kocur pisze:Niestety, nagrań więcej już nie posiadam... no chyba że... :mhm: Ale nic nie obiecuję :stop:
Och tak ;) Lepiej nie rób nadziei... :neutral: Cóż będzie, jeśli one okażą się płonnymi... :roll:
king_kocur pisze:Hm :mhm: W sumie to - nieskromnie muszę stwierdzić, że zjawiłem się w samą porę :D Zrównoważyłem nieco u jej fanów zachwyt Agatą i złość na nią z powodu jej skrytości :lol2:
Zjawiłeś się w najodpowiedniejszym momencie :) Być może zjawiłeś się w ostatnim momencie? :lol2: Może nawet uratowałeś związek fanów z Agattą...? :o :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Jak zawsze :D W ten sposób pojawiając się, zawsze może liczyć na powitanie brawami :brawa: Oczywiście wszystko, a dokładniej większość to zasługa Pani ozdabiającej nagrania :lol2:
Nigdy nie śmiałbym przypisać sobie zasługi oczarowania Was - umieszczam to zawsze w poczet zasług Agaty :lol2: :lol2: :lol2:
Och tak ;) Lepiej nie rób nadziei... :neutral: Cóż będzie, jeśli one okażą się płonnymi... :roll:
Wobec tego - sprawy nie było :cicho: :spiewa:
Zjawiłeś się w najodpowiedniejszym momencie :) Być może zjawiłeś się w ostatnim momencie? :lol2: Może nawet uratowałeś związek fanów z Agattą...? :o :lol2:
Wobec tego muszę bardziej się przyłożyć do "odświeżania" pamięci w przyszłości :D
Agata nie jest winna temu, że pożera ją powściągliwość, która z kolei niszczy jej więzi z fanami :lol2:
Tylko dlaczego ja mam być tym mostem łączącym ją i fanów, skoro ona je wszystkie burzy :mhm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
Alchemik pisze:Zjawiłeś się w najodpowiedniejszym momencie :) Być może zjawiłeś się w ostatnim momencie? :lol2: Może nawet uratowałeś związek fanów z Agattą...? :o :lol2:
Wobec tego muszę bardziej się przyłożyć do "odświeżania" pamięci w przyszłości :D
Agata nie jest winna temu, że pożera ją powściągliwość, która z kolei niszczy jej więzi z fanami :lol2:
Tylko dlaczego ja mam być tym mostem łączącym ją i fanów, skoro ona je wszystkie burzy :mhm:
Nie burzy , a ukrywa :lol2: !! Ukrywa wszystkie mosty , a to grozi tym , że możemy sobie o taki ukryty most roztrzaskać kadłuby :devil: !! Nie wiem , czy poprzez to , że Agatka ukrywa wszystko przed nami , słabnie moje zainteresowanie jej osobą :mhm: ?? Jak na razie to działa wręcz odwrotnie :lol2: !! Ona się od nas izoluje coraz bardziej , a ja coraz bardziej chcę zmniejszać dystans nas dzielący :lol2: !! Tylko na ie starczy mi sił :> ?? :mhm:

Rzuć no nam kingi coś na ruszt znowu , bo z głodu zaczynam majaczyć :lol2: !! Jak tak pięknie zacząłeś dzień dziś rano z taką ofiarnością ,to tak też go skończ :plus: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:Nie burzy , a ukrywa :lol2: !! Ukrywa wszystkie mosty , a to grozi tym , że możemy sobie o taki ukryty most roztrzaskać kadłuby :devil: !!
Albo się potrzaskasz, albo utopisz :hahaha: Na jedno wychodzi :lol2:
Nie wiem , czy poprzez to , że Agatka ukrywa wszystko przed nami , słabnie moje zainteresowanie jej osobą :mhm: ?? Jak na razie to działa wręcz odwrotnie :lol2: !! Ona się od nas izoluje coraz bardziej , a ja coraz bardziej chcę zmniejszać dystans nas dzielący :lol2: !! Tylko na ie starczy mi sił :> ?? :mhm:
To uczucie przywiązania jest na tyle silne, że zapewne potrafi zabić... :cicho: ...wirtualnie :lol2:
marcinkowsky pisze:Rzuć no nam kingi coś na ruszt znowu , bo z głodu zaczynam majaczyć :lol2: !! Jak tak pięknie zacząłeś dzień dziś rano z taką ofiarnością ,to tak też go skończ :plus: !!
Nie tak od razu :> Na to potrzeba czasu :D A poza tym, nie wiadomo, czy uda mi się coś załatwić :D
Karm się tym, co masz dzisiaj i nie narzekaj :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Albo się potrzaskasz, albo utopisz :hahaha: Na jedno wychodzi :lol2:
Byłbym głupi, jakbym nie przyznał ci racji :D !! Ciekawe ,czy Agatka wszystkich facetów , którzy w ten lub inny sposób przewijają się przez jej życie , traktuje tak odgórnie i okrutnie katuje milczeniem , a czasem skrywaniem ....... samej siebie ... ?? :neutral: ??
To uczucie przywiązania jest na tyle silne, że zapewne potrafi zabić... :cicho: ...wirtualnie :lol2:
Ojjjhh :hmm: !! Tak źle to chyba nawet nam Agatka nie życzy :neutral: ?? :roll:
Nie tak od razu :> Na to potrzeba czasu :D A poza tym, nie wiadomo, czy uda mi się coś załatwić :D
Karm się tym, co masz dzisiaj i nie narzekaj :D
Karmię się jak i cieszę jak dziecko :racja: !~!
Ale , że jestem rozpieszczonym bachorem , to wciąż mi mało :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości