Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Orzesz kuchnia... :hmm: Dzisiaj nie miałam tyle szczęścia co wczoraj ;(

Ładny nowy prochowczyk :P Dużo ludzi takie nosi... od zawsze :D ale na Agatce wygląda jakby był jedyny na świecie :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Orzesz kuchnia... :hmm: Dzisiaj nie miałam tyle szczęścia co wczoraj ;(
Zdaje się, że oboje nie mieliśmy :uhh: !! Teraz chyba już wiesz , co czułem wczoraj :> ?? Tylko powiedz mi dlaczego muszę to czuć i przeżywać znowu dzisiaj :roll: ?? :(

I dlaczego nie było więcej relacji :twisted: ??
Ładny nowy prochowczyk :P Dużo ludzi takie nosi... od zawsze :D ale na Agatce wygląda jakby był jedyny na świecie :)
Bo Agatka jest jedyna w swoim rodzaju i jedyna taka na świecie i wszystko co ma z nią związek jest siłą rzeczy jedyne na świecie :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Wiosenna Agata :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze:
Rozmówcy niemal na każde Agaty pytanie odpowiadali "niestety". Tefauenowska pieknośc pod koniec relacji zdawała sie juz byc lekko poirytowana ta markotna odpowiedzia i zakonczyla ironicznie tez mowiac "niestety".
Ojhhhh .... Agatka już niejednokrotnie musiała przeprowadzać "trudne" rozmowy :lol: !! :lol2:
Ale chyba żadna nie dostarczyła jej tyle radości, ile ta dzisiejsza :lol2: Co uzewnętrzniła przepięknie się do nas uśmiechając na konieć relacji :lol2: W trakcie zresztą też :lol2:
marcinkowsky pisze:
I dlaczego nie było więcej relacji :twisted: ??
Też chciałabym to wiedzieć? :> Tym bardziej, że Agatka obiecała nam ciąg dalszy :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

UWAGA !
Agata dziś będzie nurkować !
W każdym razie obiecała to. Notko, ponieważ dziś idę do pracy, poluj na ujęcia Agatki przebierającej się w piankę.
Chociaż Powidz to nie Sydney i takiego widoku jak redaktor Łukasik raczej nam nie zafunduje...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Ale chyba żadna nie dostarczyła jej tyle radości, ile ta dzisiejsza :lol2: Co uzewnętrzniła przepięknie się do nas uśmiechając na konieć relacji :lol2: W trakcie zresztą też :lol2:
No fakt pani rozmówczyni była niesamowita z tym "niestety" :hahaha: :hahaha: !! :lol2:
I dlaczego nie było więcej relacji :twisted: ??
Też chciałabym to wiedzieć? :> Tym bardziej, że Agatka obiecała nam ciąg dalszy :>[/quote]

To już wiemy , czemu wczoraj była tylko jedna ;) !! Albo przynajmniej się domyślamy :lol2: !! Widocznie inny temat był cieakwszy :lol2: !!!
epsztajnek pisze:UWAGA !
Agata dziś będzie nurkować !


Nie wierzyłem , kiedy Jarosław powiedział , że Agata będzie zanurzać się w wodzie :shock: ?? :shock:


Ale w sumie to myślałem , że raczej będzie na basenie :lol2: !! :D :D

No i dlaczego nie widziałem pierwszej relacji :( !! cholera odsypiałem wczorajszą majówkę :hmm: !! :hmm:
W każdym razie obiecała to. Notko, ponieważ dziś idę do pracy, poluj na ujęcia Agatki przebierającej się w piankę.
Chociaż Powidz to nie Sydney i takiego widoku jak redaktor Łukasik raczej nam nie zafunduje...
No niestety :/ !!! Pokazali ją już ubraną w skafander :/ !! Ale dobre i to - to w końcu niecodzienny widoczek :tanczy: !! :tanczy: Boski widok :tanczy: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

:shock: :shock: :shock: Agata będzie dziś nurkować? :shock: :o :shock: W takim razie nie odchodzę od telewizora :D

A golf ma ten sam, który miała wczoraj :> Czyżby nagrywała te relacje wczoraj :roll:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze::shock: :shock: :shock: Agata będzie dziś nurkować? :shock: :o :shock: W takim razie nie odchodzę od telewizora :D
Nie odchodź , bo obiecali ciąg dalszy :lol2: !! Agatkla nurkowała na płytkiej wodzie , więc chyba nic złego jej się nie stanie :lol2: !! :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
A poza tym :arrow:
A golf ma ten sam, który miała wczoraj :> Czyżby nagrywała te relacje wczoraj :roll:
To nie są livey na żywo , więc możemy być spokojni o to , że Agatka nam się nie utopiła wczoraj :lol: !! :lol:

Bo taki ciężki ten sprzęt musiał dźwigać na plechach no i chyba nie do końca doświadczona jest , to też rodzi pewne ryzyko :roll: ?? Ale już spokojnie -wszystko będzie dobrze :) !!

Ciekawe jakie będą dalsze relacje :) ?? Czy zabrali ze sobą kamery ,które można zanurzać w wodzie :) ?? Bo mikrofon pani instruktorka kazała odłożyć Agatce i oddać komuś :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Agata to potrafi wrócić w wielkim stylu :D
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

...i zniknąć w wielkim stylu też potrafi :lol:

Może będą nadawać relacje spod wody? :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Agata to potrafi wrócić w wielkim stylu :D
:arrow:
Ano potrafi i cieszę się ogromnie , że w końcu się zdecydowała , bo zaczynałem już wątpić w to , że kiedykolwiek nasza sytuacja - sytuacja fanów się polepszy :rozglada: ?? :lol2: !!

...i zniknąć w wielkim stylu też potrafi :lol:
Nie wierzyłem w to , co widzę :lol2: , kiedy Agatka znikała pod wodą !! :shock: ?? Prawie tak jak wtedy , kiedy oglądałem relacje z Argentyny :lol2: !! :D
Może będą nadawać relacje spod wody? :D
Może :lol2: ?? :rydzyk: :rydzyk: Ale ja bym wolał , żeby lepiej zrzuciła ten skafander :rydzyk: !! :lol2: !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że pięknej kobiecie pięknie w każdym stroju :lol2: :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Owszem , to nie ulega żadnej wątpliwości :lol2: !!

Tylko , że ta piękna kobieta gdzieś znikła i już sie zaczynam martwić :rozglada: ?? W końcu to chyba była jej pierwsza lekcja nurkowania :rozglada: ?? choć wyglądało jakby była to lekcja dla średnio zaawansowanych :rozglada: ??
ale relacji już więcej jak na razie nie było :rozglada: ?? :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
t-t6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 09:24
Lokalizacja: P-ń

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: t-t6 »

czy jest możliwość aby ktoś z Was wrzucił filmiki z Agatką na rapidshare?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Takie prośby to do zmotoryzowanych ...... :hmm: znaczy się do ludzi ze sprzętem nagrywającym :lol2: !! Ale też nie wiem, czy spełnią twoją prośbę , bo wiesz , że tvn ściga za rozpowszechnianie filmów i ich logo :twisted: !! :hyh:


Te cholery napisały , że ciąg dalszy nastąpi , a nie nastąpił :twisted: !!

Oni z nami się droczą ewidentnie :twisted: !! :twisted: Ale pal ich licho -dla Agatki zniosę każde upokorzenie i każdy cios z ich strony :) !! :aniol: I mam nadzieję , że nic złego podczas tego nurkowania się nie stało :rydzyk: !! Że nie będzie trzeba czekać na następnąrelację Agatki tyle i ile ostatnio :twisted: !! :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

Kurcze, a mieli puscic jeszcze jedna relacje po 10, tak przynajmniej redaktor Kuźniar zapowiadal. Ale cos chyba zmienili plan, bo sie nie doczekalam, a potem to wyszlam w swiat i w glebi duszy liczylam na Wasze slowne i foto relacje. I sie nie przeliczylam! :jupi:
Agata od zadan specjalnych, idealnie nadawalaby sie na dziewczyne Bonda. :lol2: A ten caps jest po prostu boski:
:arrow:
not that kind pisze:Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości