Agnieszka Wróblewska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Agnieszka WrĂłblewska

Post autor: TVN_FAN »

Czy wie ktoÂś czy p.Agnieszka juÂż urodziÂła i czy urodziÂła synka czy cĂłrkĂŞ??Wie ktoÂś coÂś z wiarygodnego ÂźrĂłdÂła??
Ostatnio zmieniony sobota 13 paź 2007, 09:24 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A kogo to obchodzi :?: :?: :?: ;/
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No tak, jak zwykle starzy mili dla nowych forumowiczow, bardzo ci dziekuje mikasur za mile slowa dla nowego kolego :evil:

WrĂłblewska to juÂż chyba urodzila, bo ostatnio nie widaĂŚ juÂż, zeby byla taka gruba, jak jeszcze niedawno. A zresztÂą ja nie wiem, bo juz sie ferie skonczyÂły :(

Obrazek
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Mikasur w ogĂłle jest uroczy<a> :D

Otó¿ Aguœ jest w ci¹¿y. Niestety nie mogê ogl¹daÌ Raju bo mam szko³ê... [szko³a uczy ] Ale chyba ju¿ urodzi³a bo przez d³ugi czas (w tamtym tygodniu) by³ Irek. :-)
Żartowałem.
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Agi nie ma od 18.02, wiĂŞc juÂż chyba urodziÂła. Zamiast niej 'Graj..' prowadzi MaÂłgosia na zmianĂŞ z Irkiem. :wink:

ZdjĂŞcie z 18.02.05r.

Obrazek
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Przepraszam Ciebie TVN_FAN i wszystkich tych, ktĂłrych uraziÂłam. Sorcia, wczoraj !!!tragiczny!!! dzieĂą i stÂąd taki niemiÂły post. Wybaczcie. KaÂżdemu siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

mikasur pisze:Przepraszam Ciebie TVN_FAN.


Nie ma sprawy ;-) ja siĂŞ nie gniewam:-)
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

mikasur
MoÂże i na poczÂątku dla mnie tez byÂłaÂś niemiÂła ale ja takÂże siĂŞ niegniewa :)
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

DziĂŞx. :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Dzisiaj sÂą urodziny Agnieszki, wiĂŞc ÂżyczĂŞ jej z tej okazji wszystkiego najlepszego. :wink:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Agnieszka WrĂłblewska-Nowa prowadzÂąca kulisy

Post autor: piotrek888 »

Od 13 paÂździernika widzowie TVN Siedem mogÂą podglÂądaĂŚ jak tworzy siĂŞ taneczne show „You can dance – Po prostu taĂącz!”.
„Kulisy You can dance - Po prostu taĂącz!” to cotygodniowy program pokazujÂący rywalizacjĂŞ i napiĂŞcie uczestnikĂłw nie tylko na parkiecie. ProwadzÂąca program, Agnieszka WrĂłblewska relacjonuje przebieg przygotowaĂą do poszczegĂłlnych odcinkĂłw show oraz rozmawia z jego uczestnikami.

W kaÂżdym z odcinkĂłw widzowie TVN Siedem bĂŞdÂą mogli obejrzeĂŚ kulisy programu na Âżywo czyli: przymiarki ciuchĂłw, treningi, odczucia uczestnikĂłw po prĂłbnych wystĂŞpach, wraÂżenia po programie na Âżywo oraz rozmowy z uczestnikami, ktĂłrzy opuÂścili program.

ProwadzÂąca: Agnieszka WrĂłblewska

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czy tak trudno jest poszukaĂŚ odpowiednich tematĂłw? :?

ZarĂłwno o Agnieszce WrĂłblewskiej :arrow: viewtopic.php?t=859 jak i o "You can dance - po prostu taĂącz!" :arrow: viewtopic.php?t=2974&start=210 sÂą tematy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Czy temat pt: "Ci¹¿a Agnieszki Wróblewskiej??" to jest temat o jej pracy bez przesady :?
monetowy_chlopak

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: monetowy_chlopak »

Co sądzicie o Adze? Lubicie ją. W którym programie najlepiej się sprawdzała :?: Prowadziłą m.in "Wyścig po kasę w TVN 7, "Hej - nał show" w TVN, "Fabrykę gry" w TVN, "Tele grę" w TVN, "No to gramy!" w TVN i i wiele innych. Obecnie prowadzi "Fabrykę gry" w TVN.

Agnieszka w "hej - nał show":
Obrazek

Agnieszka w "Wyścigu po kasę"
Obrazek

Agnieszka w "Fabryce gry":
Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: ~ »

Jeśli chodzi o takie teleturnieje to pani Agnieszka jest profesjonalistką. Ale najbardziej ją lubiłem w Tele Grze :).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 77 gości