Magdalena Kaliniak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:No i Dorota Rojek znalazła się w Polsacie Ściślej mówiąc obecnie prowadzi serwisy w TV Biznes, natomiast wkrótce zawita do Polsatu News
Fajnie :D Cieszy mnie,że dawna ekipa Kroniki krakowskiej sobie dobrze radzi i wypłynęła na szersze wody na przykład:Magda K,Zbigniew Łuczyński,własnie Dorota Rojek..czy nawet przelotem Anne Żurek widziałem :spiewa: Pozmieniali się trochę 8)
Jeśli chodzi o bohaterkę główną to ostatnio coś mi z nią nie po drodze. Albo to Jej nie po drodze z ''Wydarzeniami''?
No właśnie ja praktycznie nie widuje Jej :( Pewnie jutro się objawi,a ja pewnie znów nie dam rady Jej oglądnąć :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Magda dziś w Wydarzeniach :tanczy: Teraz to ja już nie wiem kiedy ona tak naprawde prowadzi te Wydarzenia :hmm:
Nie wiem czy to moje wrażenia czy rozjaśniła trochę włosy :D Cóż tu wiecej mówic:Magda jest świetna :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No nie mogę skończyć pisać o tym Polsat News. :lol2: Znalazło też się tam miejsce dla Naszej przeuroczej Kalinki. :tanczy:
Dla zainteresowanych, filmik można pobrać tutaj :arrow: http://www.zshare.net/download/13285259385776d1/ :jupi:
źródło: TinkiWinki, mediasite.boo.pl
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ach to wspaniale :jupi: Wspanialej by było gdybym miał dostęp do tego kanalu :spiewa: Grzechem byłoby nie wykorzystać takiego talentu :aniol: Sciągłem sobie ten fragment.Jakas taka inna tam jest żywsza :tanczy: Głos poprostu fantastyczny :brawa: A na końcu ten Maciej Cholewiński z którym Kalinka się łaczyła to nie brat czasami Michała :?: Bo strasznie podobny :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Wspanialej by było gdybym miał dostęp do tego kanalu
Skąd ja to znam :mhm: Mam nadzieję, że wkrótce doczekam dnia, w którym rozbudzi mnie Kalinka :tanczy:
Sciągłem sobie ten fragment.Jakas taka inna tam jest żywsza Głos poprostu fantastyczny
Głos fantastyczny, ale odniosłem wrażenie, że również stremowany. :rozglada:
A na końcu ten Maciej Cholewiński z którym Kalinka się łaczyła to nie brat czasami Michała?
To samo sobie pomyślałem. Nie jest to jedyny taki przypadek, bo serwisy prowadzi np. Alicja Rojek :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Skąd ja to znam Mam nadzieję, że wkrótce doczekam dnia, w którym rozbudzi mnie Kalinka
No byłoby wspaniale :rydzyk: :tanczy: A jest już pewne ,że będzie poranną rozbudzaczką :aniol: ??
Głos fantastyczny, ale odniosłem wrażenie, że również stremowany.
No może troszeczkę,ale mi się nawet lekko stremowana świetnie ogląda :lol2:
To samo sobie pomyślałem. Nie jest to jedyny taki przypadek, bo serwisy prowadzi np. Alicja Rojek
Zdolni bracia więc nic nie mówie :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No byłoby wspaniale A jest już pewne ,że będzie poranną rozbudzaczką ??
Tam dyżury mają zmienne - raz rano, raz popołudniu, raz wieczorem. Uważam, że lepiej, bo nie ma przy tym takiej monotonii. :D
No może troszeczkę,ale mi się nawet lekko stremowana świetnie ogląda
Mimo wszystko, nie życzę Jej tego. :lol2:
Zdolni bracia więc nic nie mówie
Też generalnie nie mam nic przeciwko. Gorzej jakby byli w jednej stacji - ludzie zaczęli by zarzucać protekcję. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Tam dyżury mają zmienne - raz rano, raz popołudniu, raz wieczorem. Uważam, że lepiej, bo nie ma przy tym takiej monotonii.
Ano pewnie,że lepiej :lol2: Ale znowu trudniej przypilnować taką delikwentkę ,kiedy się objawia :lol2:
Mimo wszystko, nie życzę Jej tego.
Bez obaw,zaraz bedzie tam śmigać :tanczy:
Też generalnie nie mam nic przeciwko. Gorzej jakby byli w jednej stacji - ludzie zaczęli by zarzucać protekcję.
Właśnie,ale zaznaczam dla pewnosci ,że nie pisałem tego w tym sensie.

A tak teraz sobie myślę,że może i lepiej ,że narazie nie mam tego PN ,bo by cieżko było odejsc od tv :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ano pewnie,że lepiej Ale znowu trudniej przypilnować taką delikwentkę ,kiedy się objawia
Ja na razie to tam prezenterów od groma. Wczoraj inni, dzisiaj również. Sytuacja wyklaruje się pewnie dopiero jesienią. :aniol:
Bez obaw,zaraz bedzie tam śmigać
Dałem znać TW, by od czasu do czasu podrzucał filmiki różnych prezenterek. :rozglada:
Właśnie,ale zaznaczam dla pewnosci ,że nie pisałem tego w tym sensie.
Nikt tego nie mówi. :stop: Chodziło przecież o samo zwrócenie uwagi. :lol2:
A tak teraz sobie myślę,że może i lepiej ,że narazie nie mam tego PN ,bo by cieżko było odejsc od tv
Jak na razie to ja tylko żałuję, że nie mam jakiegoś urozmaicenia. :rozglada:
Ale podobno ten kanał mało informacyjny jest. :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ja na razie to tam prezenterów od groma. Wczoraj inni, dzisiaj również. Sytuacja wyklaruje się pewnie dopiero jesienią.
Skąd Ty taki zorientowany :?:
Dałem znać TW, by od czasu do czasu podrzucał filmiki różnych prezenterek.
Całe szczęscie ,że w sporej mierze lubimy te same :jupi:
Nikt tego nie mówi. Chodziło przecież o samo zwrócenie uwagi.
Tak,zasygnalizowałem pewne fakty :spiewa:
Jak na razie to ja tylko żałuję, że nie mam jakiegoś urozmaicenia
Jak to nie,mało Ci DGS w barwach narodowych :grozi: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Skąd Ty taki zorientowany?
Pisałem u Sakosi - jestem czujny jak ważka. :lol2:
Całe szczęscie ,że w sporej mierze lubimy te same
Jak na razie to mi się tylko powiększa wybór. :aniol:
Tak,zasygnalizowałem pewne fakty
Ostrożności nigdy nie za wiele. :stop:
Jak to nie,mało Ci DGS w barwach narodowych
Rozwiń skrót DGS. Domyślam się o co chodzi, ale nie mam 100-procentowej pewności. :rozglada: :spiewa:

PS. Ale rozbujaliśmy wątek. :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Pisałem u Sakosi - jestem czujny jak ważka.
No to bardzo dobrze-nie trac Kalinki z oczu :tanczy:
Rozwiń skrót DGS. Domyślam się o co chodzi, ale nie mam 100-procentowej pewności
Dorota Gardias-Skóra :lol2:
PS. Ale rozbujaliśmy wątek.
Trochę tak,ale nie ma co się dziwić ,bo Kalinka do wdzięczny temat do dyskutowania :racja:
Dziś była w Wydarzeniach o 15:50 :aniol: Moja jedyna możliwość na ogladanie Jej w czasie pracy :<
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

Coraz cześciej się pojawia w popołudniowych 'Wydarzeniach' - fajnie,bo juz się balem żeby gdzies nie przepadła :cicho:
W nowej scenerii jest jeszcze wyrazistsza,bardzo elegancko się prezentuje.Jeszcze ta groźna muzyczka doskonale z Nią wspołgra :lol2: Na koniec można zauważyć czasami,że występuje w bialych adidaskach :tanczy: Pełen luz :lol2:

Nie wiecie czasem jak tam w PN :rozglada: Czy czasem się pokazuje :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nie wiecie czasem jak tam w PN Czy czasem się pokazuje
Praktycznie tylko w ''Wydarzeniach''.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

Widzę,że stałem się nadwornym opisywaczem Magdaleny :lol2: Ale spoko :D
kamilo pisze:Praktycznie tylko w ''Wydarzeniach''.
Na pewno. :rozglada: Doszły mnie słuchy,że pojawia się też w PN. :aniol: Ale w 'Wydarzeniach' popołudniowych ostatnio często króluje,z czego ogromnie się cieszę. :tanczy:

Znalazłem też w necie,że Kalinka wzięła udział w takiej akcji p.t „Ziemia Sanocka dla Szpitala” 2008 :aniol: Konkretyzując była spikerką i prowadzącą wspólnie z D.Prosieckim z 'Faktów' (również sanoczaninem). :aniol:

Tu jest fotorelacja.Ale trzeba cierpliwie poszukać Magdy (jest na dwóch ujęciach :D ) :arrow:

http://www.ziemiasanocka.pl/index.php?o ... &Itemid=33

Ponadto :lol2: :Sanocki skansen jest jednym z miejsc, gdzie kręcone będą zdjęcia do powstającego filmu Zapomniana wojna - konflikt polsko-słowacki. Tragedia R-XIII. Kilka dni temu w Sanoku i Krośnie odbył się casting. Wyłoniono 26 kandydatów, z których w filmie zagra tylko siedmiu.

Konkretniej :lol2: :

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Jarosław Ruchlewicz, prezes zarządu firmy ''Rohan Media - produkcja filmowa i wydawnictwo'', która jest producentem filmu. Obok scenarzysty historyka i wykładowcy uniwersyteckiego dr. hab. Andrzeja Olejki, pojawią się nazwiska takie jak Krzysztof Mroczkowski (reżyser) z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Bartek Niedźwiecki (oprawa muzyczna) pracownik popularnej stacji radiowej, Magdalena Kaliniak (lektorka) z TV Polsat.

Fajnie,że angażuje się w takie lokalne akcje pomimo mnóstwa zawodowych obowiązków :brawa: ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości