Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

alfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 07:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: alfik »

Jeżeli macie jakiś fragment serwisu informacyjnego prowadzonego przez p. Kaliszewskiego proszę umieście go tutaj, albo link do niego, proszę! pozdrawiam
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Nie wiecie co z Kacprem się dzieje? Założył już swoją firmę ?
alfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 07:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: alfik »

z tego co mi wiadomo "jeszcze" nie założył firmy ale planuje moze po wakacjach?... jak narazie głos Kacpra można usłyszeć w Beverly Hills 90210 na Polsacie codziennie o 10.30 gdzie udziela się jako lektor (czyta pod pseudonimem Ireneusz Królikowski, ciekawe swoją drogą dlaczego? w innych filmach i serialach w których czytał mówił swoje prawdziwe imię i nazwisko) a to na 100% on bo poznaje po głosie...

jezeli macie jakis fragment serwisu informacyjnego, DnŻ prowadzonego przez Kacpra to please wrzućcie link albo wyślijcie do mnie... thnx! pozdro:)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Dzięki za info ale mam jeszcze jedno pytanie

To ma być firma P&R? czy jakaś inna ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

alfik pisze:jezeli macie jakis fragment serwisu informacyjnego, DnŻ prowadzonego przez Kacpra to please wrzućcie link (...)
Wystarczy dobrze poszukać na YT i można znaleźć np. coś takiego. :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=9d8AWbgv7tY :>
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Kurde tak tu gwarno w wątku,że myślałem ,że może Kacper wraca .. :hmm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Włączyłem Polsat o 10:30, no Kacper jako lektor ma jakiś taki "grubszy" głos ale fajnie posłuchać :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Kiedyś trafiłam na BH i z ciekawości wysiedziałam do konca by sie dowiedziec czy to Kacpra głos, bo już gdzieś przedtem wyczytałam, że to on jest lektorem tego serialu emitowanego w Polsacie. No ale jak na końcu przedstawił się tak jak powyżej alfik napisał, to doszłam do wniosku ze ten cały pan Ireneusz ma po prostu podobniutką barwę głosu i tyle. Ciekawe czemu w takim razie Kacper incognito bawił się w czytanie?! Wogóle skad on to imie i nazwisko wytrzasnął, no ale w koncu jakies musiał sobie wymyslić. ;)
Piotrek888, co Wy z tymi firmami PR macie?! Czy jak ktos pracował lub pracuje w tv to od razu jedyną i słuszna opcją kolejnej pracy jest firma PR?! To juz jest powoli nudne. Musimy poczekac i liczyc, ze moze kolega alfik nam kiedys ujawni co tam Kacper dobrego wymyslił.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Ja nie mam nic z P&R tylko kiedyś napisały tak wirtualne media więc na to się powołuję i tylko pytam :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Zapewne Kacper zaskoczy nas profilem swojej firmy, sądzę, że nie będzie to nic związanego z mediami tudzież z pijarem :lol2: No ale poczekamy do 'po wakacjach' i sie może przekonamy.

A Kacpra brakuje w tvn24. Poziom Dnż dosyć ucierpiał na jego odejściu, szkoda, że nie zatrudnili kogoś równie kompetentnego na jego miejsce :roll: Był jedną z niewielu osob, które rzeczywiście trzymały poziom.
alfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 07:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: alfik »

:D Camilo - bardzo dziekuje za link! :brawa: Nika - jak bede mial wiecej info na temat planow zalozenia firmy przez Kacpra to z przyjemnoscia sie tym z wami podziele :) a wracajac do wątku czytania filmów przez naszego ulubionego [bylego]prezentera TVN24 to nie jest on jedynym lektorem ktory czyta pod innym imieniem i nazwiskiem (!) moze kojarzycie takiego aktora- Tomasz Kozłowicz ? on z kolei czyta w TVP1 serial"Szkola zlamanych serc" jako... Jan Czarnielewski

póki co dobrze ze mozna chociaz usłyszeć Kacpra i jego wspanialy glos (np we wczesniej wspominanym BH90210) slyszalem tez jak czytal w kilku innych filmach i serialach (Dotyk anioła, Jestes moim zyciem w tv polsat) a jakies pół roku temu w reality show "Renovate My Family"(Rodzina nie do poznania -rowniez na polsacie) - ciekawostką jest tez to ze w nowszych produkcjach czyta pod wlasnym imieniem i nazwiskiem... pzdr! :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Szkoda tylko, że te filmy nie w moim guście. Przy BH jeszcze można wysiedzieć - w końcu to klasyka gatunku - za to niestety leci nie w porę jak dla mnie. Alfik będę wścibska, ujawnij rąbek tajemnicy jak dobrze znasz Kacpra. 8)
alfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 07:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: alfik »

Wiadomość z ostataniej chwili... Kacper Kaliszewski wrócił do Jedynki PR1 Polskiego Radia, dzisiaj od 22:00 prowadzi Magazyn Polska i Świat - przegląd wydarzeń i komentarze!!!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

alfik pisze:Wiadomość z ostataniej chwili... Kacper Kaliszewski wrócił do Jedynki PR1 Polskiego Radia, dzisiaj od 22:00 prowadzi Magazyn Polska i Świat - przegląd wydarzeń i komentarze!!!
:D Wole żeby wrócił do telewizji. Ale i to też dobre
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

Pełne zaskoczenie, myslałam, że nie wróci, przynajmniej przez jakiś czas do mediów. Ale żeby nie było - to przyjemne zaskoczenie. :D
No to od dziś nastawiam odpowiednią częstotliwość o 22. Akurat będę się przemieszczać czterokołowcem, tym lepiej będzie sie słuchało.
Dzięki za cenne info alfik.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości