Divy

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Divy

Post autor: Adrian ;P »

Też mi się wydaje, że w TVN raczej tego show nie zobaczymy, z powodu braku czasu antenowego... I te 4 osoby, które wezmą udział też mnie jakoś nie zachęcają. Do programu ciągnie mnie tylko dlatego, że Górniak i Doda jak wiemy się nie lubią i może być ciekawie :lol: A program mogliby zrobić w nieco inny sposób tzn. wziąć około 10 sławnych piosenkarzy i zrobić coś na podobnie ''Jak Oni śpiewają''.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Divy

Post autor: r_r16 »

Programu na 90% nie zobaczymy w TVN. Znany powód - brak miejsca w ramówce. Program może byłby fajny, ale bez Edyty Górniak, której nie znoszę.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Divy

Post autor: piotrek888 »

Przepłakałaby całą edycję programu i na tym by się skończyło
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Divy

Post autor: Adrian ;P »

Plejada.pl :

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o nowym programie, którego jeszcze nigdzie nie było, a który chce w Polsce zrealizować znany producent Rinke Rooyens. Holender odpowiedzialny za przygotowanie takich przedsięwzięć telewizyjnych jak: Szymon Majewski Show i Gwiazdy tańczą na lodzie nie ukrywał, że "Diwy" to realizacja jego marzeń. - Zawsze marzyłem o tym, by największe polskie gwiazdy muzyki pop zebrać w jednym miejscu i wykorzystując ich potencjał, wyprodukować megashow – mówił w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy". W tym wypadku "polskie gwiazdy muzyki pop" to Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Doda.

To było pod koniec kwietnia. Co teraz dzieje się z "Diwami"? Powiedzieć, że show znajduje się w fazie embrionalnej to za mało, ale przesadzimy jeśli powiemy, że stawia pierwsze kroki. Raczej raczkuje. – Realizujemy nasz plan krok po kroku. Cykl produkcyjny programu jest bardzo długi. To będzie ogromne przedsięwzięcie, którego realizację zaczniemy jesienią. Program znajdzie się w wiosennej ramówce stacji, która zdecydowała się na jego zakup – mówi w rozmowie z Plejadą Bogna Komorowska-Jędrzejewska z firmy Rochstar.


To jedna z większych zmian, które nastąpiły od naszego ostatniego artykułu o "Diwach". Oczywiście nazwa telewizji, dla której Rochstar tworzy program pozostaje tajemnicą. Reszta to zabiegi raczej kosmetyczne, charakterystyczne dla fazy projektowej. Nieco zmienił się scenariusz, ale nie zrezygnowano z największych atrakcji, takich jak wielki koncert uczestniczek programu w katowickim Spodku. Pozostałe szczegóły trzymane są w ścisłej tajemnicy.

Nadal otwarta pozostaje ilość odcinków "megashow". - Tę decyzję podejmiemy z władzami stacji, która wyemituje program – mówi Bogna Komorowska-Jędrzejewska. – To nasz własny format i dlatego ilość odcinków nie jest z góry narzucona – dodaje.

A co z tytułowymi diwami? Przedstawicielka producenta zapewnia, że gwiazdy podchodzą do udziału w programie bardzo entuzjastycznie, ale na razie nie biorą udziału w żadnych przygotowaniach. Nie entuzjastycznie, a sceptycznie podchodzi do niego Maryla Rodowicz. – Tam cały czas coś się zmienia. Dalej nie wiem czy wezmę w nim udział – mówi wokalistka. Pozostałe diwy nie są aż tak bojowo nastawione. Spokojnie czekają. My też…
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Divy

Post autor: Isadora »

Nie lubię Steczkowskiej, Dody, Górniak, są zmanierowane i sztuczne, dostaję wysypki po 2 minutach słuchania tych pań, ten program nie dla mnie :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Divy

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli program ma ruszyć dopiero na wiosnę myślę, że jest szansa, aby był w TVN! Divy mogłoby wejść zamiast You Can Dance. 3 edycje starczą :) No, ale zobaczymy jak to się potoczy dalej i która stacja to wyemituje :D Osobiście uważam, że lepiej byłoby zrobić, aby w programie zebrać więcej Polskich piosenkarek tych najbardziej popularnych. No, ale tak też będzie Ok
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Divy

Post autor: DJ Ice »

ktos pisze:Polsat pewno dostanie i znowu beznadziejnie zrobi i będzie kolejna klapa 8)
Myślenie godne pożałowania... Program będzie produkowała FIRMA ROCHSTAR a nie sam POLSAT. To dzięki tej firmie produkcyjnej show muzyczne Polsatu ''Jak Oni Śpiewają'' odnosi sukcesy. Więc nie wiem o jakie ''klapy'' CI chodzi...

No i ten format na pewno pojawi się w ramówce wiosennej słonecznej telewizji - potwierdziła to sama Nina Terentiew, więc wątek wypadałoby przenieść do odpowiedniego działu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Divy

Post autor: kamiltvnfan »

No zobaczymy. Mi osobiście programy emitowane przez Polsat podobają się średnio. Wiem, że producentem jest firma zlecona przez Polsat. JOŚ mają sukces oglądalnościowy jednak nie błyszczą jak TZG...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Divy

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:JOŚ mają sukces oglądalnościowy jednak nie błyszczą jak TZG...
Nie błyszczą, bo to dwa różne formaty. W dodatku Polsat ma konkurencję w postaci TVP1/TVP2, kanały tematyczne też odbierają grono widzów, do tego dochodzi TVN z pasmem filmowym (?), w czasie nadawania JOŚ. Konkurencja sporo. I oto chodzi.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości