Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Mnie się podoba bardziej ta z ABC :) No, ale nasza TVNowska też jest bardzo fajna. W tej ABC wszystko ma takie płynne przejście, wiele produkcji umieszczonych w jednym ujęciu, przechodzący obok siebie bohaterowie różnych produkcji i ta słodka brzydula kręcąca się na fotelu. Nie ma się co dziwić, właśnie ABC jest telewizją jedną z najlepszych na świecie. To właśnie od niej na TVP1 oglądamy ZAGUBIONYCH, na Polsacie GOTOWE NA WSZYSTKO, CHIRURDZY, DOM NIE DO POZNANIA a na TVP2 BRZYDULA BETTY :) No i mają też własną edycję TZG

Aha i gdyby komuś wolno chodziła ta reklamówka na Plejadzie tak jak mi. To podaję linka na YOUTUBE :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=e3LIdTAVE0Y
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://pl.youtube.com/watch?v=yxMC8YSbx-8

Znalazłem kawałek jak kręcili reklame :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Tutaj jest inaczej - w reklamówce TVN Foremniak z Chylińską się tak przepychają. Według mnie będą jeszcze reklamy oparte na tej samej zasadzie co ta ogólna, tylko że będą reklamować poszczególne programy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:Już ktoś o tym napisał :)
Ja. ;)
Adrian ;P pisze:http://pl.youtube.com/watch?v=yxMC8YSbx-8

Znalazłem kawałek jak kręcili reklame :P
Jakbyś przeglądał inne wątki to byś zauważył, że już wkleiłem ten link. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Od września prawdopodobnie zabraknie programów z TVN Style, a Dzień Dobry TVN będzie wydłużone do 11:25. Powód?
Na stronie Twarzą w twarz mamy daty emisji na jesień:
wtorek 21:30
czwartek 11:25
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Albo o 11:00 będzie po prostu program z TVN Style... Wątpię, żeby DDTVN zostało jeszcze bardziej wydłużone.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Marcin »

Przecież programy TVN Style trwają pół godziny, to się zgadza.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Niektóre godzinę... Może więc od września będą o 10:55 tylko te 30 minutowe.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

Wpadka Miszczaka dla wirtualnemedia.pl

program "Teraz albo my" :lol:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Greg Haus »

Pragnę załważyć, iż reklamówka ABC pokazuje tylko znane już widzą od dawna seriale i programy, gdyby takie coś zrobił tvn, to byłaby raczej reklama osobowości stacji a nie programów. Dzięki reklamie tvn - nazwa programu łaczy się trwale z osobowościami - i to uważam sprawia, że jest ona lepsza od tej z ABC!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Greg Haus »

piotrek888 pisze:Wpadka Miszczaka dla wirtualnemedia.pl

program "Teraz albo my" :lol:
Ojej :D A swoją drogą ciekawy czy zmieni się trochę czołówka - bo kiedyś już Sekielski z Morozowski mówili, że chcą ją zmienić - pewnie ze względu na nowe image Sekielskiego :)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Memory »

nie bedzie żadnego tvn-owskiego serialu kryminalnego?

a w tej reklamie ramówki brakuje mi 'teraz my' , 'super niani' i 'ddtvn' .... :?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

I "Heli w opałach", "Faktów", "Co za tydzień", "Pascala", "Kawy na ławę" i innych pozycji. Ale gdyby chcieli wszystkie zareklamować reklama trwałaby za długo - zaprezentowali najciekawsze pozycje rozrywkowe.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

W owej reklamówce pojawiły się: nowy serial (BRZYDULA), nowy show (MAM TALENT) oraz stare pozycje programowe, ale były to programy rozrywkowe (TANIEC Z GWIAZDAMI, YOU CAN DANCE, SZYMON MAJEWSKI SHOW), talk show (KUBA WOJEWÓDZKI) oraz seriale (NA WSPÓLNEJ, TWARZĄ W TWARZ, NIANIA, TERAZ ALBO NIGDY!) oraz teleturniej (MILIONERZY).

Ja odczuwam tą reklamówkę jako promocję starych najlepszych programów oraz dwóch nowych pozycji. Zabrakło mi tam jedynie HELI W OPAŁACH. Widać, że TVN chce tylko wyemitować nowy sezon i zakończyć z produkcją nowych serii. Szkoda tylko, że zabrakło reklamy :(

Najlepiej z całej reklamówki wypadły osoby: Agnieszka Dygant, Joanna Jabłczyńska, Michał Piróg, Magda Walach, Paweł Małaszyński, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Ewa Gawryluk i ekipa MAM TALENT.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

r_r16 pisze:Właśnie w TVN pojawiła się świetna reklama - znani z różnych pozycji TVN trzymali takie kostki z nazwami programów - wszystko przy takiej spokojnej muzyce, w zwolnionym tempie, na końcu te kostki (domino(?)) były poukładane na schodach, a na środku delikatnie pojawiło się logo TVN. Jakoś bardziej mi to pasowało do poprzedniej oprawy graficznej - może to przez małe logo TVN na środku. :) Ogólnie super według mnie! :P
Nie zauważyłem żadnego loga TVN, aby pojawiało się na środku. Może o innej reklamówce mówimy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości