Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: prze_kw »

W wersji telewizyjnej jest, internetowej (na plejadzie) nie ma ;]
Liczą się tylko Fakty.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Dzięki. Tej telewizyjnej nie widziałem. A filmik oglądałem na YOUTUBE. Czy jeszcze czymś różni się wersja z internetu od tej z telewizji?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Jest jedna reklamówka. Czytaj dokładniej posty - w jednym z nich napisałem, że na plejadzie reklama jest bez logo, a na antenie na końcu pojawia się jeszcze logo TVN.
r_r16 pisze:wczoraj o 19:53: No dokładnie to - tylko na antenie na końcu pojawiło się jeszcze logo TVN na środku. Coś mi mówi, że w ten sposób również będą zrealizowane reklamy poszczególnych pozycji TVN. ;)
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Wiem, że jest jedna. A moje pytanie było z ironią. Teraz wiem, że są dwie wersje - ta z youtube, plejady i ta z telewizji :) Nie ma co się denerwować :)
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Jeżeli chodzi o zwiastun nadchodzącej ramówki to jestem mile zaskoczony. Bardzo mi się podoba i muszę stwierdzić, że telewizja TVN się postarała. Ktoś tu wspomniał, że nie ma Heli... Otoż w reklamówce telewizyjnej są przedstawione tylko hity ramówki TVN. Hela w Opałach czy Sędzia Anna Maria Wesołowska to pozostałe punkty ramówkowe.

Ramówka tegorocznej jesieni niestety mnie nie zaskoczyła. Kilka zmian i tylko dwie nowości. To za mało. Liczę na "MAM TALENT", który w tym roku przebije wszystkie stacje telewizyjne, nie tylko zwracając uwage na kontrowersyjnych jurorów, ale uczestników i samą formułę programu.

Mam jeszcze jeden dylemat co do programu "Dzień Dobry TVN". Przypominam, że nie wydano żadnego komunikatu w sprawie odejścia Marcina Mellera. A Szymon Hołownia po prostu tylko dochodzi do ekipy prowadzących ten program !
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Ale sam tego programu prowadził nie będzie, a że reszta prowadzących "dobrana" w pary duet Rusin - Hołownia wydaje się (prawie) pewny.
lukaasz777 pisze:Kilka zmian i tylko dwie nowości.
Nowości 3 - Mam Talent, Brzydula i Generał + 2 seriale produkcji amerykańskiej. Na więcej miejsca raczej nie ma - ramówka jest bardzo "ciasna". Z tego właśnie powodu nie zobaczymy jesienią drugiej serii "39 i pół" oraz nowego "Naznaczonego".
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Ktoś tu wspomniał, że nie ma Heli...
Ja wspomniałem. I dziwi mnie to trochę, no ale przynajmniej NA WSPÓLNEJ dali :)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Memory »

mogli by zrobic dwie reklamy na bazie tego samego pomysłu zeby zaprezentowac wiekszosc tvn-owskich propozycji (w11, hela, teraz my, fakty itd.... )

reklama poszczególnych propozycji jak ktos tu juz myslała tez była by dobra, poczekamy zobaczymy, na drugą pewnie nie, ale na konkretne ..moze i zobaczymy, mam nadzieje.
kiedys przewazały seriale kryminalne a teraz zero??? :spiewa: protestujemy kryminalnych chcemy!

a co do Hołowni to mam nadzieje, ze nie zastąpi Mellera, narazie o tym, że ona odchodzi wiadomo tylko z plotkarskih portali :stop:

czyli ta reklama na plejadzie a 'oryginalna' w tvn się różni tylko logiem na koncu?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Tak różni się tylko tym, że w jednej jest logo, a w drugiej nie ma.

Jedna reklama całkowicie wystarczy - reklamowane są najciekawsze pozycje. Poza tym nie wyobrażam sobie Sędzi Anny Marii Wesołowskiej biegającej z kostkami z nazwą swojego programu. :lol2:
protestujemy kryminalnych chcemy!
Kryminalni odeszli i pogódź się z tym, a żądanie ich powrotu w co drugim poście nic nie da.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiiloo »

ale to logo powinno byc jak dla mnie jakos ladnie wyszczegolnione, troche niknie z tymi tabliczkami, taki mala szpileczka w dzieło ode mnie :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Mnie najbardziej rozśmieszyła w tej reklamie Tyszkiewicz :P Wszyscy coś trzymają, a ta siedzi na tej ławce jak dama :lol:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiiloo »

no bo nia jest :P szkoda ze jeszcze nie pali papieroska :D
TVN innowacja i nowoczesność...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Memory »

r_r16 pisze:
protestujemy kryminalnych chcemy!
Kryminalni odeszli i pogódź się z tym, a żądanie ich powrotu w co drugim poście nic nie da.
w co drugim? tylko w jednym.
Kuba: Już koniec przekomarzania się? :>
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Jak ta się przyjrzeć to Rusin i Wojewódzki też nic nie trzymają (Wojewódzki pojawia się dwa razy w reklamówce - reklamuje swój program i "Mam Talent"). :P
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Każda reklama trochę coś oznacza i nazwiązuje, np. przepychanki między jurorami YCD. Nie do końca wiem co miała znaczyć przepychanka między Martą (Joanna Jabłczyńska) i Ewą (Ewa Gawryluk) :) z NA WSPÓLNEJ. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości