TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: r_r16 »

Znowu nowe logo? Co oni tacy niezdecydowani? :P Same zmiany oprawy graficznej i logo nic tu nie pomogą jeśli zamiast programu informacyjnego będą emitować kreskówki itp.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Niech emitują kreskówki. Ważne, że jest to odskocznia od tego co w TVP, TVN i Polsacie :)) Wreszcie obejrzę wszystkie serie SIMPSONÓW. Szkoda, że żadna z komercyjnych stacji nie dała takiej szansy wcześniej. Wiem, że na TVP leciało ale nie wszystkie serie a CANAL+ nie mam :(
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: FanPewnejStacji »

I bardzo dobrze ze poleci na Pulsie. Tylko sie zastanawiam jaka bedzie wersja. Czy ocenzurowana, czy zwykla
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

TV Puls jest znana z cenzurowania filmów :) Więc pewnie i SIMPSONOWIE będą ocenzurowani. Tym bardziej, że emisja jest zaplanowana na bardzo wczesną porę - 18:30.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: TV Puls

Post autor: qmate »

W najnowszym TeleTygodniu jest reklama programu "Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?" Ciekawostką jest, że w reklamie pokazane jest jakieś nowe, zupełnie inne logo. Czy ktoś wie, czy może na jesieni zmieni się logotyp, oprawa graficzna stacji?
//////////
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Oczywiście, że się zmieni. Oto nowe logo:

Obrazek
FOTO: forum.media2.pl


Logo proste, ładne - ogolnie klasyczne. Czyli to co lubię. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Logo jak na razie mi się średnio podoba. Poprzednie (obecne) prezentuje się lepiej. Zobaczymy jak będzie wyglądało to na ekranie tv. Jak na razie wygląda to trochę jak logo jakiegoś magazynu TV.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TV Puls

Post autor: Greg Haus »

Ogólnie słabe to logo, mam nadzieję, ze oprawa będzie lepsza...
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: FanPewnejStacji »

Za kilka minut rozpocznie sie konferencja prasowa gdzie zostanie zaprezentowane nowe logo, i oprawa graficzna stacji, wraz z propozycjami na jesień. Nowe logo jest naprawde całkiem fajne. Bardziej podoba mi sie od obecnego. Zreszta, trzeba poczekac na calosc, wtedy bedzie mozna oceniac.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TV Puls

Post autor: Marcin »

Stacja, która zmienia logo częściej niż Polsat; stacja, która z dnia na dzień wywala całą załogę newsów, a potem proponuje im powrót do newsów... chyba nie ma co liczyć na zaufanie widzów.

A poprzednie logo było naprawdę estetyczne (ładniejsze od nowego).
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

To będą te Newsy na Pulsie czy nie?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Stacja, która zmienia logo częściej niż Polsat; stacja, która z dnia na dzień wywala całą załogę newsów, a potem proponuje im powrót do newsów... chyba nie ma co liczyć na zaufanie widzów.

A poprzednie logo było naprawdę estetyczne (ładniejsze od nowego).
Myślę, że przeciętny widz taki jak Jan Kowalski, który wraca z pracy zmęczony i skacze z kanału na kanał nie myśli w ten sposób: "Ta stacja zmienia 10 razy logo, grafike, programy to ja jej nie zaufam i nie będę oglądał albo będę ją omijał". Ten przeciętny polak siada przed tv i patrzy w program albo ogląda co mu się nawinie. I taki zmęczony informacjami z kraju przełączy sobie na Simpsonów a taki, który ma problemy przełączy sobie na CO MASZ DO STRACENIA? Jeszcze inny obejrzy Nie-Dzielnego kierowcę i w tym momencie dla niego naprawdę nie będzie ważne czy logo jest czerwone, zielone, w kwadracie czy w kółku. Po jakimś czasie znajdzie coś dla siebie w jakiejś stacji, przykładowo Puls. Co inne maniacy TV, którzy staną się albo fanami albo wrogami TV Puls. Oni tylko widzą plusy swoich ulubionych stacji np. TVN i widzą same minusy innej. A inną grupą są jeszcze osoby, którym zupełnie jest obojętne co oglądają, ważne żeby grał odbiornik.

Dziękuję
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Do Pulsu powracają informacje! Program ''Wydarzenia dnia'' emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 22.00. Poprowadzi: Igor Janke. Dział informacyjny będzie liczył ok. 30 osób, z czego część stanowić będą byli reporterzy ''Puls Raportu''. W stacji znajdzie się też miejsce m.in. dla Łukasz Sobolewskiego, niedoszłego prezentera ''Dzień dobry TVN''. Więcej: http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... V_Puls.htm
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... _wideo.htm

To jest link do nowej oprawy graficznej TV puls :)

Mnie się podoba, wg mnie lepsza od poprzedniej ;) Na pewno muzyczka lepsza ;) Grafika na poziomie, logo ładnie się komponuje :)

Fajne Puls ma reklamy. Takie troche pod TVN podchodzą:
MILIONERZY MOGLIBY SIĘ UCZYĆ OD 5KLASISTÓW.
NIEWAŻNE CO NA WSPÓLNEJ. WAŻNE CO U SIMPSONÓW :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: r_r16 »

Oprawa ładna. Nawet bardzo. Przynajmniej ten jeden ident. Logo fajnie się prezentuje w tej oprawie.

Co do tych reklam - czemu akurat pozycje TVN? :P :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości