Ewa Gajewska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Ewa Gajewska

Post autor: arczi »

Obecnie prezenterka Polsatu News, najczęsciej pojawia się w paśmie To jest dzień. Od jakiegos czasu obserwuję jej dokonania na tle dziennikarskim i jestem pod ogromnym wrażeniem :D
Zaczynała w Radiu Wawa jako prezenter wiadomości oraz ich wydawca, poźniej miała małą przygodę z Superstacją...
Według mnie jest najlepszą prezenterką w kanale informacyjnym Polsatu, no i muszę o tym wspomnieć- jest baardzo ładna :D No i ten spokojny aksamitny głos :D Jestem pewien, że przed nią spora kariera.

http://www.youtube.com/watch?v=xHx3bBMDiA8 :arrow: Tutaj probka jej zdolności :lol2:

Ach gdyby tak jakis programik w parze z Magdą Sakowską tam poprowadziła, to byłbym wniebowzięty :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Ewa Gajewska

Post autor: Nika »

O, to ta przeurocza pani z Polsat News. Dobrze, że ktoś się podkusił i założył tutaj wątek o niej. PN nie za często oglądam, ale jak się zdarzy to zazwyczaj Gajewska gospodarzy serwisom. Całkiem nieźle sobie radzi, tuż obok Kaliniakowej to kolejna ciekawa persona wystepująca pod szyldem Polsatu. Opanowana, profesjonalna, miły dla ucha głos no i cudna aparycja.
arczi pisze:Ach gdyby tak jakis programik w parze z Magdą Sakowską tam poprowadziła, to byłbym wniebowzięty
Jak dojdzie do tej wiekopomnej chwili, to pewnie rodzina będzie musiała Cię cucić pod telewizorem.
Ale marzenia się spełniają i staja się bardziej realne w okolicach grudnia. Nie tylko ze względu na Świetego Mikołaja. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:O, to ta przeurocza pani z Polsat News.
O i to jest właśnie problem :hmm: Nawet nie to , że przeurocza :nie: :lol2: Tylko , że Polsat News :rozglada: A dokładniej problemem jest to , że go obecnie nie mam. :uhh:
Ale mimo tego też Ewę dostrzegłem :tanczy: Czyli coś w Niej jest :tanczy: Bardzo dobrze , że SS to był tylko epizod w Jej karierze , która mam nadzieje będzie rozkwitać coraz to okazalej :aniol: Widać , że po zmianie pracy odżyła , tam w SS to była takim trochę smutaskiem :rozglada: Teraz jest uśmiechnięta , pewna siebie w pozytywnym znaczeniu :aniol:
Widzialem pare urywków serwisów i bardzo porządnie to wyglada :D Z całą stanowczością i przekonaniem mogę dołączyć Ewe do grona prezenterek , których głos mnie zachwyca.Ktoś gdzies pisał , że jest nie bardzo pasujący do newsowej telewizji :rozglada: , ale ja się kompletnie nie zgadzam :nie: Takie stylowe , czyste , kojące brzmienie - to Jej olbrzymi atut :brawa: I strasznie podoba mi się Jej ' zapraszam na informacje ' POLSAT NEWS ' To tyle z obserwacji , mam nadzieje w przyszłości na więcej styczności z Ewą w moim telewizorze :aniol:
arczi pisze: i muszę o tym wspomnieć- jest baardzo ładna
Czy ja wiem czy musisz :lol2: Przecież to widać :tanczy: Śliczna jest - to fakt :lol2:

Ja bym Ją dokoptował do popołudniowych Wydarzeń.To by było świetne rozwiązanie. :cicho:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Ewa Gajewska

Post autor: piotrek888 »

Tam jest jeszcze taka jedna fajna pani bardzo podobna do tej również nie wiem jak ma nazwisko ale prowadzi program publicystyczny może ktoś wie jak ma nazwisko ?
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Maxxx, musisz sobie skombinować Cyfrowy Polsat, jak będziesz Magdę S podziwiał od grudnia :> No ale do rzeczy, wszak to wątek o Ewie :lol2: Ale miło mi widzieć, żescie również pokłady talentu w tej Pani dojrzeli :lol2:
Dokładnie, w Polsat News Ewa wręcz promienieje, widać że praca tam jej służy. Pozwolę sobie zapożyczyć capsiora made by Tinki coby pokazać tu we wątku jak wygląda Pani Gajewska :D

Obrazek Obrazek

Jestem niezwykle rad, że moja Polsatowska ulubienica dosyć czesto bywa na wizji, ale nie ma sie co dziwić. Wszak jest tam zdecydowanie najlepsza :lol2: Maxxxie pełna zgoda, głos jest fantastyczny, taki delikatny, niezwykle milo się słucha. Również bym ją z miłą chęcią podziwiał w Wydarzeniach, mogłaby zastąpić Kwiatkowskiego, którego nie darzę wielką sympatią :lol2:
piotrek888 pisze:Tam jest jeszcze taka jedna fajna pani bardzo podobna do tej również nie wiem jak ma nazwisko ale prowadzi program publicystyczny może ktoś wie jak ma nazwisko ?
Nie wiem dokładnie o kogo chodzi, ale może była to Agnieszka Gozdyra? W sumie jak sie patrzy z oddali to tak nawet nawet podobne są :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Ewa Gajewska

Post autor: piotrek888 »

Tak właśnie Ona dzięki za nazwisko :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od początku istnienia stacji, obserwuję całą załogę Polsat News. Ewa jest jedną z lepszych prezenterek. Szkoda tylko, że zniechęciłem się do niej na samym początku - szybkie mówienie w połączeniu z dynamicznym tłem sprawiało, że nie mogłem się skupić na przedstawianych przez nią informacjach. Wiem, że ostatnio jest już znacznie lepiej, choć nie mogę na nią natrafić. Jest jedną z najlepiej rokujących prezenterek na przyszłość. Zachęcam również do poszperania sobie w sieci - można znaleźć z Nią sporo filmików.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A w dniu dzisiejszym Ewka chyba zadebiutowala na antenie duzego Polsatu :jupi: Ścislej mowiac miala serwis o 8:00 w Poranku :aniol: Bo juz to tak wygladalo jakby ktos Jej nie chcial pozwolic pokazac swych umiejetnosci tym biednym widzom bez PN. Mam nadzieję, ze bedzie czesciej porankowe pasmo odwiedzac chociaz szkoda, ze te serwisy takie krotkie :roll:
Capsow niestety nie mam, moze inni zwolennicy ( :lol2: )upolowali :>
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Ewa Gajewska

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Capsow niestety nie mam, moze inni zwolennicy ( :lol2: )upolowali :>
A upolowali :D Trzeba tu co jakis czas ożywiać wątek pięknymi obrazkami. Na początek jeden w wersji extra :arrow:

Obrazek

Ewa w końcu sie zebrała rano z łóżka i zdążyła na poranny program. Jakoś mam wrażenie, ze jest śpiochem, zawsze na popołudnie do pracy. Dziś jednak od 7 sprawiała, że początek dnia był przyjemniejszy.
Oby więcej takich osob w telewizji- połączenie urody i klasy z profesjonalizmem i powagą :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazki chyba mówią same za siebie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W końcu jakaś odskocznia od dotychczasowych prowadzących o poranku. :jupi: Fenomenalna kobieta. :D Ta charyzma, żywiołowość i profesjonalizm od rana są nie do podrobienia - Ewa biję na głowę większość redakcyjnych koleżanek. :tanczy:
arczi pisze: Jakoś mam wrażenie, ze jest śpiochem
Nie sądzę - w Radio Wawa była producentem porannego programu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mała gratka dla fanów. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ewa była dziś jedną z głównych bohaterek materiału Tomasza Machały w ''Wydarzeniach''. Opowiadała o tym, jakie ma problemy z dostępem do Internetu, mimo, że mieszka na Marszałkowskiej - jednej z głównych ulic w Warszawie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewa Gajewska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewa Gajewska

Post autor: epsztajnek »

Ewa jest nie tylko prezenterką , ale i reporterką
(dziś w temacie przecieków egzaminów)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewa Gajewska

Post autor: epsztajnek »

Lepper pytany wczoraj przez cały dzień w wszystkich stacjach o decyzję prokuratury , z rozpędu do Pani Redaktor zwrócił się per "Pani Prokurator" .
Efekt - jak widać :lol2:
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości