[TVP2] Fort Boyard

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy w więzieniu

Post autor: pop »

Za nami pierwszy odcinek "Fortu Boyard". Nie mogę porównywać polskiej wersji do zagranicznych, jedynie kilka razy rzuciłem okiem na oryginalną francuską wersję programu, ale bardzo mi się podoba. Robert Gonera w roli gospodarza jest świetny, Janusz Waiss - również, jedynie Kasia Glinka nieco mnie denerwowała, ale da się przeżyć. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Gwiazdy w więzieniu - Fort Boyard

Post autor: TVN_FAN »

Jako fan francuskiej edycji "Kluczy Fortu Boyard" jeszcze gdy była nadawana w telewizji ATV a tłumaczył bodaj Augustyn Dobrzański pozwolę sobie o kilka słów komentarza :D
Po pierwsze - wielki plus dla TVP2 za pomysł zrobienia tego programu w polskiej wersji. Po drugie - Janusz Weiss podobał mi się średnio. Myślałem ,że będzie bardziej upodobniony do swojego pierwowzoru francuskiego, który był bez wątpienia bezkonkurencyjny. Konkurencje fajne - choć czekam na walkę kobiet w błocie :P To może być coś :P Jedyna zmiana chyba to ta sytuacja jak brakuje kluczy z oddaniem czasu. Nie pamiętam takiej opcji we francuskiej wersji - choć może teraz się zmieniło. Ja mówię o tych odcinkach z telewizji ATV.

Ogólnie mówiąc - cieszę się, że program wrócił na pewno będę go oglądał regularnie i mam nadzieję, że pozostawi daleko w tyle polsatowskie "JoŚ". Dla mnie już pozostawił :lol: bez względu na wyniki oglądalności jakie się na pewno pojawią.
ZIMA
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy w więzieniu - Fort Boyard

Post autor: pop »

Zapomniałem wcześniej napisać: dlaczego wszyscy zawodnicy, którzy przychodzą do Janusza Weissa, witają się z nim słowami "przychodzę do pana (pani :lol2: ) w bardzo nietypowej sprawie"? :uhh: Jakaś reklama? :> Z tego co wiem, to Radio Zet nie jest partnerem tego programu. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVP 2

Post autor: Greg Haus »

Przed chwilą oglądnąłem pierwszy odcinek fortu Boyard i realizacja formatu mnie nie zachwyciła. Gonera też bardzo sztuczny. Sama formuła dość ciekawa, zadania również - ale zagadki za łatwe.

Strona programu dość dobra.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Fort Boyard

Post autor: pawell »

Raczej decyzja o kręceniu II edycji "Fort Boyard" była zbyt pochopnie podjęta. Bowiem pierwszy odcinek oglądało (tylko?) 1 769 070 widzów przy niemal 16 procentowym udziale w rynku. :roll:

Zobaczymy jak się przedstawi sytuacja w tę sobotę. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Fort Boyard

Post autor: Marcin »

pawell pisze:Zobaczymy jak się przedstawi sytuacja w tę sobotę. :)
"Mam talent" prawdopodobnie jeszcze bardziej zmiażdży produkcję "Dwójki".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fort Boyard

Post autor: kamiiloo »

realizacja programu mnie nie zachwyciła, fabuła nudna, wiadomo tvp...
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Fort Boyard

Post autor: TVN_FAN »

kamiiloo pisze:realizacja programu mnie nie zachwyciła, fabuła nudna, wiadomo tvp...
Akurat do fabuły nic tvp nie miało bo to nie ich rodzima produkcja.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Gwiazdy w więzieniu - Fort Boyard

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Ogólnie mówiąc - cieszę się, że program wrócił na pewno będę go oglądał regularnie i mam nadzieję, że pozostawi daleko w tyle polsatowskie "JoŚ".
Niestety nie. :) To "Fort Boyard" zostało daleko w tyle za "Jak oni śpiewają" i jeszcze dalej za "MAM TALENT!". I to do tego stopnia, że Dwójka przesuwa program na 19:00 w soboty. :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Gwiazdy w więzieniu - Fort Boyard

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Niestety nie. :) To "Fort Boyard" zostało daleko w tyle za "Jak oni śpiewają" i jeszcze dalej za "MAM TALENT!". I to do tego stopnia, że Dwójka przesuwa program na 19:00 w soboty. :lol:
No cóż...ludzie nie wiedzą co dobre. A jeżeli zmiana godziny okaże się faktem to będzie to ogromny błąd publicznej bo wtedy już pogrążą ten fajny program (Fakty, Wiadomości).
ZIMA
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fort Boyard

Post autor: kamiiloo »

TVN_FAN pisze:
kamiiloo pisze:realizacja programu mnie nie zachwyciła, fabuła nudna, wiadomo tvp...
Akurat do fabuły nic tvp nie miało bo to nie ich rodzima produkcja.
nie ich rodzima produkcja, ale mają wpływ na to, co wybierają do ramówki.
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Fort Boyard

Post autor: TVN_FAN »

Pewnie, że mają ale uważam w moim subiektywnym odczuciu, że najgorzej nie wybrali. Rażą mnie jednak dwie sprawy - pierwsza to tzw zagadki. Wg mnie są po prostu zbyt łatwe - francuska wersja była pod tym względem rewelacyjna oraz nie pasuje mi do tego programu zadający te zagadki. Ot tyle.
ZIMA
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fort Boyard

Post autor: kamiiloo »

nie wybrali źle, ale ja jakoś nadal utwierdzam się w przekonaniu, że produkcje tvp nie są rewelacyjne
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości