Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Tak jak dziś nasza miss srebrnego ekranu ( :jupi:; gratulacje! ) powiedziała pod koniec magazynu "wracamy na ziemie". :lol2: Po tych konkursach różnych musi byc chwila oddechu. Ale nikt nie powiedział, że przy Joasi nie można odpoczywać. :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poza tym zauważyłem, że Joa mase czasu spędza przy kompie. :cicho: Jak rano widziałem to robiła to samo co popołudniu- czyli zmuszała komputer do pracy .;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Również gratuluje zaszczytnego tytułu Misski Ekranu. W końcu Forumery to jakby nie patrzeć prestiżowa nagroda :D
maxxx pisze:Po tych konkursach różnych musi byc chwila oddechu. Ale nikt nie powiedział, że przy Joasi nie można odpoczywać.
Oj teraz chyba nie łatwo o odpoczynek od Joasi, w końcu 7 dni w tygodniu osacza swoim magazynem ludność, teraz jeszcze w zwiększonym wymiarze minutowym :P No chyba, że właśnie przy pani Joasi się odpoczywa po trudach dnia :D

Ach no i gratuluję drugiego miejsca Joasi kompromisowej :P
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Oj, maxxxiu , myślałem, że zwolnisz mnie dzisiaj z dokumentowania dzisiejszego wystąpienia, a tu zabrakło najważniejszego ujęcia :arrow:
Owszem, Joa przyzwyczaiła nas już do schodzenia z mówniczki, ale dziś mogliśmy wreszcie ujrzeć w pełnej krasie nowe kozaczki Joasi , a i spódnisia dziś jakby krótsza niż zwykle :brawa:
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Oj, maxxxiu , myślałem, że zwolnisz mnie dzisiaj z dokumentowania dzisiejszego wystąpienia, a tu zabrakło najważniejszego ujęcia
Chętnie bym to uczynił, ale z przyczyn niezależnych końcówka nie została nagrana..
Owszem, Joa przyzwyczaiła nas już do schodzenia z mówniczki, ale dziś mogliśmy wreszcie ujrzeć w pełnej krasie nowe kozaczki Joasi , a i spódnisia dziś jakby krótsza niż zwykle
Tak na Nią patrze..jakby ktoś kiedyś powiedział, że Joa tak się rozwinie strojowo to bym lekko niedowierzał. :rozglada:
Spódnica, koszula, kozaczki :shock: Dawniej prawie zawsze dżinsy, a teraz-poprostu potrafi zaskoczyć. :brawa:
Jak na prawdziwą miss ekranu przystało- jeszcze raz serdeczne gratulacje. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Dzisiejsza Lady in Red :tanczy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Epsztajnek, tak wyszło, że dziś końcowe ujęcia też należą do Ciebie. :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Niech ci będzie :rozglada:
Obrazek Obrazek
Zauważcie, że Joa nie przemyka już przykulona chyłkiem, tylko dumnie się rozgląda, jak na Gwiazdę przystało :brawa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Zauważcie, że Joa nie przemyka już przykulona chyłkiem, tylko dumnie się rozgląda, jak na Gwiazdę przystało :brawa:
Tak. :tanczy: A dziś nasza Gwiazda przeszła samą siebie. Tak się wystroiła, na przekór temu co za oknem. Ale co tam jakaś tam pogoda nie będzie się panoszyć. :lol2: Capsów brak :( Mam nadzieję do czasu. :>
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Precz ze sztywnymi marynarkami :brawa: :brawa: :brawa:
Joanno, jesteś boska :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Joanno, jesteś boska :aniol:
Chapeaux bas! :aniol: No tak, co ja to miałem napisać.Aaa wiem; niepowetowana strata, Joasia nieobecna w PZP. Jutro się dowiemy czy to długi weekend czy może czwartkowy wyjątek.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Joasia i Beata wybrały się wczoraj na imprezę Maskarada Party - nie liczcie nie przebrały się ! :D
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Herman »

maxxx pisze:
Joanno, jesteś boska :aniol:
Chapeaux bas! :aniol: No tak, co ja to miałem napisać.Aaa wiem; niepowetowana strata, Joasia nieobecna w PZP. Jutro się dowiemy czy to długi weekend czy może czwartkowy wyjątek.
maxxx :) po co sie zachwycac :P kolor ten sam, dlugosc tez... cala reszta sie nie liczy :hyh: :P
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

cala reszta sie nie liczy
Nie zgadzam się :nie: Smaczki tkwią w szczegółach ( tutaj w ramionach i dekolcie odsłoniętych bardziej niż zwykle :plus: )
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Herman pisze:maxxx :) po co sie zachwycac :P
No bo to jest przecież Joasia :lol2:

Mam jeszcze coś z przedwczoraj :aniol: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:
cala reszta sie nie liczy
Nie zgadzam się :nie: Smaczki tkwią w szczegółach ( tutaj w ramionach i dekolcie odsłoniętych bardziej niż zwykle :plus: )
:lol:

Pelna zgoda epsztajnek.. liczy sie cala Joasia :spiewa:
Tylko maxxx w ostatnio zakonczonym konkursie twierdzil ze wybieramy fryzure roku 2008.... ja pisalem inaczej.... dlatego taki maly psikus :P

Dzis Joasi brak... juz 2 dzien.. trzeba bedzie liczyc....
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Tylko maxxx w ostatnio zakonczonym konkursie twierdzil ze wybieramy fryzure roku 2008
Nie chcę się wywyższać, ale pomysł na ocenę fryzury był mój. Chodziło mi o to, aby co roku oceniać inny aspekt Joasi , a nie do znudzenia same tylko fotki.
No to do poniedziałku :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości