[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O kur..... :!: :!: :!: :!: :!:
Prze przypadek obejrza³em wczorajsze wydanie z 15.00. Macie racje. Rety, co ona teraz zrobi??? Przecie¿ jej m¹¿ praktycznie pozosta³ bez pracy, teraz Gosia.
Nie, nawet siĂŞ nie bĂŞdĂŞ denerwowaÂł. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

To ze starej ekipy prezenterĂłw zostaÂł tylko Durczok. O Adamczyku nie mĂłwiĂŞ, bo on najkrĂłcej pracowal w druÂżynie prezenterĂłw. Oni w tej TVP na gÂłowĂŞ upadli. warakomska to jakaÂś wÂściekÂła suka - zwolniÂła Bogu winnych ludzi. Nie wiadomo tylko co z DankÂą. No, ale ona pewnie juÂż wie.... :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Kurde, nie widziaÂłem zapowiedzi. Automatycznie czekam na Fakty. Nie wiem czy mi siĂŞ tylko wydaje, ale w tym tygodniu dajÂą czadu, jest niesamowite tempo. DuÂżo siĂŞ dzieje i aÂż chce siĂŞ oglÂądaĂŚ. CzyÂżby to jakiÂś specjalny kontratak na Wydarzenia?

szymcio9 - ta wpadka musiaÂła byĂŚ fajna. LubiĂŞ wpadki. W poniedziaÂłek jeszcze przybity odejÂściem PieĂąkowskiej tylko jedna rzecz mnie potrafiÂła rozÂśmieszyĂŚ.

Rozmowa dnia na TVP 3. Iwona Sulik zadaje pytanie marsza³kowi Borowskiemu i w momencie jak ten zaczyna odpowiadaÌ s³ychaÌ g³oœny huk - jakby spad³o, przewróci³o siê jakieœ ¿elastwo. Borowski mówi dalej jakby nigdy nic, a Iwona przerywaj¹c mu przeprasza za problemy techniczne. Borowski odwraca siê w g³¹b studia, spojrza³ jakby na dó³ na pod³ogê i nie móg³ powstrzymaÌ siê od œmiechu. Co móg³ ujrzeÌ?

KtoÂś szedÂł z Âżelastwem i siĂŞ przewrĂłciÂł i leÂżaÂł w tym?
KtoÂś przewaliÂł bocznÂą kamerĂŞ?
SpadÂł reflektor z sufitu?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MichaÂł: Racja, sytuacja byÂła zabawna - moÂże w 'ÂŁapu Capu' to puszczÂą... :)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No nieÂźle... :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czo³ówka i te planety z kropek niesamowicie przypominaj¹ TVN Fakty. Ogólnie znacznie lepsze od Wyfarzeù, ale to jednak Fakty s¹ the best. Ale spodziewa³em siê czegoœ fajniejszego. Zbyt ma³o dynamiki, której w Faktach jest pe³no.


:?
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

Nowe studiona zdjeciach wygladalo SUPER, na wizji juz nie tak super, ma sie wrazenie ze to jednak gdzies bylo.
CZOLOWKA SUPER!! :shock: :shock: :shock: Juz nie chodzi o zgapione motywy kropek od TVNu, ale muzyka jest swietna i w ogole - cos bardziej profesjonalnego!
Ogolnie dobre wrazenia, lepiej od Wydarzen, ale jednak Fakty rzadza ;)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

To jest teraz zupeÂłnie inny program. Dorota siĂŞ stresuje, kupa pomyÂłek, jest sztywna i nie za dobrze wypada. Studio - nie wiem, nie wyglÂąda rzeczywiÂście rewelacyjnie. Efekt za prezenterem jest moÂże i fajny, ale daje wraÂżenie, Âże nie jest siĂŞ w realnym studiu - to moÂżna uzyskaĂŚ zwykÂłym blue-boxem. Rozmowa prowadzacej z reporterami jakaÂś sztuczna. Tak samo z Olejnik. Cisza jak makiem zasiaÂł jak nic nie mĂłwi - odczuĂŚ to moÂżna byÂło zwÂłaszcza przy czytaniu sondaÂżu.

Nic mi siĂŞ nie podoba. MuszĂŞ mieĂŚ porĂłwnanie do Durczoka czy on tez tak mdÂło wyjdzie czy zrobi jednak show jak to zawsze czyniÂł..

MuszĂŞ siĂŞ przyzwyczaiĂŚ, ale najlepiej wypadajÂą Fakty. MoÂże dlatego, Âże juÂż to studio jest od wrzeÂśnia. Ale ogĂłlnie teÂż personalnie - tam nie byÂło aÂż takiego przewrotu.

Oleœ, Œliwiùska - zostali i ju¿ siê zd¹¿yli pochwiliÌ swoim warsztatem. Jutro serwis opracuje WoŸniak, a pojutrze Kruszniewska.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Na gorÂąco, pierwsze wraÂżenia odnoÂśnie nowych WiadomoÂści.
Plusy [ te bardziej lub mniej dodatnie :lol: ]
Czo³ówka odziwo bardzo ³adna, du¿o ³adniejsza od tej z Wydarzeù 'polshitu', oprawa dzwiêkowa na przyzwoitym poziomie, grafika i podpisy ³adne, s³upki sonda¿u równie¿.

[oraz te bardziej ujemne :lol: ]
Wysocka widaĂŚ, Âże przejĂŞta ( falstar przy prezentacji newsĂłw dnia ) i co gorsza na 'pierwsze ucho' sÂłychaĂŚ w niej gÂłos automata, od przecinka do kropki i od kropki do przecinka.
ZupeÂłnie nie potrzebna wizyta w "W" Olejnikowej ( to tak samo jakby Ryman przyszedÂł reklamowaĂŚ "M24" w Faktach )
Kadrowanie IMHO fatalne, majÂą takie duÂże studio a przy czytaniu newsĂłw wyglÂąda to jakby w maÂłym pokoiku siĂŞ to wszystko odbywaÂło, natomiast przy rozmowie na Âżywo z reporterem zbyt daleki odjazd kamery powoduje, Âże Wysokiej prawie wogĂłle nie widaĂŚ, a to jakoÂś tak dziwnie wyglÂąda...
I wreszcie na koniec, studio nowe, tym razem w biaÂłej tonacji, ludzie teÂż nowi ale "W" jak byÂły czerwone, tak dalej czerwone sÂą - tylko maÂła wzmianka o Aferze Paliwowej i wystÂąpieniu P. KwaÂśniewskiego w tej sprawie.


PodsumowujÂąc, spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś lepszego, ale nie jest aÂż tak Âźle, IMHO 3+/6

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czwartek 14 paź 2004, 19:55 przez Maciekw, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No pod wzglĂŞdem personalnym Fakty lepsze rĂłwnieÂż. Nie wiem po co Warakomska takie przewroty robiÂła. SzczegĂłlnie nie pojmujĂŞ PieĂąkowskiej. To jakiÂś absurd. JuÂż ZDECYDOWANIE wolĂŞ JustynĂŞ Pochanke - moim zdaniem ona jest dziennikarkÂą najdynamiczniej prowadzÂącÂą program informacyjny. Jak jest Pochanke to zawsze jest peÂłno dynamiki. Z innymi juÂż tak dynamicznie nie jest.

MĂłj ranking :D :
1. Fakty
2. Serwis informacyjny
3. Teleexpress
4. WiadomoÂści
5. Kurier
6. Panorama
7. Wydarzenia

Rankin sprzed tygodnia :D :
1. Fakty
2. WiadomoÂści
3. Serwis informacyjny
4. Teleexpress
5. Informacje
6. Dziennik
7. Kurier
8. Panorama
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Oj s³abo, s³abo. Nowa czo³ówka Wiadomo¶ci nie jest z³a, ale muszê przyznaæ, ze stara by³a lepsza. Ta melodia bardziej nadawa³aby siê chyba do Pogody 8) Te mapy z kuleczek bardzo podobe do tych z FAKTÓW, kadrowanie bardzo kiepskie.
Kolejnym minusem jest nowa prezenterka -mo¿e siê rozkrêci, ale wypad³a s³abo. Olejnik by³a zbêdna, goœcie studiu te¿. Mia³em wra¿enie ¿e wiêcej by³o ³¹czeù na zywo ni¿ reporta¿y... Pozatym krótkie te "Wiadomoœci". 20 minut... s³abo :roll: FAKTY s¹ jednak najlepsze (wg mnie).
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ach, ale jak us³ysza³em tê pomaraùczow¹ dotyczasow¹ czolówkê, to az mnie ciarki przesz³y. Od miesi¹ca jest ona sygna³em na start i na zakoùczenie pracy mojego komputera :). To by³a moja najlepsza czo³ówka programu informacyjnego!

Pojawi³ siê materia³ o historii wiadomoœci - studio pierwsze - Reszczyùski, Lis, studio trzecie - Szelewicka, Guga³a, prowizorka 1994 - Bukowska i ?, 1998-2001 z Bukowsk¹ i Pieùkowsk¹ w Prima Aprilis i na koniec Durczok w newsroomie 2004. Czo³ówki prawie wszystkie, ale po której pojawi³ siê Zwiefka brzmia³a jakoœ inaczej ni¿ zapamiêta³em. Jeszcze raz to mus¿ê przeanalizowaÌ jak bêdzie plik i potem bêdziemu sobie analizowac kapsy :)

Opinie rochĂŞ starszych osĂłb czyli moi rodzice. Czy podobaÂły Wam siĂŞ WiadomoÂści?

Tata - MoÂże byĂŚ. Wysocka ma fajna dykcjĂŞ, ale muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże za urodziwa niestety nie jest.

Mama - nie podobaÂły mi siĂŞ, stare byÂły lepsze.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

marcin_pabianice pisze:Czo³ówka i te planety z kropek niesamowicie przypominaj¹ TVN Fakty. Ogólnie znacznie lepsze od Wyfarzeù, ale to jednak Fakty s¹ the best. Ale spodziewa³em siê czegoœ fajniejszego. Zbyt ma³o dynamiki, której w Faktach jest pe³no.
:?

Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale te kuleczki uk³adaj¹ siê w du¿¹ literê "W" - to nowe logo Wiadomoœci. W Faktach s¹ podobne ale tam nie symbolizuj¹ niczego - ot taki ozdobnik. Zreszt¹ to nie Fakty pierwsze zastosowa³y coœ takiego, tylko pewnie jakiœ serwis z USA lub Europy Zachodniej. Przypominam, ¿e Wiadomoœci ju¿ od 5 wrzeœnia trwaj¹ tylko 20 minut - w taki sposób zrobili miejsce na Olejnik. Zreszt¹ Monika mo¿e siê pojawiÌ, ale nie potrzebnie pod koniec siedzia³ Sobczynœki i rozmawia³ z Wysock¹. Mo¿e siedzieÌ w studiu ale ju¿ na samym koùcu, po ostatnim materiale.
Wysocka jest
1 maÂło urodziwa
2 bardzo stremowana
3 fatalny gÂłos
4 najgorsza z dotychczasowych prezenterek - nawet do kostek nie dosiĂŞga Joli, Dance i MaÂłgosi. Nie wiem skÂąd WarakomskÂą jÂą wzieÂła....

Powinni zastanowiĂŚ siĂŞ nad kadrowaniem. Fajny poczÂątek z widokiem na studio i zegarem. A z tymi czerwonymi Wiadomosciami to juÂż zkoĂączcie, bo ostatnio tylko PO tam jest pokazywana.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czyli widaĂŚ, Âże Nasze opinie sÂą spĂłjne i to w wielu kwestiach, dotyczÂących nowych "W" przynajmniej, ja jednak ciÂągle czekam na opinie kamuii :P
Ostatnio zmieniony czwartek 14 paź 2004, 20:24 przez Maciekw, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Zgadzam siĂŞ z Wami, Âże nowe studio WiadomoÂści lepiej wyglÂąda na zdjĂŞciach, niÂż na Âżywo. Dorota - moÂże byĂŚ, choĂŚ o wiele lepsze byÂły Jola, Danusia i Gosia.

Co do czo³ówki - poprzednia by³a lepsza, choc i ta mo¿e byÌ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WypowiedziaÂłem siĂŞ juÂż wyÂżej :P
Fajnie wygl¹da sport, pogoda i Prosto w oczy. W Pogodzie mieli wpadkê z planszami - na pocz¹tku by³o coœ innego. CzêœÌ pogody jest realizowana w zwyk³ym studiu, czêœÌ w wirtualnym.
Jeszcze raz moje opinie:
1 czo³ówka, oprawa muzyczna i studio bardzo ³adne. (wygl¹da tak samo jak na zdjêciach)
2 do poprawy niektóre kadry - np ³¹czenie na ¿ywo.
3. PomysÂł z Olejnik w programie dobry - zawsze to jakaÂś reklama, ktĂłrÂą oglÂąda 5,5 miliona widzĂłw
4 Wysocka do baaaaaannnnni :!: (AUT i to natychmiast, powrĂłt dawnych prezenterek)
5 Program powinnien trwaÌ 25 minut , a nie 20 - ju¿ o tym gdzieœ mówi³em, ale có¿ musz¹ zarobiÌ na reklamach i zmieœciÌ Olejnik
6 Literki w ozdobniku koÂło gÂłowy prezentera powinny byĂŚ wiĂŞksze
7 moÂże jakaÂś muzyczka dla plansz z sondaÂżami.
8 belki z nazwiskami kilka sekund dÂłuÂżej! :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości