Aleksander Przybylski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Nika »

I po co psujecie tę wiekopomną chwilę jakimiś dywagacjami czy raportowanie Olka pod telebimem to preludium do serwisowania czy też nie?! :D
Cieszmy się, że dostał szansę sprawdzenia się w czymś nowym i pokazał, że w każdej nowej sytuacji sobie doskonale radzi.
A w serwisach coś czuję, że i tak prędzej czy później wyląduje. Tylko, że ja bym na miejscu szefostwa nawet zaryzykowała i wsadziła go na miejsce prowadzącego Poranek. Na zmianę z Kuźniarem would be so perfect! :hyh: Marzenia... :spiewa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

Nika pisze:Tylko, że ja bym na miejscu szefostwa nawet zaryzykowała i wsadziła go na miejsce prowadzącego Poranek. Na zmianę z Kuźniarem would be so perfect! :hyh: Marzenia... :spiewa:

Biorę w ciemno, bo gorzej jak Porada już być nie może :rydzyk:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Nika »

Jak się uzbiera nas więcej chłopa, to można by jakąś petycję wygryzmolić i przesłać na Wiertniczą. :aniol:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

Nika pisze:Jak się uzbiera nas więcej chłopa, to można by jakąś petycję wygryzmolić i przesłać na Wiertniczą. :aniol:

Można pomyśleć mamy tam w końcu jakąś siłę przebicia :D


ps. Nika widziałaś nowe foto Anety Dawidzińskiej ? :D teraz tylko szukać Kacpra :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Nika »

Możnaby. Gorzej gdyby pismo traiło przez przypadek w niepowołane ręcę pani K. :cicho: i by nasze dziecięcie gryzmoły spaliła razem z budynkiem. ;P
A tak serio, to Aleksander nie potrzebuje żadnych adwokatów, jego postawa w pracy broni się sama za siebie.

ps. Nika widziałaś nowe foto Anety Dawidzińskiej ? :D teraz tylko szukać Kacpra :spiewa:
(Rozumiem, że tez mam odpowiedzieć w pomniejszeniu. :D ) Tak, widziałam. Ładne zdjątko. A Kac jak będzie chciał się formalnie ujawnić, to na pewno prędzej czy później to wyłapiemy. Póki co chyba woli siedzieć w ukryciu.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: maxxx »

W Porankach na próżno go szukać (narazie?). Ale w Kostrzyniu tradycyjnie wylądował. I podobno tańczył pogo, ale brudnych rzekomo stóp operatorowi, skłaniającej Go do zwierzeń tanecznych Beacie Tadli i przy okazji całej Polsce pokazać nie chciał :nie:Nie to, że byłem ciekaw, ale w telewizji lekki krejzol też nie jest od rzeczy :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: filipek24 »

Czy ktoś ma nagranie lub capsy z wczorajszej relacji Olka Przybylskiego ? A konkretnie z jego relacji w "Dnż" kiedy przez grupę młodych ludzi został siłą wciągnięty do kałuży błotnej ;) Biedak zdążył jedynie odrzucić mikrofon w stronę operatora kamery,a gdy wstał był cały w błocie ;p
Oczywiście w następnej relacji był już w innej koszulce, nie białej, a ciemnej ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: RBB »

Ciemnej od błota? :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: matik »

Aleksander nowym serwisantem DNZ
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

A to o to Ani Seremak chodziło w poprzedni weekend.

Aleksander Przybylski już wkrótce w podobnej roli, co ja. :)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: rogi »

matik pisze:Aleksander nowym serwisantem DNZ
Od kiedy?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: matik »

Od dziś. Serwisy dziś na zmianę z Kubą Poradą. Aleksander już o 11.30
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: maxxx »

Nika pisze:A w serwisach coś czuję, że i tak prędzej czy później wyląduje. Tylko, że ja bym na miejscu szefostwa nawet zaryzykowała i wsadziła go na miejsce prowadzącego Poranek. Na zmianę z Kuźniarem would be so perfect! Marzenia...
Okazało się, że było to raczej później niż prędzej. :lol2: Ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale.
A co do prowadzenia Poranka-to pewnie jest szansa. Marcin Żebrowski też tak zaczynał.
Na razie debiutant bardzo poważny. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: matik »

maxxx pisze:
Nika pisze:A w serwisach coś czuję, że i tak prędzej czy później wyląduje. Tylko, że ja bym na miejscu szefostwa nawet zaryzykowała i wsadziła go na miejsce prowadzącego Poranek. Na zmianę z Kuźniarem would be so perfect! Marzenia...
Okazało się, że było to raczej później niż prędzej. :lol2: Ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale.
A co do prowadzenia Poranka-to pewnie jest szansa. Marcin Żebrowski też tak zaczynał.
Na razie debiutant bardzo poważny. 8)
Debiutant owszem poważny, przez chwilę się zastanawiałem czy wydusi z siebie słowo jak zaczynał serwis, chyba z 3-5 sek ciszy było, ale to nie o to mi się rozchodzi. Na prowadzenie Poranka nie ma co liczyć. Nie jest to chyba przecież tajemnicą, że Aleksander jak i Anna Seremak są na zastępstwo za m.in. Annę K. i Dagmarę K.-S. Za jakiś rok, półtora wszystko wróci do normy. Jak Marta K. była na macierzyńskim to wtedy Anna Kleina też była serwisantką i też tylko w weekendy. Nawet Paweł Łukasik przez jakiś czas był prezenterem. Marta wróciła, Anna odeszła i w tych przypadkach będzie pewnie podobnie. Powrót do bycia tylko reporterem. Z całym szacunkiem, bo nie powinienem oceniać Olka po tym jednym serwisie, ale są lepsi od niego na tym miejscu. Jego styl prowadzenia przypomina mi sennego Krzysztofa G., ale jako reporter jest bez zarzutu.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: JacanTVN24 »

A Olek dziś po raz pierwszy prowadzi serwisy dla DDTVN. Jak zobaczyłem w pierwszej sekundzie nową twarz, to czekałem, co powie Kina i Bartek i jak przedstawi kolegę z newsroomu z Wiertniczej :) Całkiem ładnie mu poszło :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb, vlade_divac i 66 gości