[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: Nika »

Jakby to powiedziała Wioletta z Brzyduli, to jest jakiś abstrakt, że Kasia "Eurydyka" Sawczuk nie weszła do ścisłej "czterdziestki". :neutral:
Ni w ząb, nie kumam tego. Może gdyby ona przyniosła komuś z jury tez wyklejony zeszycik z fotkami to by miała większą szansę. Mega minus dla jury!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Zadaniem tego programu to nie wyłanianie talentu, a oglądalność. Musieli się tam więc znaleźć ci co śpiewają i ci co skaczą, nawet jeśli ich talent jest wątpliwy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,25429,news,1,1, ... tykul.html

Jeśli wejdzie to na meijsce kogoś czy po prostu jako 41 zawodnik? Ciekawie... :o
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Jako 41. W zeszłej edycji też ktoś niespodziewanie wskoczył.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Kto? Bo jakoś sobie nie przypominam. :?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Mam Talent stracił ponad 600 tys widzów... :D A Polsat w tym czasie miał 8 mln. Jakieś konkluzje się nasuwają? Jednak MT nie jest takim hiciorem co jest w stanie przyciągnąć po 10 mln jak ktoś tu pisał... ;/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie tylko Kasi Sawczuk jury wyrządziło krzywdę, ale też Kasi Popowskiej. ''Hallelujah'' w jej wykonaniu było fenomenalne, myślałem, że ma szanse na zwycięstwo, a doznałem szoku, gdy dowiedziałem się, że nie weszła nawet do półfinałowej czterdziestki.

A czy tylko mi się wydaje, że ostatnio okropna zrobiła się Foremniakowa? Miała być taką dobrą ciocią tego programu, a jest strasznie wredna. Nie raz i nie dwa zachowała się już - ekhm - niestosownie. Podobno ostatnio stwierdziła, że dzieciom powinny wystarczyć akademie szkolne. To po kiego grzyba każą się dzieciom zgłaszać? Niech określą bądź podwyższą w regulaminie minimalny wiek uczestników. Nawiasem mówiąc, to też jestem zdania, że występ 10- czy 12-latki w półfinale lub finale może się odbić na niej tylko negatywnie, ale jak już się na to decydują, to muszą wszystkich oceniać jednakowo, a nie z perspektywy wieku.

Pod wrażeniem jestem natomiast przemiany Agnieszki Chylińskiej. Ta kobieta jest niesamowita. Kuba też trzyma poziom.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Mam Talent stracił ponad 600 tys widzów... :D A Polsat w tym czasie miał 8 mln. Jakieś konkluzje się nasuwają? Jednak MT nie jest takim hiciorem co jest w stanie przyciągnąć po 10 mln jak ktoś tu pisał... ;/
No niewiem czy niejest jak to nazwałeś hiciorem. 5 mln widzów, w trakcie 2 liveów to dobry wynik . Dodam tylko że wtrakcie emisji była emitowana - wcześniej wspomniana WALKA STULECIA na Polsacie a na TVP2 Miss Polonia. Co do 10 mln - ja tam myślę ze finał przyciągnie dużą liczbę ludzi. Moze nie tyle, ale +7 mln na pewno :D Zresztą co tu porównywać finał programu (1 raz w roku) do odcinka castingowego. :grozi:

Co do złamania regulaminu - ja chciałbym że by zamiast Wiktorii Katajew weszła Kasai Popowska. Wiktoria aż tak mnie nie zachwyciła. Co do Eurydyki - chciałbym aly zastąpiła jej konkurentkę w live'ach :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

4,9 mln przy takiej konkurencji to wynik bardzo dobry. Ciekawe, czy odcinki na żywo będą chętniej oglądane od kastingów...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Jesli miałbym wybrać jedna osobę, która dostała by się dodatkowo do półfinału, to była by to Kasia Popowska. Ale jakoś mało prawdopodobne wydaje mi sie to złamanie regulaminu...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Sobotni odcinek otworzą Melkart Ball.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Ciekawe czy jakieś zmiany w studio zajdą? :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Adrian ;P pisze:Sobotni odcinek otworzą Melkart Ball.
O rany...
Będą nas jeszcze tym katować?
To największa pomyłka MT...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kuba »

Maatko, dawno na antenie TVN (pomijając SMS) nie widziałem czegoś tak słabego. Cały epizod to jeden wielki ziew i odnoszę wrażenie, że jury (szczególnie Wojewódzki) myślało tak samo. Byłem dosyć zażenowany poziomem większości wykonawców - oprócz dwóch zasłużonych zwycięzców (których występy były i tak nie były porywające -.-) wszyscy zawiedli na całej linii. Czego można było się spodziewać po amatorskich czirliderkach i ekshibicjonistycznych masochistach? Wokalna faworytka Katajew okazała się TOTALNYM niewypałem, Dembek też dosyć kiepsko. Po wpadkach dźwiękowych 'Balansu' w ogóle nie potrafiłem skupić się na ich występie, który chyba był całkiem niezły - co z tego? Prowadzący co chwilę wchodzili sobie w słowo, chyba brakowało czasu, więc nie dawali się porządnie wypowiedzieć ani uczestnikom, ani jury. Nie spodziewałem się fajerwerków, ale za tydzień też nie ma niczego, co będzie trzymało mnie w napięciu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Ta edycja jest w ogóle nudna. Nie zgodzę się z Prokopem, że jest o poziom wyżej, niż rok temu.
Talent shows mają do siebie to, że ci, którzy faktycznie mają co pokazać, zgłaszają się już na początku. Kolejne edycje będą tylko gorsze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości