Świńska sprawa

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Świńska sprawa

Post autor: chandler »

Trzeba ludziom mówić o szczepieniach na świńską grypę, więcej http://www.swinskasprawa.pl
http://grypa666.wordpress.com/
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Świńska sprwa

Post autor: Łukasz »

W Stanach chcieli ostatnio (w pierwszej kolejności) obowiązkowo zaszczepić całą służbę zdrowia. Skończyło się to masowymi protestami, że szczepionka nie jest jeszcze dobrze przebadana, że zawiera szkodliwą rtęć, która nigdy nie zniknie z organizmu i że - jak każda szczepionka - może mieć skutki uboczne po kilkunastu, kilkudziesięciu latach.

Kluczowy argument jest taki, że na całym świecie wielokrotnie więcej ludzi umiera na zwykła grypę, niż na świńską.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Świńska sprwa

Post autor: sybic »

Ja się chciałem zaszczepić na taką zwykłą grypę. Poszedłem do zabiegowego w mojej przychodni, jak co roku, a oni mnie do lekarza odesłali. Na nic moje zapewnienia, że co roku się szczepie i że na nic nie jestem uczulony.
Jak zobaczyłem tą tasiemcową kolejkę do lekarza i parskających tam pacjentów, to stwierdziłem iż więcej szkody mi to stanie w kolejce przyniesie niż korzyści. Niech spadają na drzewo z tą ich szczepionką i ich wymaganiami, co do zgody lekarza. Nie chcieli na mnie zarobić (przecież te szczepienie to tylko biznes) to nie.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Świńska sprwa

Post autor: chandler »

jarrybegood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 20:34
Lokalizacja: Szklary
Kontakt:

Re: Świńska sprawa

Post autor: jarrybegood »

Może jednak warto stanąć w tej kolejce? Potem można będzie tylko w brodę sobie pluć :?
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Świńska sprawa

Post autor: chandler »

Ostatnio, czytałem, że nadciąga inna grypa, tym razem kozia.
A w lecie ma być w Polsce wirus zachodniego nilu, nie śmiejcie się, to powiedział Prof. Tadeusz Wijaszka, dyrektor Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach. Więcej http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Świńska sprawa

Post autor: sybic »

Jak rządziły Kaczory to była grypa ptasia. Wiadomo dlaczego :)
Teraz jest grypa świńska, też wiadomo dlaczego...
Powiadasz, że będzie grypa kozia?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Świńska sprawa

Post autor: ~ »

sybic pisze:Powiadasz, że będzie grypa kozia?
Jak myślisz sybic, kto wygra wybory prezydenckie? :D
A może za kozią grypę będzie odpowiedzialna partia, która wygra wybory samorządowe?
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Świńska sprawa

Post autor: TinkiWinki »

Komuś musiał zaszkodzić Oscypek dlatego na złość Góralom wymyślił kozią grypę :D
Kurcze, tyle tych epidemii się szykuje że chyba zacznę robić zapasy alkoholu i może zacznę palić. Alkohol odkaża a wędzone dłużej się trzyma :D I jeszcze kupię sobie lateksowe wdzianko. W gumce bezpieczniej :lol2: Tak się zastanawiam komu bardziej zależy na tym szaleństwie? Mediom czy koncernom farmaceutycznym? Pewnie działa to na zasadzie - Rozumiemy się (dla niezorientowanych to cytat z Alternatywy 4). Telewizje wiedzą że jeśli będą nagłaśniać sprawy epidemii, koncerny farmaceutyczne zarobią większe pieniądze. Jeśli zarobią to później wydadzą na reklamę. A jeśli wydadzą na reklamę to zarobią telewizje. I kółko się zamyka.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Świńska sprawa

Post autor: chandler »

Prędzej czy później ale i tak masowo będą szczepić. Co myślicie o tym: http://grypa666.wordpress.com/2009/12/15/3195/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości