[TVN] Mini Playback Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Aislinn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 lip 2009, 14:19

[TVN] Mini Playback Show

Post autor: Aislinn »

Witam serdecznie.

Czy ktoś jeszcze pamięta ten program? Muszę się przyznać, że jako mała dziewczynka, wychowana w domu pełnym muzyki, byłam wielką fanką niemieckiego Mini Playback Show, który leciał na stacji RTL - oglądałam, choć nic nie rozumiałam. ;] Niestety raz ten kanał miałam, a raz nie, więc w międzyczasie bardzo wiele odcinków mi przepadło. Gdy dowiedziałam się, że stacja TVN również zamierza go emitować, bardzo się ucieszyłam, że mam ponownie okazję go obejrzeć. Co prawda nie było to już dla mnie to samo, jednak nie przegapiłam ani jednego odcinka i trochę żałuję, że program był nadawany stosunkowo krótko (w Niemczech na przykład program był emitowany przez 8 lat, a u nas odbyły się dwie lub trzy edycje - jeśli dobrze pamiętam). Nie wiem, czy nie cieszył się takim powodzeniem, czy stacja z góry założyła, że nie bedzie go dłużej nadawać. W internecie na próżno szukać jakichkolwiek informacji na temat TVN-owskiego MPS, a zawsze interesowało mnie, jak wyglądała realizacja tego programu, próby, przygotowania itd., więc może Wy macie jakieś wspomnienia związane z nim związane? Może ktoś z Was brał udział albo po prostu z przyjemnością oglądał zmagania innych w tv? Chętnie poczytam Wasze relacje.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Mini Playback Show

Post autor: Isadora »

Pamiętam ten program i pamiętam burzę jaką wywołał, psycholodzy twierdzili, że taka zabawa w dorosłych nie służy dzieciom :? , fakt, że niektóre stylizacje, szczególnie małych dziewczynek, były przerysowane, ale wydaje mi się, że dzieciarnia dobrze się bawiła, i ta w studio i ta przed telewizorem, myślę, że gdyby ogłoszono casting do takiego programu chętnych byłoby nie mniej niż do Idola :shock:
Z tego co czytałam, to właśnie od programu Mini Playback Show zaczęła się filmowa przygoda Patryka z "39 i pół" czyli Alana Andersza, nawet na Jego stronie jest trochę zdjęć z tego programu :D .
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Aislinn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 lip 2009, 14:19

Re: Mini Playback Show

Post autor: Aislinn »

Burzy za bardzo nie pamiętam, ale rzeczywiście zdarzało mi się czytać negatywnie wypowiedzi na jakimś polskim forum. W Niemczech - nawiążę po raz kolejny - jest sporo informacji na temat MPS, także strona, na której ludzie głosują za ponowną emisją programu (w zeszłe lato mnie naszło, żeby poszukać na ten temat informacji). Tam właśnie czytałam zarówno bardzo żywe komentarze na temat show, jak i te negatywne, będące bliżej opinii psychologów. Na YouTube można z kolei obejrzeć fragmenty programów. Głównym problemem nie jest chyba jednak sama "przebieranka", bo wiadomo, że dzieci w domu to robią, tylko to, że tylko jedna osoba była faktycznie zwycięzcą. No i presja związana z występem przed kamerami. Mimo, że przesłanie porgramu mówi, że każde dziecko wygrywa, nie do końca tak jest. Ile dzieci przecież płakało. ;) Ale nie ma się co dziwić, każde chciałoby wygrać.

O Alanie słyszałam, ale zdjęć nie widziałam, ale już do nich dotarłam, dziękuje za informację (kiedyś szukałam zdjęć z MPS - na próżno).

Muszę przyznać, że dzisiaj chętnie bym obejrzała sobie powtórki Mini Playback Show. Gdyby nawet TVN, czy jaka kolwiek inna stacja chciałyby go wznowić, to nie wiem za bardzo, kogo dzieci mogłoby naśladować. Wiadomo w jakich strojach "gwiazdki" dzisiaj występują.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mini Playback Show

Post autor: mfdtv4 »

To był program. Oglądałem. Pamiętam. Wspominam. Trwam :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości