[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: kamilkomentuje »

Wiesz, niewiadomo jak będzie w trakcie trwania odcinka. To była tylko zapowiedź więc... wszystko może się zdarzyć :) A po niej można się wieele spodziewać ;p
tvn - wiosną programowo najlepszy.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: TinkiWinki »

Nic się nie zmienił o tamtego czasu. No może wtedy był ciut poważniejszy.
http://www.tvp.pl/retro/archiwizja/retr ... nie-1993-r
http://www.tvp.pl/retro/archiwizja/retr ... nie-1993-r
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: a-j-p »

"Może tak kiedyś będzie, że będę jeździł BMW" heh ... każdy chciałby teraz mieć tak jak Kuba ma ....
Udało mu się ... i to zasłużenie. Też chciałbym mieć zarobki, które pozwolą mi na własne mieszkanie i lepszy samochód.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawlous »

Kuba Wojewódzki - moim zdaniem najlepszy program, jaki ma telewizja TVN. Co prawda, Kuba jest nieco łagodniejszy niż ten z Polsatu, ale i tak lubię jego rozmowy. Pod przykrywką chama i przygłupa kryje się naprawdę bardzo inteligentny facet. Jego program to zupełne przeciwieństwo nudnego do bólu SMS - Szymon się absolutnie wypalił i kontynuacja jego show to reanimowanie trupa...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Ptr15 »

Kuba Wojewódzki - moim zdaniem najlepszy program, jaki ma telewizja TVN.
W końcu ktoś napisał prawdę na temat tego programu :D . Pozostaje czekać do marca na nowe odcinki.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

Pawlous pisze:Pod przykrywką chama i przygłupa kryje się naprawdę bardzo inteligentny facet. Jego program to zupełne przeciwieństwo nudnego do bólu SMS - Szymon się absolutnie wypalił i kontynuacja jego show to reanimowanie trupa...
Mam dokładnie to samo zdanie! Wojewózkiego nigdy go nie lubiłem, ale po dłuższej obserwacji stwierdzam, że gość ma klasę i duży potencjał inteligencji. To się ceni. Po prostu szacun...
Zawsze porównywałem go do Majewskiego, jako dwóch 'oszołomów'. Jednak o Majewskim nic dobrego powiedzieć nie mogę, no chyba tylko to, że to normalny kretyn – cytując klasyka. Stare powiedzenie iż najważniejszą rzeczą jest wykształcenie pasuje tutaj jak ulał. Majewski żadnych studiów nie ukończył. Zdaje się ledwo zdał maturę. To widać, słychac i czuć.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: TinkiWinki »

Pawlous pisze: Pod przykrywką chama i przygłupa kryje się naprawdę bardzo inteligentny facet.
On już pod tą przykrywką występuje tyle lat że to chamstwo mogło mu wejść w krew. Teraz to musi udawać nie chama i gbura a sympatycznego i inteligentnego romantyka z którym można porozmawiać na poważnie. Musi udawać zwłaszcza wtedy gdy wyrywa laski o połowę młodsze od siebie :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: kamilkomentuje »

Fakt, wykształcenie jest baardzo istotne, lecz wierzcie mi : czasami człowiek szalenie wykształcony, jest znacznie "mniej inteligentny" niż człowiek nieposiadający żadnej wiedzy. I nie chodzi mi tutaj o wiedzę, lecz o zachowanie, któro bardzo się liczy na codzień.
Natomiast o Kubie, powiedzieć jest mi trudno. Jednakże bardzo go cenię, i na tym poprzestanę ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: mfdtv4 »

Wojewódzki to dobry show men i tyle. Polsat go przygotował a TVN wykorzystał :)

Money, money, money so be funny...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: qmate »

Wie ktoś jak można dostać się na widownię do Kuby? Kiedyś na jego stronce był formularz, teraz już zaczynają się nagrania a formularza nie ma. Niektórzy piszą na forum na stronie programu, że wystarczy przyjść wystarczająco wcześnie żeby miejsc starczyło (bez zaproszeń ani żadnych innych zapisów). Orientujecie się czy to prawda i gdzie w ogóle odbywają się nagrania?
//////////
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Ptr15 »

Zgadza się - żadnych formularzy ani podpisów nie trzeba. Wystarczy, że będziesz pod bramą o odpowiedniej godzinie. Nie odeślą Cie z kwitkiem - wchodzą wszyscy (nawet niektórzy siedzą na schodkach na widowni jak już miejsc nie ma).
Dokładniejsze namiary wysyłam na PW.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: kamilkomentuje »

W emisji jest już spot promujacy nową serię talk-show. Dodam, że jest to sklejka wycinków spośród wyemitowanych dawniej programów Kuby...
Co do dostania się na widownie: czyli nie kupuje się żadnych biletów, tak?
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: mojpierwszyraz »

Pjowaił się spot reklamujący nowe odcinki Kuby. Przede wsystkim promuje samego prowadzącego ;)
Kuba Wojewódzki, od 7 września, o 22:30 w tvn ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Ptr15 »

Nowy sezon "Kuby..." się wczoraj zaczął, a w temacie cisza. Ogląda ktoś jeszcze ten program prócz mnie? Nowe plansze z tyłu nie przypadły mi do gustu, ale zawsze to jakiś powiew świeżości w studio. Aukcje charytatywne zlikwidowali. Szczegółowe oświadczenie jest na stronie programu. A co do wczorajszego odcinka to denerwowała mnie Gardias, ale na szczęście był jeszcze Olejniczak, dzięki któremu odcinek mogę zaliczyć do udanych.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: qmate »

Oglądałem, odcinek przeciętny, ale szkoda, że Kuba nie zaapelował o tych aukcjach na antenie...
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości